A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2017-05-19 14:23:23

Liga 4 Elite, 20. forduló

Péntek

Bélteki Ştiinţa – Luceafărul Decebal (Szilágy megyei bírók vezetik; megfigyelő: Dan Costin).

Szombat

Avasfelsőfalui Energia – Kismajtényi Crasna (a felnőttcsapatok mérkőzése 11 órakor, az ifjúsági A1 korosztályos együttesek meccse 13 órakor kezdődik; bírók: Bogdan Tincu – Dan Orha, Cătălin Zsigrai; megfigyelő: Gheorghe Dumitraș)

Mikolai Turul – Avasújvárosi Talna (a felnőttcsapatok mérkőzése 15 órakor, az ifjúsági A1 korosztályos együttesek meccse 17 órakor kezdődik; b.: Stefan Báthory – Cristian Pop, Dănuț Costea; m.: Cornel Ziman)

Szamosdobi Voinţa – Vetési Viitorul (b.: Șerban Peneghi – Tóth Krisztián, Florin Roșu; m.: Török Zoltán)

Vasárnap

Pusztadaróci Recolta II – Tasnádi Unirea (b.: Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; m.: Pataki Zoltán)

Apai Victoria – Nagykárolyi VSK Victoria (b.: Ciprian Chiriloaia – Vlad Deac, Sergiu Tăbăcaru; m.: Constantin Por)

Az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 16 órakor, a felnőtteké 18 órakor kezdődik.

Liga 4, A–csoport, 18. forduló

Szombat

Óvári Someşul – Halmi Speranța (bírók: Pop Emánuel – Răzvan Miclăuș, Miklós Marius; megfigyelő: Kegyes Tibor)

Vasárnap

Aranyosmeggyesi Dacia – Lippói Dari (b.: Alin Peter – Juhász Tibor, Vlad Borza; m.: Eugen Halici)

Pálfalvai Unirea – Szatmárudvari Someşul (b.: Sebastian Raț – Cătălin Man, Botos Roland; m.: Ionel Borz)

Lázári Voinţa – Avasújfalui FC (b.: Bogdan Tincu – Dan Orha, Cătălin Zsigrai; m.: Ionuț Bujor)

Szatmárhegy – Meggyesgombási Venus (b.: Cristian Chiorean – Bauer Adalbert, Bauer József; m.: Viorel Stoica).

Az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 16 órakor, a felnőtteké 18 órakor kezdődik.

Liga 4, B–csoport, 18. forduló

Szombat

Kálmándi Schwaben – Kaplonyi Fortuna (bírók: Florin Chiș – Andrei Ilieș, Vlad Ardelean; m.: Alfater Róbert)

Vasárnap

Tasnádszántói Vulturii – Érendrédi Real (az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 13 órakor, a felnőtteké 15 órakor kezdődik; b.: Stefan Báthory – Nagy Szabolcs, Adrian Sulyok; m.: Liviu Năstruț)

Bábcai Voinţa – Börvelyi Stăruinţa (b.: Pop Emánuel – Alex Estan, Szűcs Nicolas; m.: Vasile Racolța)

Csomaközi Schamagosch – Piskolti Unirea (b.: Șerban Peneghi – George Chiorean, Vass Márk; m.: Meninger Gábor)

Kaplonyi SE – Szaniszlói Recolta (b.: Ciprian Rebegea – Lukács Levente, Sebastian Petruț; m.: Vigh József)

Mezőfényi Fröhlich – Domahidai Olimpia (b.: Andrei Moldovan – Tudor Popescu, Vasile Boje; m.: Bogdan Brudașca).

Az ifjúsági A1 korosztályos csapatok mérkőzése 16 órakor, a felnőtteké 18 órakor kezdődik.

Liga 5, A–csoport, 20. forduló

Vasárnap, 17 óra

Hadadi Chesi – Viitorul Lucăceni (bírók: Mircea Câmpan – Dan Anton, Vasile Cherecheș; megfigyelő: Cseh Sándor)

Vasárnap, 18 óra

Érkávási Olimpia – Királydaróci Crasna (b.: Schwartzkopf Zsolt – Szakács Szabolcs, Florin Moisa; m.: Rozs Zoltán)

Gencsi SE – Mezőteremi Victoria (b.: Lucian Pop – Réday Árpád, Baracsi Dávid; m.: Gheorghe Niță).

Liga 5, B–csoport, 20. forduló

Vasárnap, 18 óra

Szárazberki Unirea – Egri Sasok (bírók: Merkli Csaba – Mihai Sician, Marius Bumbuc; megfigyelő: Claudiu Matei)

Erdődi Cetate – Homoródi Codreana (b.: Mándi Attila – Tudor Cereteu, Vlad Bale; m.: Ioan Turturreanu)

Pusztadaróci Recolta III-Szamosdara – Királydaróci Atletic (b.: Kovács Attila – Gabriel Caba, Patrick Căliman; m.: Mircea Pintea).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2018. május 21.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 20 dkg étcsokoládé, 2 ek. holland kakaópor, 10 dkg vaj (+ a tepsihez), 4 db tojás, 15 dkg ...