A labdarúgó Liga 4 2018–2019-es idényének őszi menetrendje
Utoljára módositva: 2018-08-21 11:25:12

A-CSOPORT (Túr-Talna vidéke), csapatok

Egri Sasok, Mikolai Turul, Lázári Voinţa, Aranyosmeggyesi Dacia, Meggegysgombási Venus, Szatmárudvari Someşul, Apai Victoria, Batizi Sportul, Avasfelsőfalui Energia, Halmi Speranţa, Sárközújlaki AS, Avasújvárosi Talna.

1. forduló (szeptember 1.)

Egri – Mikola

Lázári – Aranyosmeggyes

Meggyesgombás – Szatmárudvari

Apa – Batiz

Energia – Halmi

Sárközújlak – Talna

2. forduló (szeptember 8.)

Talna – Apa

Szatmárudvari – Energia

Aranyosmeggyes – Egri

Halmi – Sárközújlak

Batiz – Lázári

Mikola – Meggyesgombás

3. forduló (szeptember 15.)

Sárközújlak – Mikola

Egri – Batiz

Szatmárudvari – Talna

Meggyesgombás – Apa

Aranyosmeggyes – Halmi

Lázári – Energia

4. forduló (szeptember 22.)

Apa – Aranyosmeggyes

Energia – Sárközújlak

Lázári – Halmi

Egri – Talna

Meggyesgombás – Batiz

Mikola – Szatmárudvari

5. forduló (szeptember 29.)

Energia – Mikola

Talna – Meggyesgombás

Apa – Szatmárudvari

Sárközújlak – Lázári

Halmi – Egri

Batiz – Aranyosmeggyes

6. forduló (október 6.)

Szatmárudvari – Batiz

Mikola – Apa

Aranyosmeggyes – Energia

Meggyesgombás – Halmi

Lázári – Talna

Egri – Sárközújlak

7. forduló (október 13.)

Egri – Lázári

Batiz – Talna

Halmi – Szatmárudvari

Apa – Sárközújlak

Energia – Meggyesgombás

Mikola – Aranyosmeggyes

8. forduló (október 20.)

Talna – Halmi

Lázári – Apa

Batiz – Mikola

Aranyosmeggyes – Meggyesgombás

Sárközújlak – Szatmárudvari

Energia – Egri

9. forduló (október 27.)

Meggyesgombás – Sárközújlak

Szatmárudvari – Aranyosmeggyes

Talna – Energia

Apa – Egri

Halmi – Batiz

Mikola – Lázári

10. forduló (november 3.)

Egri – Szatmárudvari

Lázári – Meggyesgombás

Apa – Halmi

Mikola – Talna

Aranyosmeggyes – Sárközújlak

Batiz – Energia

11. forduló (november 10.)

Halmi – Mikola

Sárközújlak – Batiz

Meggyesgombás – Egri

Szatmárudvari – Lázári

Energia – Apa

Talna – Aranyosmeggyes

B-CSOPORT (Szamos vidéke), csapatok

Pusztadaróci Recolta, Madarászi Șoimii, Szatmárnémeti VSK Olimpia, Vetési Viitorul, Pálfalvi Unirea, Szamosdobi Voinţa, Bélteki Ştiinţa, Királydaróci Atletic, Luceafărul Decebal, Bábcai Voinţa, Óvári Someşul, Kismajtényi Crasna.

1. forduló (szeptember 1.)

Pusztadaróc – Madarász

VSK Olimpia – Vetés

Pálfalva – Szamosdob

Béltek – Királydaróc

Decebal – Bábca

Óvári – Kismajtény

2. forduló (szeptember 8.)

Kismajtény – Béltek

Szamosdob – Decebal

Vetés – Pusztadaróc

Bábca – Óvári

Királydaróc – VSK Olimpia

Madarász – Pálfalva

3. forduló (szeptember 15.)

Óvári – Madarász

Pusztadaróc – Királydaróc

Szamosdob – Kismajtény

Pálfalva – Béltek

Vetés – Bábca

VSK Olimpia – Decebal

4. forduló (szeptember 22.)

Béltek – Vetés

Decebal – Óvári

VSK Olimpia – Bábca

Pusztadaróc – Kismajtény

Pálfalva – Királydaróc

Madarász – Szamosdob

5. forduló (szeptember 29.)

Decebal – Madarász

Kismajtény – Pálfalva

Béltek – Szamosdob

Óvári – VSK Olimpia

Bábca – Pusztadaróc

Királydaróc – Vetés

6. forduló (október 6.)

Szamosdob – Királydaróc

Madarász – Béltek

Vetés – Decebal

Pálfalva – Bábca

VSK Olimpia – Kismajtény

Pusztadaróc – Óvári

7. forduló (október 13.)

Pusztadaróc – VSK Olimpia

Királydaróc – Kismajtény

Bábca – Szamosdob

Béltek – Óvári

Decebal – Pálfalva

Madarász – Vetés

8. forduló (október 20.)

Kismajtény – Bábca

VSK Olimpia – Béltek

Királydaróc – Erdőd

Vetés – Pálfalva

Óvári – Szamosdob

Decebal – Pusztadaróc

9. forduló (október 27.)

Pálfalva – Óvári

Szamosdob – Vetés

Kismajtény – Decebal

Béltek – Pusztadaróc

Bábca – Királydaróc

Madarász – VSK Olimpia

10. forduló (november 3.)

Pusztadaróc – Szamosdob

VSK Olimpia – Pálfalva

Béltek – Bábca

Madarász – Kismajtény

Vetés – Óvári

Királydaróc – Decebal

11. forduló (november 10.)

Bábca – Madarász

Óvári – Királydaróc

Pálfalva – Pusztadaróc

Szamosdob – VSK Olimpia

Decebal – Béltek

Kismajtény – Vetés

C-CSOPORT (Kraszna vidéke), csapatok

Csomaközi Schamagosch, Mezőteremi Victoria, Nagykárolyi VSK Victoria, Mezőfényi Fröhlich, Kaplonyi AS, Piskolti Unirea, Érendrédi Real, Kaplonyi Fortuna, Viitorul Lucăceni, Gencsi AS, Kálmándi Schwaben, Szaniszlói Recolta, Börvelyi Stăruinţa.

1. forduló (szeptember 1.)

Csomaköz – Mezőterem

VSK Victoria – Mezőfény

Kaplony – Piskolt

Érendréd – Fortuna

Lucăceni – Gencs

Kálmánd – Szaniszló

A Börvelyi Stăruința szabadnapos.

2. forduló (szeptember 8.)

Fortuna – Kaplony

Mezőterem – Börvely

Szaniszló – VSK Victoria

Mezőfény – Érendréd

Gencs – Csomaköz

Piskolt – Kálmánd

A Viitorul Lucăceni szabadnapos.

3. forduló (szeptember 15.)

Kálmánd – Gencs

Csomaköz – VSK Victoria

Szaniszló – Mezőterem

Mezőfény – Fortuna

Lucăceni – Börvely

Érendréd – Piskolt

A Kaplonyi AS szabadnapos.

4. forduló (szeptember 22.)

Piskolt – Mezőfény

Kálmánd – Mezőterem

Fortuna – Csomaköz

Gencs – Kaplony

Börvelty – Szaniszló

VSK Victoria – Lucăceni

Az Érendrédi Real szabadnapos.

5. forduló (szeptember 29.)

Mezőfény – Kaplony

Gencs – Szaniszló

Börvely – Érendréd

Lucăceni – Csomaköz

Mezőterem – Piskolt

Fortuna – Kálmánd

A VSK Victoria szabadnapos.

6. forduló (október 6.)

Lucăceni – Piskolt

Szaniszló – Fortuna

Érendréd – Kálmánd

Mezőterem – Gencs

Kaplony – VSK Victoria

Csomaköz – Börvely

A Mezőfényi Fröhlich szabadnapos.

7. forduló (október 13.)

Érendréd – Szaniszló

Kálmánd – Csomaköz

Piskolt – Börvely

Mezőfény – Mezőterem

Kaplony – Lucăceni

VSK Victoria – Gencs

A Kaplonyi Fortuna szabadnapos.

8. forduló (október 20.)

VSK Victoria – Piskolt

Fortuna – Lucăceni

Kálmánd – Mezőfény

Csomaköz – Szaniszló

Gencs – Érendréd

Börvely – Kaplony

A Mezőteremi Victoria szabadnapos.

9. forduló (október 27.)

Szaniszló – Kaplony

Gencs – Börvely

Lucăceni – Mezőterem

Fortuna – Piskolt

Érendréd – VSK Victoria

Mezőfény – Csomaköz

A Kálmándi Schwaben szabadnapos.

10. forduló (november 3.)

VSK Victoria – Börvely

Piskolt – Gencs

Mezőfény – Szaniszló

Lucăceni – Érendréd

Fortuna – Mezőterem

Kálmánd – Kaplony

A Csomaközi Schamagosch szabadnapos.

11. forduló (november 10.)

Gencs – Mezőfény

Csomaköz – Piskolt

Börvely – Fortuna

Kálmánd – Lucăceni

Kaplony – Érendréd

Mezőterem – VSK Victoria

A Szaniszlói Recolta szabadnapos.

12. forduló (november 17.)

Szaniszló – Piskolt

Kaplony – Mezőterem

Érendréd – Csomaköz

VSK Victoria – Fortuna

Mezőfény – Lucăceni

Kálmánd – Börvely

A Gencsi AS szabadnapos.

13. forduló (november 24.)

Csomaköz – Kaplony

VSK Victoria – Kálmánd

Fortuna – Gencs

Börvely – Mezőfény

Mezőterem – Érendérd

Lucăceni – Szaniszló

A Piskolti Unirea szabadnapos.

Forrás: a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület internetes oldala: frf-ajf.ro/satu-mare

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. április 22.)


    KONYHA
    Hozzávalók a tésztához: 30 dkg liszt, 6 dkg kakaópor, 2 csipet só, 13 dkg vaj (+ a formákhoz), 10 ...