A 4. helyen zárt Mani
Utoljára módositva: 2019-08-04 17:15:16

Nem sikerült a dobogós helyezés a Szatmárnémeti Autonet Motorcycle Team pilótájának, Gyenes Emánuelnek (képünkön) a világ legnehezebb hardenduro megmérettetésén, viszont a szatmári pilóta tovább növelte rekordját.

Ő az egyetlen a világon, aki végig ment a Red Bull Romaniacs eddigi összes kiírásán. A nagyszebeni motoros hegyvidéki megmérettetést 16. alkalommal rendezték meg, az idei pedig a nemzetközi szövetség (FIM) világszéria-kiírásához tartozott. A Gold kategória győztese a német Manuel Lettenbichler, a Silver kategóriában a spanyol Josu Artola nyert. Ez utóbbi kategóriában Mani a 4. helyen zárt. Mint ismeretes, a Red Bull Romanics kedden kezdődött a városi prológgal, szerdától szombatig pedig a Déli-Kárpátok lejtőin versenyeztek. Az idei kiíráson 50 nemzet több mint 450 motorosa versenyzett négy kategóriában.