A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2017-05-19 14:23:23

Liga 4 Elite, 20. forduló

Péntek

Bélteki Ştiinţa – Luceafărul Decebal (Szilágy megyei bírók vezetik; megfigyelő: Dan Costin).

Szombat

Avasfelsőfalui Energia – Kismajtényi Crasna (a felnőttcsapatok mérkőzése 11 órakor, az ifjúsági A1 korosztályos együttesek meccse 13 órakor kezdődik; bírók: Bogdan Tincu – Dan Orha, Cătălin Zsigrai; megfigyelő: Gheorghe Dumitraș)

Mikolai Turul – Avasújvárosi Talna (a felnőttcsapatok mérkőzése 15 órakor, az ifjúsági A1 korosztályos együttesek meccse 17 órakor kezdődik; b.: Stefan Báthory – Cristian Pop, Dănuț Costea; m.: Cornel Ziman)

Szamosdobi Voinţa – Vetési Viitorul (b.: Șerban Peneghi – Tóth Krisztián, Florin Roșu; m.: Török Zoltán)

Vasárnap

Pusztadaróci Recolta II – Tasnádi Unirea (b.: Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; m.: Pataki Zoltán)

Apai Victoria – Nagykárolyi VSK Victoria (b.: Ciprian Chiriloaia – Vlad Deac, Sergiu Tăbăcaru; m.: Constantin Por)

Az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 16 órakor, a felnőtteké 18 órakor kezdődik.

Liga 4, A–csoport, 18. forduló

Szombat

Óvári Someşul – Halmi Speranța (bírók: Pop Emánuel – Răzvan Miclăuș, Miklós Marius; megfigyelő: Kegyes Tibor)

Vasárnap

Aranyosmeggyesi Dacia – Lippói Dari (b.: Alin Peter – Juhász Tibor, Vlad Borza; m.: Eugen Halici)

Pálfalvai Unirea – Szatmárudvari Someşul (b.: Sebastian Raț – Cătălin Man, Botos Roland; m.: Ionel Borz)

Lázári Voinţa – Avasújfalui FC (b.: Bogdan Tincu – Dan Orha, Cătălin Zsigrai; m.: Ionuț Bujor)

Szatmárhegy – Meggyesgombási Venus (b.: Cristian Chiorean – Bauer Adalbert, Bauer József; m.: Viorel Stoica).

Az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 16 órakor, a felnőtteké 18 órakor kezdődik.

Liga 4, B–csoport, 18. forduló

Szombat

Kálmándi Schwaben – Kaplonyi Fortuna (bírók: Florin Chiș – Andrei Ilieș, Vlad Ardelean; m.: Alfater Róbert)

Vasárnap

Tasnádszántói Vulturii – Érendrédi Real (az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 13 órakor, a felnőtteké 15 órakor kezdődik; b.: Stefan Báthory – Nagy Szabolcs, Adrian Sulyok; m.: Liviu Năstruț)

Bábcai Voinţa – Börvelyi Stăruinţa (b.: Pop Emánuel – Alex Estan, Szűcs Nicolas; m.: Vasile Racolța)

Csomaközi Schamagosch – Piskolti Unirea (b.: Șerban Peneghi – George Chiorean, Vass Márk; m.: Meninger Gábor)

Kaplonyi SE – Szaniszlói Recolta (b.: Ciprian Rebegea – Lukács Levente, Sebastian Petruț; m.: Vigh József)

Mezőfényi Fröhlich – Domahidai Olimpia (b.: Andrei Moldovan – Tudor Popescu, Vasile Boje; m.: Bogdan Brudașca).

Az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 16 órakor, a felnőtteké 18 órakor kezdődik.

Liga 5, A–csoport, 20. forduló

Vasárnap, 17 óra

Hadadi Chesi – Viitorul Lucăceni (bírók: Mircea Câmpan – Dan Anton, Vasile Cherecheș; megfigyelő: Cseh Sándor)

Vasárnap, 18 óra

Érkávási Olimpia – Királydaróci Crasna (b.: Schwartzkopf Zsolt – Szakács Szabolcs, Florin Moisa; m.: Rozs Zoltán)

Gencsi SE – Mezőteremi Victoria (b.: Lucian Pop – Réday Árpád, Baracsi Dávid; m.: Gheorghe Niță).

Liga 5, B–csoport, 20. forduló

Vasárnap, 18 óra

Szárazberki Unirea – Egri Sasok (bírók: Merkli Csaba – Mihai Sician, Marius Bumbuc; megfigyelő: Claudiu Matei)

Erdődi Cetate – Homoródi Codreana (b.: Mándi Attila – Tudor Cereteu, Vlad Bale; m.: Ioan Turturreanu)

Pusztadaróci Recolta III-Szamosdara – Királydaróci Atletic (b.: Kovács Attila – Gabriel Caba, Patrick Căliman; m.: Mircea Pintea).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Előzetes
Annabelle 2. - A teremtés
Ma, 21:05
Leírás: A félelem nem múlik el. A Gonoszt nem lehet lerázni: mindig visszatér, és arra csap le, aki a leginkább megérdemelné a jót. Egy babakészítő évekkel ezelőtt elveszítette a lányát, és még mindig nem heverte ki a tragédiát. Azt hiszi, a jóság segít majd felejtenie és megbékélnie. Ezért amikor ő és a felesége hírét veszi, hogy valahol a környékükön bezárnak egy árvaházat, befogadják magukhoz az intézményt vezető apácát és neveltjeit: egy csapat árva kislányt. De a lányokkal még valami érkez
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Milyen programok érdekelnek leginkább az idei PMN-en?
Természetesen a koncertek
A nivós színházi előadások
A hagyományőrző néptáncok, népzenei előadások
A bábszínházi előadások
A gasztronómiai programok
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. augusztus 21.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 8 dkg lila hagyma, 50 dkg paradicsom, 25 dkg koktélparadicsom, 10 dkg joghurt, 1 dl tejszín + a ...