A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-04-12 13:59:06

Liga 4, A-csoport, 15. forduló

Szombat (18 óra)

Avasújvárosi Talna – Egri Sasok (az ifik mérkőzését halasztották; Lucian Pop – Ştefan Báthory, Marius Mihai; Alexndru Gherasim)

Vasárnap (14 órától ifik/16 órától felnőttek)

Batizi Sportul – Meggyesgombási Venus (Simon Elek – Denis Gherman, Ovidiu Şerban; Ioan Turtureanu)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Aranyosmeggyesi Dacia – Apai Victoria (Şerban Peneghi – Tóth Krisztián, Beniamin Marian; Ioan Iuhas)

Sárközújlaki AS – Avasfelsőfalui Energia (Bogdan Răzvan – Darius Mihali, Marius Mihali; Eugen Halici)

Halmi Speranţa – Lázári Voinţa (Berei Roland – Patrick Căliman, Gabriel Sician; Altfatter Róbert).

Halasztották

Szatmárudvari Someşul – Mikolai Turul.

Liga 4, B-csoport, 15. forduló

Szombat (15 óra/17 óra)

Szamosdobi Voinţa – Erdődi Cetate (Emanuel Pop – Sergiu Tăbăcaru, Claudiu Matei; Gavril Rus)

Vasárnap (15 órától felnőttek/17 órától ifik)

Kismajtényi Crasna – Pusztadaróci Recolta (Bogdan Rad – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Vigh József).

Halasztották

Vetési Viitorul – Bélteki Ştiinţa

Óvári Someşul – Luceafărul Decebal

Bábcai Voinţa – Szatmárnémeti VSK Olimpia.

Játék nélkül

Királydaróci Atletic – Pálfalvi Unirea 0–3.

Pótolás, szerda, április 17. (11.30 óra/17.30 óra)

Kismajtényi Crasna – Óvári Someşul (Kovács Szabolcs – Daniel Bonţidean, nagykárolyi asszisztens; Constantin Por).

Liga 4, C-csoport, 19. forduló

Szombat (15 óra/17 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Kaplonyi AS (Marius Omuţ – Bihar megyei asszisztensek; Pataki Zoltán)

Vasárnap (11 óra/13 óra)

Kaplonyi Fortuna – Szaniszlói Recolta (Stejerel Bărbuş – Tudor Popescu, Trella Zorán; Ionel Borz)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Piskolti Unirea – Viitorul Lucăceni (Ciprian Chiriloaia – Bauer József, Bauer Adalbert; Cornel Ziman)

Kálmándi Schwaben – Érendrédi Real (George Chiorean – Réday Árpád, Botos Roland; Gheorghe Niţă)

Gencsi AS – Mezőteremi Victoria (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Daniel Bonţidean; Gheorghe Dumitraş)

Börvelyi Stăruinţa – Csomaközi Schamagosch (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Ciprian Miron; Török Zoltán)

Szabadnapos

Mezőfényi Fröhlich.

Liga 5, A-csoport, 11. forduló

Szombat (16 óra)

Domahidai Olimpia – Érdengelegi Termala (Sebastian Raţ – ifjabb Sebastian Raţ, Marius Bumbuc; Kegyes Tibor)

Vasárnap (14 óra)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Nagymajtényi Gloria (Ovidiu Mazilu – Cătălin Zsigrai, Cristian Pop; Kalmár József)

Érkávási Olimpia – Csanálosi Kneho (Emanuel Pop – Szakács Zsolt, Ionuţ Ghencean; Rozs Zoltán)

Vasárnap (17 óra)

Bogdándi Speranţa – Újmárnai Platanul (Florin Chiş – Juhász Tibor, Vlad Ardelean; Nicolae Morar)

Halasztották

Tasnádszántói Vulturii – Szopori Dacia.

Liga 5, B-csoport, 11. forduló

Vasárnap (16 óra)

Borválaszúti Prietenia – Kökényesdi Ugocsa (Claudiu Matei – Răzvan Miclăuş, Alex Estan; Viorel Stoica)

Vasárnap (17 óra)

Turci Voinţa – Túrterebesi ACS (Sebastian Petruţ – Alberto Bor, Jennifer Damian; Szabó István)

Szárazberki Unirea – Homoródi Codreana (Marius Mihai – Mihai Sician, Bogdan Sas; Lizák Pál)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Erdődi Cetate II (Vasile Kerekes – Ionuţ Bilţ, Bátori Patrik; Radu Chioreanu)

Halasztották

Szatmárnémeti VSK Olimpia II – Szatmárhegyi Viitorul.

11 éven aluliak bajnoksága

Szombat (13 óra)

Szatmárnémeti Primavera – Kinder FC Nagykároly (Pálfalván rendezik; Gabriel Sician, Ionuţ Hepcal).

Már lejátszották

Juniorul 2009 – Il Calcio 1–1

Halaszották

Juniorul 2008 – LPS.

13 éven aluliak bajnoksága

Szombat (11 óra)

Tasnádi Unirea – Primavera 2007

Vasárnap (10 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Primavera 2006 (Berei Roland – Gabriel Sician, Patrick Căliman)

Már lejátszották

Juniorul – Nagykárolyi ISK 1–5.

Interliga, pusztadaróci pálya (10.30–14 óra között)

Bírók: Claudiu Matei, Ionut Hepcal, Ionuţ Bilţ, Alberto Bor.

16 éven aluliak északnyugati regionális bajnoksága

Vasárnap (12 óra)

Primavera – Aradi Viitorul (pálfavi pálya; Simon Elek – Denis Gherman, Ovidiu Şerban).

Szatmár megye utánpótlás válogatottja – Bihar megye utánpótlás válogatottja, vasárnap, 15 óra, Nagykároly, bírók: Marian Ciceu – Dănuț Mihuț, Ionuț Ciordaș.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Figyelemmel követed-e az országban zajló politikai eseményeket?
Természetesen, a csapból is ez folyik
Persze, követem és egyetértek a tüntetőkkel
Dragnea és a Dăncilă-kormány mondjon le!
Nem érdekel egyáltalán a politika
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. szeptember 20.)


    KONYHA
    Hozzávalók 4–6 pohárhoz: 50 dkg sárgabarack, 25 dkg zabkeksz, 2 dl habtejszín, porcukor, 2 csomag vaníliás cukor, őrölt fahéj. ...