A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2017-04-21 12:10:04

Liga 4 Elite, 16. forduló

Szombat

Avasfelsőfalui Energia – Apai Victoria (a felnőttek mérkőzése 13 órakor, az A1 korosztályos ifjúsági csapatok meccse 15 órakor kezdődik; bírók: Lucian Pop – Tóth Krisztián, Réday Árpád; megfigyelő: Ionuț Bujor)

Nagykárolyi VSK-Victoria – Pusztadaróci Recolta II (az A1 korosztályos ifjúsági csapatok mérkőzése 13 órakor, a felnőttekké 15 órakor kezdődik; b.: Florin Chiș – Vlad Borza, Andrei Ilieș; m.: Liviu Năstruț)

Szamosdobi Voința – Bélteki Știința (az A1 korosztályos ifjúsági csapatok mérkőzése 15 órakor, a felnőttekké 17 órakor kezdődik; b.: Kovács Szabolcs – Sergiu Neichi, Kopriva Zsolt; m.: Constantin Por)

Vasárnap

Kismajtényi Crasna – Avasújvárosi Talna (Bihar megyei bírók vezetik; m.: Bogdan Brudașca)

Vetési Viitorul – Tasnádi Unirea (b.: Andrei Moldovan – Dănuț Costea, Lukács Levente; m.: Ionel Borz)

Mikolai Turul – Luceafărul Decebal (Bihar megyei bírók vezetik; m.: Vígh József).

Az A1 korosztályos ifjúsági csapatok mérkőzése 15 órakor, a felnőttekké 17 órakor kezdődik.

Liga 4, A–csoport, 14. forduló

Vasárnap

Szatmárudvari Someșul – Meggyesgombási Venus (bírók: Pop Emánuel – Sergiu Tăbăcaru, Darius Dan; megfigyelő: Cornel Ziman)

Lippói Dari – Lázári Voința (b.: Cristian Chiorean – Bauer Adalbert, Bauer József; m.: Eugen Halici)

Sárközújlaki SE – Óvári Someșul (Máramaros megyei bírók vezetik; m.: Gheorghe Dumitraș)

Pálfalvai Unirea – Szatmárhegyi Viitorul (b.: Ciprian Chiriloaia – Cătălin Zsigrai, Cristian Pop; m.: Ioan Iuhas)

Aranyosmeggyesi Dacia – Halmi Speranța (b.: Bogdan Tincu – Boros Alex, Vlad Bărbos; m.: Cseh Sándor).

Halasztva

Avadújfalui FC – Szamoskrassói Someșul.

Az A1 korosztályos ifjúsági csapatok mérkőzése 15 órakor, a felnőttekké 17 órakor kezdődik.

Liga 4, B–csoport, 14. forduló

Vasárnap

Érendrédi Real – Domahidai Olimpia (bírók: Răzvan Bogdan – Mihai Sician, Gabriel Caba; megfigyelő: Florin Mulcuțan)

Kaplonyi Fortuna – Bábcai Voinţa (Szilágy megyei bírók vezetik; m.: Costin Dan)

Csomaközi Schamagosch – Szaniszlói Recolta (b.: Alin Peter – Juhász Tibor, Vlad Ardelean; m.: Gheorghe Niță)

Börvelyi Stăruinţa – Kaplonyi SE (b.: Lucian Pop – Florin Moisa, Ciprian Miron; m.: Kegyes Tibor)

Tasnádszántói Vulturii – Mezőfényi Fröhlich (b.: Stefan Báthory – Nagy Szabolcs, Cătălin Man; m.: Vasile Racolța)

Kálmándi Schwaben – Piskolti Unirea (b.: Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Paul Mașlinca; m.: Török Zoltán).

Az A1 korosztályos ifjúsági csapatok mérkőzése 15 órakor, a felnőttekké 17 órakor kezdődik.

Liga 5, A–csoport

Vasárnap, 17 óra

Mezőteremi Victoria – Hadadi Chesi (bírók: George Chiorean – Miklós Marius, George Călăman; megfigyelő: Alexandru Gherasim)

Gencsi SE – Érkávási Olimpia (b.: Schwartzkopf Zoltán – Raul Ursa, Botos Roland; m.: Rozs Zoltán)

Viitorul Lucăceni – Újmárnai Platanul (b.: Sebatian Petruț – Dan Anton, Tudor Popescu; m.: Kegyes Adalbert).

Vasárnap, 17.30 óra

Királydaróci Crasna – Szopori Dacia (b.: Mircea Câmpan – Gabriel Costea, Adrian Sulyok; m.: Radu Chioreanu).

Liga 5, B–csoport

Vasárnap, 15 óra

Királydaróci Atletic – Borválaszúti Prietenia (bírók: Mircea Câmpan – Gabriel Costea, Adrian Sulyok; megfigyelő: Radu Chioreanu)

Vasárnap, 17 óra

Egri Sasok – Homoródi Codreana (b.: Cristian Girați – Paul Pop, Bumbuc; m.: Ioan Neichi)

Pusztadaróci Recolta III–Szamosdara – Szárazberki Unirea (b.: Haris Ármin – Andrei Sabo, Dan Orha; m.: Kuki Károly)

Kökényesdi Ugocsa – Erdődi Cetate (b.: Sebastian Raț – Rareș Pop, Răzvan Miclăuș; Ioan Turtureanu).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Transformers: Az utolsó lovag
Ma, 21:45
AZ UTOLSÓ LOVAG szétzúzza a Transformers sorozat alapmítoszát, és átírja azt, hogy mit is jelent hősnek lenni. Az emberek és az alakváltók háborúban állnak, és Optimusz Fővezér nincs többé. Jövőnk megmentésének kulcsa a múlt titkaiba van temetve, a Transzformerek rejtélyes földi történelmébe. Világunk megmentése egy valószínűtlen szövetség kezében van, melynek tagjai Cade Yeager (Mark Wahlberg), Űrdongó, egy angol Lord (Sir Anthony Hopkins) és egy oxfordi professzor (Laura Haddock). Mindenki éle
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Figyelemmel követed-e az országban zajló politikai eseményeket?
Természetesen, a csapból is ez folyik
Persze, egyetértek a tüntetőkkel
A kormány mondjon le!
Nem érdekel egyáltalán a politika
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
HOROSZKÓP
Válassza ki csillagjegyét:
2017. június 23.
Egyfajta hiányérzet gyötri folyamatosan. Különösen párkapcsolatát illetően tudja jól, hogy már nem sokáig fogja ebben a formában tovább folytatni.
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. június 23.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 kg vaníliafagylalt (dobozos), 5 dkg fehér csokoládé. Az öntethez: 50 dkg érett eper, 1 db citrom, 1 ...