A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2014-10-03 17:56:40

Liga 4 Elite, 7. forduló

Szombat

Tasnádi Unirea – Vetési Viitorul (bírók: Pop L., Kopriva Zs., Moisa Fl.; megfigyelő: Török Zoltán)

Kálmándi Schwaben – Avasújvárosi Talna (az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzése 14 órakor, a felnőttek találkozója 16 órakor kezdődik; Bihar megyei bírók; m.: Pataki Zoltán)

Szatmárnémeti FC Olimpia II – Batizi Sportul (az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzését 13.30 órától rendezik Batizon, ennek a meccsnek a bírói: Kovács A., Berei R., Lukács L.; a felnőttcsapatok mérkőzésen 16 órakor kezdődik, esős idő esetében Batizon játsszák, ennek a meccsnek a bírói: Mazilu Ov., Neichi S., Costea D.; megfigyelő: Cornel Ziman)

Vasárnap

Szamosdobi Voinţa – Luceafărul Decebal (b.: Neichi S., Matei Cl., Bura I.; m.: Gheorghe Cionca)

Bélteki Ştiinţa – Erdődi Cetate (b.: Gavrilescu D., Pop Em., Munteanu D.; m.: Liviu Năstruţ)

Pusztadaróci Recolta – Mikolai Turul (az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzése 12 órakor, a felnőttcsapatoké 14 órakor kezdődik; b.: Kovács Sz., Pop M., Filipan Em.; m.: Cseh Sándor).

Az Óvári Someşul szabadnapos.

A mérkőzések kezdési időpontja: A1 korosztályos ifjúsági csapatok találkozója 13 órától, a felnőttcsapatoké 15 órától.

Liga 4, A–csoport, 6. forduló

Vasárnap

Szamoskrassói Someşul – Szatmárudvari Someşul (az A1 korosztályos ifjúsági csapatok mérkőzése 14 órakor, a felnőtteké 16 órakor kezdődik; bírók: Marinaş Ad., Şuta M., Alexandra Şerbănoiu; megfigyelő: Constantin Por)

Pálfalvi Unirea – Aranyosmeggyesi Dacia (b.: Szilágyi B, Hasna M., Miron Cip.; m.: Nicolae Ciarnău)

Bábcai Voinţa – Avasfelsőfalui Energia (b.: Chiş Fl., Juhász T., Peter A.; m.: Nicolae Morar)

Vetési Arsenal – Lázári Voinţa (b.: Haris Á., Kallós T., Tăbăcaru S.; m.: Emil Petric)

Borválaszúti Prietenia – Sárközújlaki SE (az A1 korosztályos ifjúsági csapatok mérkőzése 10 órakor, a felnőtteké 12 órakor kezdődik; b.: Marinaş Ad., Şuta M., Alexandra Şerbănoiu; m.: Eugen Halici)

Kökényesdi Ugocsa – Apai Victoria (b.: Raţ S., Bauer J., Trella Z.; m.: Both Gábor).

Liga 4, B–csoport, 7. forduló

Szombat

Kaplonyi Fortuna – Mezőpetri Victoria (bírók: Rebegea Cip., Robaş R., Talpoş V.; megfigyelő: Szabó Gyula).

Vasárnap

Börvelyi Stăruinţa – Szaniszlói Recolta (b.: Dragoş B., Kopriva T., Petz E.; m.: Kegyes T.)

Viitorul Lucăceni – Nagykárolyi Victoria (b.: Báthory St., Costea D., Bauer A.; m.: Vasile Racolţa)

Tasnádszántói Vulturii – Kismajtényi Crasna (b.: Petreuş Gh., Mișco, Lukács L.; m.: Valentin Păduraru)

Mezőfényi Fröhlich – Érendrédi Real (b.: Kovács A., Lupcsa A., Kosor G.; m.: Ionel Borz)

Csanálosi Kneho – Domahidi Olimpia (b.: Ciceu, Kopriva Zs., Moisa Fl.; m.: Pintér Sándor)

Csomaközi Schamagosch – Piskolti Unirea (Szaniszlón rendezik; b.: Glazer V., Ciocoi, Miclăuş; m.: Radu Chiorean).

A mérkőzések kezdési időpontja: A1 korosztályos ifjúsági csapatok találkozója 13 órától, a felnőttcsapatoké 15 órától.

Liga 5, 6. forduló

A–csoport

Vasárnap

Gencsi SE – Újmárnai Platanul (bírók: Schwartzkopf Zs., Réday Ár., Tóth K.; megfigyelő: Tóth Árpad)

Királydaróci Crasna – Hadadi Chesi (b.: Botos D., Rad, Horváth; m.: Altfatter)

Szopori Dacia – Érkávási Olimpia (13 órától; m.: Schwartzkopf Zs., Réday Ár., Tóth K.; m.: Rosz Z.).

B–csoport

Vasárnap

Szárazberki Unirea – Nagytarnai Înfrăţirea (b.: Priner I., Bâlc Cs., Szűcs N.; m.: Aurel Boc)

Pusztadaróci Recolta II – Szatmárhegyi Viitorul (16.30 órától; b.: Bogdan R., Pop M., Filipan Em.; m.: Petuker Pál)

Magyargombási Venus – Egri Sasok (b.: Petruţ S., Cereteu T. , Turbuţ D.; m.: Radu Foitoş)

Avasújfalui FC – Lippói Dari (b.: Chiorean C., Man C., Anghiuş M.; m.: Turtureanu I.).

A Halmi Speranţa szabadnapos.

A mérkőzések 15 órakor kezdődnek.

Forrás: frf-ajf.ro

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Állás
Gyakorlattal rendelkező sofőrt keresünk nyergesvontatóra, uniós munkára, egygazdás,...
Tovább >>>
Állás
Németországi munkalehetőség Bayern-Nürnberg környékén. Beteggondozót, házi ápolót keresünk...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Gnome alone
Ma, 15:00
Leírás
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. november 20.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 db sütőtök, 2–3 db cékla, olívaolaj, só, bors, 1 nagy marék dió, frissen reszelt szerecsendió, 4 szelet ...