A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-09-06 14:32:57

Liga 4, A-csoport, 3. forduló

Szombat (16 órától felnőttek/18 órától ifik)

Avasújvárosi Talna – Meggyesgombási Venus (Răzvan Bogdan – Bauer József, Bauer Adalbert; Gavril Rus)

Szombat (16 órától ifik/18 órától felnőttek)

Avasfelsőfalui Energia – Sárközújlaki AS (Ciprian Rebegea – Pop Emánuel, Ştefan Báthory; Ciprian Hriţiu)

Mikolai Turul – Lázári Voinţa (Simon Elek – Alex Estan, Denis Gherman; Ioan Turtureanu)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Turci Voinţa (Claudiu Matei – Cătălin Zsigrai, ifjabb Sebastian Raţ; Vigh József)

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Batizi Sportul – Apai Victoria (Stejerel Bărbuş – Ionuţ Ghencean, Bogdan Sas; Ioan Iuhas)

Halmi Speranţa – Aranyosmeggyesi Dacia (Răzvan Bogdan – Dan Orha, Răzvan Miclăuş; Eugen Halici).

Liga 4, B-csoport, 3. forduló

Szombat (16 órától felnőttek/18 órától ifik)

Óvári Someşul – Tasnádi Unirea (Bogdan Rad – Ciprian Miron, Réday Árpád; Török Zoltán)

Vasárnap (16 órától felnőttek/18 órától ifik)

Pálfalvi Unirea – Erdődi Cetate (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Nagy Szabolcs; Liviu Năstruţ)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Vetési Viitorul – Bábcai Voinţa (Bábcán rendezik; Marius Mihai – Juhász Tibor, Florin Gherasim; Alexandru Gherasim)

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Szamosdobi Voinţa – Bélteki Ştiinţa (George Chiorean – Botos Roland, Szakács Zsolt; Remus Mândreanu)

Pusztadaróci Recolta – Kismajtényi Crasna (Ovidiu Mazilu – Octavian Şovre, Alexandru Corb; Cseh Sándor).

Nem rendezik meg

Luceafărul Decebal – Szatmárudvari Someşul.

Liga 4, C-csoport, 4. forduló

Szombat (14 óra/16 óra)

Szaniszlói Recolta – Szatmárnémeti VSK (Lucian Pop – Botos Roland, Beniamin Marian; Kegyes Tibor)

Szombat (16 óra/18 óra)

Kaplonyi Fortuna – Nagykárolyi VSK Victoria (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; Pataki Zoltán)

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Kálmándi Schwaben – Piskolti Unirea (Bihar megyei bírók; Gheorghe Dumitraş)

Gencsi AS – Börvelyi Stăruinţa (Lucian Pop – Kopriva Zsolt, Raul Chiorean; Nicolae Morar)

Mezőteremi Victoria – Viitorul Lucăceni (Sergiu Neichi – Daniel Bonţidean, Gabriel Sician; Liviu Năstruţ)

Érendrédi Real – Kaplonyi AS (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; Rozs Zoltán)

Halasztották

Mezőfényi Fröhlich – Csomaközi Schamagosch.

Liga 5, A-csoport, 2. forduló

Vasárnap (15 óra)

Érdengelegi Termala – Nagymajtényi Gloria (Tudor Popescu – Trella Zorán, Jennifer Damian; Marcel Dorca)

Vasárnap (18 óra)

Csanálosi Kneho – Érkávási Olimpia (Kopriva Tamás – Bíró Enikő, Sergiu Turoczi; Gheorghe Niţă)

Szopori Dacia – Újmárnai Platanul (Újmárnán rendezik; Tudor Popescu – Trella Zorán, Jennifer Damian; Marcel Dorca)

Halasztották

Tasnádszántói Vulturii – Domahidai Olimpia.

Liga 5, B-csoport, 2. forduló

Vasárnap (14.30 óra)

Egri Sasok – Szatmárhegyi Viitorul (Simon Elek – Denis Gherman, Pop Emánuel; Vasile Racolţa)

Vasárnap (18 óra)

Borválaszúti Prietenia – Kökényesdi Ugocsa (Bauer József – Bauer Adalbert, Ionuţ Hepcal; Kegyes Adalbert)

Szárazberki Unirea – Homoródi Codreana (Simon Elek – Denis Gherman, Pop Emánuel; Viorel Stoica)

Szabadnapos

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara.

Szilágy megye U14-es válogatottja – Szatmár megye U14-es válogatottja (Mikola, szombat 11 óra; Răzvan Bogdan – Dan Orha, Răzvan Miclăuş; Eugen Halici).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Figyelemmel követed-e az országban zajló politikai eseményeket?
Természetesen, a csapból is ez folyik
Persze, követem és egyetértek a tüntetőkkel
Dragnea és a Dăncilă-kormány mondjon le!
Nem érdekel egyáltalán a politika
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. szeptember 17.)


    KONYHA
    Hozzávalók 4–6 pohárhoz: 50 dkg sárgabarack, 25 dkg zabkeksz, 2 dl habtejszín, porcukor, 2 csomag vaníliás cukor, őrölt fahéj. ...