×
2024. 03 29.

A második félidőben számított a VSK

2015.09.21 - 19:31

Érvényesült a papírforma Szatmárnémetiben a férfi kézilabda másodosztály B-csoportjának hétfői mérkőzésén, viszont Nicolae Istrate edző legénységének az első félidei játéka akadozott.

Így az ifi reménységekkel felálló Segesvári Országos Kiválósági Központ (CNE) csapata az első huszonöt percben komoly fejtörést okozott a VSK-nak.

A rengeteg egyéni hibával és gyenge kapusteljesítményekkel tarkított meccsen a Maros megyei ellenfél a 22. percben átvette a vezetést (13–14) és a 28. percig úgy tűnt, hogy sikerül előnnyel szünetre menniük, viszont a VSK két perc alatt fordítani tudott és még három góllal is elhúzott (20–17). A második játékrészben már esélyt sem kapott az ellenfél, a VSK hamar meglépett hét gólra (25–18, 36. perc), majd a 44. percben már tíz volt köztük (31–21). Petruş állította be először a 12 gólos előnyt (38–26, 52. perc), de ebből a hátrányból a segesváriak a végéig még egyet tudtak faragni (45–34).

Férfi kézilabda A-osztály, B-csoport, 3. forduló

Szatmárnémeti VSK – Segesvári CNE 45–34 (20–17).

VSK: Pogyină 3 védés, Cioroiu 9 – Mateş 4, Ungar 8 (ebből 3 gól hétméteresből), Mureşan 4, Vaştag 1, Pop, Rogoz 8, Morar 9, Alisie 8, Baroş 1, Petruş 2.