A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi mérkőzéseinek programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2014-10-16 17:34:52

Liga 4 Elite, 9. forduló
Szombat
Kálmándi Schwaben – Mikolai Turul (bírók: Báthory Şt., Nagy Sz., Giraţi Cr.; megfigyelő: Valentin Păduraru)
Bélteki Ştiinţa – Vetési Viitorul (az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzése 14 órakor, a felnőtteké 16 órakor kezdődik; b.: Rebegea Cr., Matei Cl., Tăbăcaru S.; m.: Liviu Năstruţ).
Vasárnap
Óvári Someşul – Luceafărul Decebal (b.: Mazilu Ov., Neichi S., Costea D.; m.: Cornel Ziman)
Avasújvárosi Talna – Szatmárnémeti FC Olimpia II (Máramaros megyei bírók vezetik; m.: Constantin Por)
Szamosdobi Voinţa – Erdődi Cetate (b.: Chiş Fl., Peter A., Juhász T.; m.: Dumitru Niţă)
Pusztadaróci Recolta – Tasnádi Unirea (b.: Dragoş B., Pop Mih., Petz E.; m.: Török Zoltán).
A Batizi Sportul szabadnapos.

A mérkőzések kezdési időpontja: A1 ifjúsági korosztály 13 órától, felnőttek 15 órától.

Liga 4, A–csoport, 8. forduló

Vasárnap

Vetési Arsenal – Aranyosmeggyesi Dacia (b.: Lupcsa Zs., Alexandra Şerbănoiu, Lukács L.; m.: Radu Foitoş)

Sárközújlaki SE – Kökényesdi Ugocsa (b.: Chiorean Cr., Tăbăcaru S., Moldovan A.; m.: Nicolae Ciarnău)

Lázári Voinţa – Szamoskrassói Someşul (b.: Petreuş Gh., Anghiuş M., Bura I.; m.: Eugen Halici)

Szatmárudvari Someşul – Bórválaszúti Prietenia (b.: Gavrilescu D., Pop Cr., Matei Cl.; m.: Daniel Paşca)

Apai Victoria – Avasfelsőfalui Energia (b.: Pop Em., Şuta M., Munteanu D.; m.: Alexandru Gherasim)

Bábcai Voinţa – Pálfalvai Unirea (b.: Haris Á., Giraţi Cr., Man C.; m.: Vasile Racolţa).

B–csoport, 9. forduló

Vasárnap

Börvelyi Stăruinţa – Nagykárolyi Victoria (b.: Raţ S., Bauer J., Bauer A.; m.: Szabó Gyula)

Szaniszlói Recolta – Kismajtényi Crasna (b.: Merkli Cs., Kallós T., Trella Z.; m.: Gheorghe Cionca)

Viitorul Lucăceni – Mezőpetri Victoria (b.: Báthory Şt., Micaş Ad., Nagy Sz.; m.: Aurel Boc)

Tasnádszántói Vulturii – Érendrédi Real (b.: Pop L., Kopriva T., Rad B.; m.: Pintér Sándor)

Kaplonyi Fortuna – Domahidai Olimpia (b.: Petz I., Miron C., Kopriva Zs.; m.: Ştefan Gerstermaier)

Mezőfényi Fröhlich – Piskolti Unirea (b.: Ciocoi M., Ciceu M., Ardelean Vl.; m.: Nicolae Moraru)

Csanálosi Kneho – Csomaközi Schamagosch (b.: Kovács Sz., Réday Ár., Moisa Fl.; m.: Rozs Zoltán).

A mérkőzések kezdési időpontja: A1 ifjúsági korosztály 13 órától, felnőttek 15 órától.

Liga 5, 8. forduló, A–csoport

Vasárnap

Érkávási Olimpia – Mezőteremi Victoria (12 órakor kezdődik; bírók: Câmpan M., Miclăuş R., Pop Raf.; megfigyelő: Cseh Sándor)

Királydaróci Crasna – Újmárnai Platanul (b.: Botos R., Filipan Em., Tóth Kr.; m.: Meninger János)

Szopori Dacia – Gencsi SE (b.: Câmpan M., Miclăuş R., Pop Raf.; m.: Cseh Sándor)

Hadadi Chesi – Szatmárzsadányi Voinţa (b.: Schwartzkopf Zs., Horváth L., Hasna M.; m.: Balogh Béla).

B–csoport

Vasárnap

Szárazbereki Unirea – Pusztadaróci Recolta II (b.: Kovács A., Koszor G., Szűcs N.; m.: Schwarcz Oscar)

Magyargombási Venus – Nagytarnai Înfrăţirea (b.: Petruţ S., Lupcsa Ar., Turbuţ D.; m.: Kuki Károly)

Szatmárhegyi Viitorul – Avasújfalui FC (b.: Rebegea Cip., Buzilă Cip., Gherasim Fl.; m.: Ion Turtureanu)

Halmi Speranţa – Egri Sasok (b.: Chiriloaia Ad., Cereteu T., Bâlc Cs.; m.: Viorel Stoica).

A Lippói Dari szabadnapos.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Állás
Nürnberg környékén (Bayern) otthoni, 24 órás idősápolás-háztartásbeli személyek...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Elliot, a legkisebb rénszarvas
Ma, 12:45
Leírás
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2

Helyfoglalás
Bohém rapszódia
Ma, 17:00
A Bohém rapszódia a Queen zenéjének és a banda rendkívüli énekesének kirobbanó története. Freddie Mercury fittyet hányt a sztereotípiákra és ellenszegült a konvencióknak, így vált belőle a világ egyik legkedveltebb zenésze. Tanúi lehetünk a zenekar üstökösszerű felemelkedésének meghatározó dalaik és forradalmi hangzásuk révén, Mercury féktelen életvitelének a bandára gyakorolt hatásainak, és dicső visszatérésüknek a Live Aiden, ahol a már súlyos betegséggel küzdő Mercuryval az élen a rocktörténe
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2

Helyfoglalás
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
Ma, 21:40
Göthe Salmander (Eddie Redmayne) szerencsére nem változik. Most is ugyanaz a kétballábas, nagy tudású varázsló, aki él-hal a legendás állatokért, és mindent megtesz értük, akár a Roxfortban jár, akár a világ más, egzotikus tájain. A varázslények iránti rajongása azonban ismét újabb kalandba sodorja: ezúttal régi szerelme, Leta Lestrange is felbukkan, de mellette vannak az első részben megismert barátai, a két csinos varázslónő, a legilimentor Queenie (Alison Sudol) és az auror Propentina (Kather
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Szerinted szükség volt-e Szatmárnémetiben plázára?
Természetesen, már ideje volt, hogy végre itt is legyen valami
Plázára igen, de ez gyenge
Mindegy, hogy van pláza vagy nincs
Felesleges, Szatmár túl kicsi hozzá
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2018. november 18.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 csomag leveles tészta, 20 dkg sütőtök, 1/2 fej lila hagyma, 10 dkg lágy kecskesajt, 5 dkg dió, ...