A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2014-05-22 19:34:59

Liga 4, 30., utolsó forduló

A–csoport

Szombat

Apa – Mikola (12 órakor kezdenek a felnőttek, 14 órakor az ifik; bírók: Rebegea Cip., Alexandra Şerbănoiu, Girati Cr.; megfigyelő: Both G.)

Bábca – Batiz (14 órakor kezdenek az ifik, 16 órakor a felnőttek; b.: Chiş Fl., Ciocoi M., Juhász T.; m.: Niţă Gh.).

Vasárnap

Sárközújlak – Lázári (b.: Báthory St., Anghius M., Bura Il.; m.: Cionca Gh.)

Avasújváros – Szamoskrassó (b.: Hariş Ar., Matei Cl., Pop C.; m.: Borz I.)

Olimpia II – Szamosdob (b.: Pop L., Kopriva Zs., Kopriva T.; m.: Kegyes Ad.)

Pálfalva – Aranyosmeggyes (Szamoskrassón rendezik; b.: Bogdan R., Bauer I., Trella Z.; m.: Pataki Z.)

Borválaszút – Avasfelsőfalu (b.: Chiorean Cr., Moldovan An., Grecica S.; m.: Por C-tin).

A Szatmárudvari – Pusztadaróc mérkőzést halasztották.

B csoport

Szombat

Kismajtény – Óvári (b.: Marinaş Ad., Pop Em., Neichi S.; m.: Gherasim Al.)

Kálmánd – Szaniszló (b.: Báthory St., Câmpan M., Trella Z.; m.: Kegyes T.).

Vasárnap

Vetés – Csomaköz (b.: Gavrilescu D., Pop Cr., Nagy Sz.; m.: Ziman C.)

Mezőpetri – Nagymajtény (b.: Kovács Sz., Pop Mih., Moisa Fl.; m.: Török Z.)

Piskolt – Tasnád (b.: Merkly Cs., Miclăuş R., Man C.; m.: Cseh S.)

Kaplony – Börvely (b.: Dragoş B., Miron Cip., Hasna M.; m.: Morar Nic.)

Csanálos – Mezőfény (b.: Raţ Seb., Bâlc Cs., Costea D.; m.: Schwarcz O.)

Érendréd – Decebal (b.: Petreuş Gh., Alexandra Şerbănoiu, Kallós T.; m.: Dumitraş Gh.).

A mérkőzések kezdési időpontja: ifjúsági korosztályos csapatok 16 órától, felnőttek 18 órától.

Liga 5, 21. forduló

A–csoport

Péntek

Tasnádszántói Vulturii – Mezőteremi Victoria (b.: Peter Al., Ciceu M., Ardelean V.; m.: Rozs Z.).

Vasárnap

Gencsi SE – Viitorul Lucăceni (b.: Szilágyi B., Tóth Kr., Filipan Em.; m.: Balogh B.)

Domahidai Olimpia – Hadadi Chesi (16 órakor kezdődik; b.: Swarczkopf Zs., Horváth L., Botos R.; m.: Tóth Ár.)

Szopori Dacia – Királydaróci Crasna (b.: Kovács A., Cereteu T., Berei R.; m.: Kuki K.)

Bélteki Ştiinţa – Újmárnai Platanul (b.: Glazer V., Peneghi Ş., Griszaber D.; m.: Halici E.)

Érkávási Olimpia – Ákosi Băile Termale 3–0 (játék nélkül).

B–csoport

Szombat

Szatmárzsadányi Voinţa – Madarászi Şoimii (b.: Raţ S., Kallós T., Rafael T.; m.: Năstruţ L.)

Vasárnap

Nagytarnai Înfrăţirea – Szatmárhegy (b.: Petruţ Seb., Costea P., Costea G.; m.: Turtureanu I.)

Szárazberki Unirea – Magyargombási Venus (b.: Micaş Ad., Cherecheş R., Robert I.)

Avasújfalui FC – Vetési Arsenal (b.: Neichi S., Kosor G., Nicholas T.; m.: Chiorean D.)

Kökényesdi Ugocsa – Erdődi Cetate (b.: Câmpan M., Bauer Ad., Turbuţ D.; m.: Boc A.)

Egri Sasok – Szamosdarai Recolta 3–0 (játék nélkül).

A mérkőzések 18 órakor kezdődnek.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Számodra milyen az álomnyaralás?
Csakis a tengerpart jöhet szóba
Magashegyi túrázás az igazi
Városnézés és felfedezés a legjobb
Bulizás egy partinyaraláson
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. augusztus 17.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 3 db fehér zselatinlap, 1 vaníliarúd, 5 dl habtejszín, 5 dkg + 1–2 tk. cukor, 25 dkg fekete ...