A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-10-18 12:45:43

Liga 4, A-csoport, 9. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Lázári Voinţa – Batizi Sportul (Simon Elek – Bátori Patrik, Denis Gherman; Viorel Stoica).

Szombat (13 óra/15 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Halmi Speranţa (Răzvan Bogdan – Pop Emánuel, Cătălin Zsigrai; Marcel Andreica).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Mikolai Turul – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Marius Omuţ – Bihar megyei asszisztensek; Vigh József)

Turci Voinţa – Aranyosmeggyesi Dacia (Marius Mihai – Gabriel Sician, ifjabb Sebastian Raţ; Gavril Rus)

Sárközújlaki AS – Meggyesgombási Venus (Simon Elek – Răzvan Miclăuș, Daniel Bonţidean; Ioan Turtureanu).

Szerda

Apai Victoria – Avasújvárosi Talna (Lucian Pop – Florin Moisa, Botos Roland; Cornel Ziman).

Liga 4, B-csoport, 9. forduló

Szombat (13 órától a felnőttek/15 órától az ifik)

Bélteki Ştiinţa – Pálfalvi Unirea (Bogdan Dragoş – George Chiorean, Ciprian Miron; Petz István).

Vasárnap (12 órától ifik/14 órától felnőttek)

Vetési Viitorul – Pusztadaróci Recolta (Ciprian Chiriloaia – Lukács Levente, Nagy Szabolcs; Liviu Năstruţ)

Bábcai Voinţa – Szamosdobi Voinţa (Juhász Tibor – Florin Moisa, Pop Emánuel; Rozs Zoltán)

Luceafărul Decebal – Óvári Someşul (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Cătălin Maxi; Ionel Borz).

Vasárnap (15 órától felnőttek)

Kismajtényi Crasna – Tasnádi Unirea (Kovács Szabolcs – Norbert Sălăgean, Ciprian Miron; Cseh Sándor).

Szabadnapos

Erdődi Cetate.

Liga 4, C-csoport, 10. forduló

Szombat (13 óra/15 óra)

Szatmárnémeti VSK – Kálmándi Schwaben (Ştefan Báthory – Tudor Popescu, Jennifer Damian; Eugen Halici).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Kaplonyi AS – Viitorul Lucăceni (Stejerel Bărbuş – Trella Zorán, Ionuţ Ghencean; Mircea Pintea)

Csomaközi Schamagosch – Nagykárolyi VSK Victoria (Şerban Peneghi – Ştefan Báthory, Denis Gherman; Pataki Zoltán)

Piskolti Unirea – Börvelyi Stăruinţa (Börvelyben rendezik; Bogdan Rad – Botos Roland, Bíró Enikő; Petz István)

Mezőfényi Fröhlich – Gencsi AS (Alin Peter – Marian Ciocoi, Iulian Peter; Remus Mândreanu)

Szaniszlói Recolta – Mezőteremi Victoria (Cristian Chiorean – Bauer József, Bauer Adalbert; Marcel Dorca)

Érendrédi Real – Kaplonyi Fortuna (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar).

Liga 5, A-csoport, 8. forduló

Szombat (16 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Nagymajtényi Gloria (Ciprian Rebegea – Mihai Sician, Sebastian Petruţ; Ioan Iuhas).

Szombat (16.30 óra)

Csanálosi Kneho – Domahidai Olimpia (Claudiu Matei – Alex Estan, Daniel Bonţidean; Juhász Tibor).

Vasárnap (15.30 óra)

Érdengelegi Termala – Újmárnai Platanul (George Chiorean – Sergiu Turoczi, Szakács Zsolt; Papp János)

Halasztották

Szopori Dacia – Érkávási Olimpia.

Liga 5, B-csoport, 8. forduló

Szombat (16 óra)

AS CS Diferit – Szatmárhegyi Viitorul (Constantin Por – David Stoenciu, Lakatos Tibor; Lizák Pál).

Vasárnap (13.30 óra)

Egri Sasok – Kökényesdi Ugocsa (Gheorghe Dumitraş – Alexandru Gherasim, Andrei Sabo; Ioan Iuhas).

Vasárnap (15 óra)

Borválaszúti Prietenia – Homoródi Codreana (Răzvan Bogdan – Bogdan Sas, Constantin Por; Radu Chioreanu).

Vasárnap (16.30 óra)

Szárazberki Unirea – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Alexandru Gherasim – Gheorghe Dumitraş; Andrei Sabo; Vasile Racolţa).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Eladó Ház
Eladó kertes ház főúton, 25 méteres utcafronttal, 35...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. november 19.)


    KONYHA
    Hozzávalók a húsgolyóhoz: 1 db vöröshagyma (kisebb), 2 gerezd fokhagyma, 1 csokor petrezselyemzöld, 50 dkg darált sertéscomb, 1 db ...