A C-csoportban teljes kör, a többiek pótolnak
Utoljára módositva: 2019-11-08 13:16:53

Ezen a hétvégén szombaton rendezik a megyei bajnoki mérkőzések többségét – derül ki a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület által közölt hétvégi programjából.

Vasárnap ugyanis államelnök-választások zajlanak Romániában, így vélhetően ezért kérte a klubok többsége, hogy az ezt megelőző napon rendezhessék a bajnokit. Csupán mezőteremen és Meggyesgombáson lesz vasárnap focimeccs.

Mint arról beszámoltunk, a versenyprogram szerint már csak a Liga 4 C-csoportjában rendeznek teljes fordulót, de az ezt követő két hétvégén még játszani fognak ebben a szériában. A negyedosztály többi csoportjában, illetve az ötödosztály két szériájában ez idő alatt pótolni fogják a csapatok azokat a bajnoki találkozókat, amelyeket az ősz valamelyik hétvégéjén halasztottak el. Három negyedosztályos és négy ötödosztályos bajnokit pótolnak ezen a hétvégén, de a többi napra is marad bőven meccs a megyei pontvadászatban.

A megyei focibajnokság hétvégi programja – bíróküldés

Liga 4, C-csoport, 13. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Szaniszlói Recolta – Mezőfényi Fröhlich (Stejerel Bărbuş – Alex Gherasim, Gheorghe Dumitraş; Gavril Rus)

Nagykárolyi VSK Victoria – Viitorul Lucăceni (Ovidiu Mazilu – Sebastian Petruţ, Sergiu Neichi; Eugen Halici)

Kálmándi Schwaben – Érendrédi Real (George Chiorean – Ciprian Miron, Szakács Zsolt; Nicolae Morar)

Börvelyi Stăruinţa – Szatmárnémeti VSK (Kovács Szabolcs – Ştefan Bűthory, Nagy Szabolcs; Pataki Zoltán, Kegyes Tibor)

Gencsi AS – Kaplonyi AS (Ciprian Rebegea, Bauer József, Bátori Patrik; Ionel Borz).

Szombat (13 óra/15 óra)

Kaplonyi Fortuna – Csomaközi Schamagosch (Şerban Peneghi – Botos Roland, Sergiu Turoczi; Papp János).

Vasárnap (14 óra)

Mezőteremi Victoria – Piskolti Unirea (Bogdan Dragoş – Cătălin Maxi, Jennifer Damian; Remus Mândrean).

Pótolások

Péntek (13 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Apai Victoria (Liga 4, A-csoport, 1. forduló; Simon Elek – Ștefan Báthory, Bauer József; Ioan Turtureanu).

Szombat (12 óra/14 óra)

Tasnádi Unirea – Luceafărul Decebal (Liga 4, B-csoport, 10. forduló; Constantin Por – Sălăgean Norbert, Beniamin Marian; Török Zoltán).

Szombat (14 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Domahidai Olimpia (Liga 5, A-csoport, 2. forduló; Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Ioan Iuhas)

AS CS Diferit – Homoródi Codreana (Liga 5, B-csoport, 10. forduló; Daniel Bonţidean – Tóth Krisztián, Tudor Popescu; Marcel Dorca)

Szárazberki Unirea – Kökényesdi Ugocsa (Liga 5, B-csoport, 10. forduló; Claudiu Matei – Lukács Levente, Lakatos Gábriel; Vigh József).

Szombat (14.30 óra)

Újmárnai Platanul – Csanálosi Kneho (Liga 5, A-csoport, 4. forduló; Bogdan Rad – Florin Moisa, Raul Chiorean; Rozs Zoltán).

Vasárnap (13 óra/15 óra)

Meggyesgombási Venus – Turci Voinţa (Liga 4, A-csoport, 10. forduló; Ciprian Rebegea – Mihai Sician, Gabriel Sician; Viorel Stoica).

 Pesek Attila

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Eladó Ház
Eladó kertes ház főúton, 25 méteres utcafronttal, 35...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. november 16.)


    KONYHA
    Hozzávalók a húsgolyóhoz: 1 db vöröshagyma (kisebb), 2 gerezd fokhagyma, 1 csokor petrezselyemzöld, 50 dkg darált sertéscomb, 1 db ...