×
2024. 03 29.

A hajrában veszett oda egy pont

2017.03.17 - 19:32

A labdarúgó Liga 3 5-ös csoportjának pénteki mérkőzésén a Pusztadaróci Recolta a hajrában kapott góllal vesztett a Zilahi FC otthonában.

A hajrában kapott góllal kapott ki a bajnokesélyes Zilahi FC otthonában a Pusztadaróci Recolta harmadosztályos labdarúgócsapata, így három bajnoki után továbbra is csak egy pont szerepel az együttes neve mellett a tavaszi szezonban.

A találkozó után Ritli Zoltán vezetőedzőnek volt oka a mérgelődésre, hiszen a legénysége ezúttal sem játszott rosszul, csak eredménytelenül. Az első félidőben Vincze Dávid késett le az egyik labdáról, amely után vezetést szerezhetett volna a Reki, a második játékrészben pedig a kontrákra felálló daróciak Mureșan és Șimon révén hagytak ki ziccereket. A 82. percben Lucian Todea indítására Alexandru Pop hagyta faképnél a zöld–fehér védelmet, a zilahiak játékosa pedig ajtó-ablak helyzetből nem hibázott (0–1).

Ritli Zoli csapatának jövő szombaton sem lesz egyszerűbb dolga, hiszen az éllovas nagyszebeniek, az AFC Hermannstadt érkezik a szatmári faluba.

Labdarúgó Liga 3, 5-ös csoport, 18. forduló

Zilahi FC – Pusztadaróci Recolta 1–0 (0–0). Gólszerző: Al. Pop (82. perc).

Recolta: Dobrai – Vincze D., Micaș, Ritli R., Ionescu, Ștef, Șimon, Drumar (D. Pop, 85. perc), Mureșan (Reszler, 85.), M. Pop, Goț (Egri, 87.).