A labdarúgó világbajnoki selejtezők utolsó két fordulójának a programja
Utoljára módositva: 2014-06-12 16:54:23

A csoport

Péntek

Horvátország – Belgium (19 óra, Dolce Sport 2)

Wales – Macedónia

Október 15.

Skócia – Horvátország

Szerbia – Macedónia

Belgium – Wales.

1.

Belgium

8

7

1

0

15–2

22

2.

Horvátország

8

5

2

1

11–5

17

3.

Szerbia

9

3

2

4

13–10

11

4.

Skócia

9

2

2

5

6–12

8

5.

Macedónia

8

2

1

5

6–10

7

6.

Wales

8

2

0

6

7–19

6

B csoport

Péntek

Örményország – Bulgária

Málta – Csehország

Dánia – Olaszország

Október 15.

Dánia – Málta

Olaszország – Örményország

Bulgária – Csehország.

1.

Olaszország

8

6

2

0

15–5

20*

2.

Bulgária

8

3

4

1

13–6

13

3.

Dánia

8

3

3

2

9–10

12

4.

Csehország

8

2

3

3

8–8

9

5.

Örményország

8

3

0

5

8–10

9

6.

Málta

8

1

0

7

4–18

3

C csoport

Péntek

Feröer–szigetek – Kazahsztán

Németország – Írország (21.45 óra, magyar Sport 1)

Svédország – Ausztria

Október 15.

Írország – Kazahsztán

Feröer–szigetek – Ausztria

Svédország – Németország.

1.

Németország

8

7

1

0

28–7

22

2.

Svédország

8

5

2

1

14–8

17

3.

Ausztria

8

4

2

2

16–8

14

4.

Írország

8

3

2

3

13–13

11

5.

Kazahsztán

8

1

1

6

4–17

4

6.

Feröer-szigetek

8

0

0

8

3–25

0

D csoport

Péntek

Hollandia – Magyarország (21.30 óra, m1, Digi Sport 1)

Andorra – Románia (21.30 óra, TVR 1)

Észtország – Törökország (21.30 óra, Dolce Sport 3)

Október 15.

Magyarország – Andorra

Törökország – Hollandia

Románia – Észtország

1.

Hollandia

8

7

1

0

24–4

22*

2.

Magyaro.

8

4

2

2

18–12

14

3.

Törökország

8

4

1

3

14–7

13

4.

Románia

8

4

1

3

13–12

13

5.

Észtország

8

2

1

5

6–16

7

6.

Andorra

8

0

0

8

0–24

0

E csoport

Péntek

Izland – Ciprus

Albánia – Svájc (21.30 óra, Digi Sport 3, magyar Digi Sport 1)

Szlovénia – Norvégia

Október 15.

Ciprus – Albánia

Svájc – Szlovénia

Norvégia – Izland.

1.

Svájc

8

5

3

0

14–5

18*

2.

Izland

8

4

1

3

14–14

13

3.

Szlovénia

8

4

0

4

11–10

12

4.

Norvégia

8

3

2

3

9–9

11

5.

Albánia

8

3

1

4

8–9

10

6.

Ciprus

8

1

1

6

4–13

4

F csoport

Péntek

Luxemburg – Oroszország

Portugália – Izrael (22.45 óra, Dolce Sport 4)

Azerbajdzsán – Észak–Írország

Október 15.

Portugália – Luxemburg

Izrael – Észak–Írország

Azerbajdzsán – Oroszország.

1.

Oroszország

8

6

0

2

15–4

18

2.

Portugália

8

5

2

1

16–8

17

3.

Izrael

8

3

3

2

17–12

12

4.

Észak–Írország

8

1

3

4

8–14

6

5.

Luxemburg

8

1

3

4

7–19

6

6.

Azerbajdzsán

8

0

5

3

4–10

5

G csoport

Péntek

Litvánia – Lettország

Bosznia–Hercegovina – Liechtenstein

Görögország – Szlovákia

Október 15.

Litvánia – Bosznia–Hercegovina

Görögország – Liechtenstein

Lettország – Szlovákia.

1.

Bosznia-Hercegovina

8

6

1

1

25–5

19

2.

Görögország

8

6

1

1

9–4

19

3.

Szlovákia

8

3

3

2

9–7

12

4.

Litvánia

8

2

2

4

7–10

8

5.

Lettország

8

2

1

5

8–16

7

6.

Liechtenstein

8

0

2

6

3–19

2

H csoport

Péntek

Moldovai Köztársaság – San Marino

Anglia – Montenegró (22 óra, Dolce Sport 2, magyar Sport 2)

Ukrajna – Lengyelország

Október 15.

Anglia – Lengyelország

Montenegró – Moldovai Köztársaság

San Marino – Ukrajna.

1.

Anglia

8

4

4

0

25–3

16

2.

Ukrajna

8

4

3

1

19–4

15

3.

Montenegró

8

4

3

1

15–8

15

4.

Lengyelország

8

3

4

1

18–9

13

5.

Moldova

8

1

2

5

4–15

5

6.

San Marino

8

0

0

8

1–43

0

I csoport

Péntek

Spanyolország – Fehéroroszország (23 óra, Digi Sport 2, 23.45 óra, magyar Sport 1)

Október 15.

Spanyolország – Grúzia

Franciaország – Finnország.

1.

Spanyolország

6

4

2

0

10–2

14

2.

Franciaország

7

4

2

1

12–6

14

3.

Finnország

7

2

3

2

5–6

9

4.

Grúzia

7

1

2

4

3–8

5

5.

Fehéroroszország

7

1

1

5

6–14

4

* – a megjelölt országok már biztos vb–szereplők

Forrás: Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA)

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Előzetes
Annabelle 2. - A teremtés
Ma, 20:55
Leírás: A félelem nem múlik el. A Gonoszt nem lehet lerázni: mindig visszatér, és arra csap le, aki a leginkább megérdemelné a jót. Egy babakészítő évekkel ezelőtt elveszítette a lányát, és még mindig nem heverte ki a tragédiát. Azt hiszi, a jóság segít majd felejtenie és megbékélnie. Ezért amikor ő és a felesége hírét veszi, hogy valahol a környékükön bezárnak egy árvaházat, befogadják magukhoz az intézményt vezető apácát és neveltjeit: egy csapat árva kislányt. De a lányokkal még valami érkez
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Milyen programok érdekelnek leginkább az idei PMN-en?
Természetesen a koncertek
A nivós színházi előadások
A hagyományőrző néptáncok, népzenei előadások
A bábszínházi előadások
A gasztronómiai programok
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
HOROSZKÓP
Válassza ki csillagjegyét:
2017. augusztus 24.
Olyan új helyzetekbe kerül, ahol nem boldogul a régi sablonokkal. Engedje szabadon áradni képzelőerejét, és megtalálja a megoldásokat!
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. augusztus 24.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 8 dkg lila hagyma, 50 dkg paradicsom, 25 dkg koktélparadicsom, 10 dkg joghurt, 1 dl tejszín + a ...