A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-04-20 12:57:33

Liga 4 Elite, 14. forduló

Szombat

13 órától az ifik, 15 órától a felnőttcsapatok

Pusztadaróci Recolta – Avasújvárosi Talna (Lucian Pop – Ciprian Miron, Tóth Krisztián; Török Zoltán)

15 óra, 17 óra

Mikolai Turul – Bábcai Voinţa (Sergiu Neichi – Cristian Pop, Dan Orha; Vigh József)

Nagykárolyi VSK Victoria – Avasfelsőfalui Energia (Ştefan Báthory – Nagy Szabolcs, Pop Emánuel; Pataki Zoltán)

Vasárnap

15 óra, 17 óra

Kismajtényi Crasna – Avasújfalui FC (Şerban Peneghi – Kopriva Tamás, Bogdan Dragoş; Ionel Borz)

Játék nélkül

Lippói Dari – Szamosdovi Voinţa 0–3

Szabadnapos

Bélteki Ştiinţa

Liga 4, A-csoport, 17. forduló

Szombat

16 órától a ifik, 18 órától a felnőttcsapatok

Sárközújlaki SE – Madarászi Șoimii (Stejerel Bărbuş – Sergiu Tăbăcaru, Vlad Borza; Gheorghe Dumitraş)

Vasárnap

15 óra, 17 óra

Apai Victoria – Óvári Someşul (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Kopriva Zsolt; Claudiu Matei)

Szatmárudvari Someşul – Pálfalvi Unirea (Pettyénben nredezik; Ştefan Báthory – Tudor Popescu, Daniel Bonţidean; Ioan Turtureanu)

Meggyesgombási Venus – Batizi Sportul (Marius Mihai – Răzvan Miclăuş, Szűcs Nicolas; Cornel Ziman)

Lázári Voinţa – Halmi Speranța (Cristian Chiorean – Bauer József, Bauer Adalbert; Mircea Pintea)

Aranyosmeggyesi Dacia – Szatmárhegyi Viitorul (Rareş Pop – Pop Emánuel, Paul Pop; Alexandru Gherasim)

Vetési Viitorul – Királydaróci Atletic (Simon Elek – Boros Alex, Cătălin Zsigrai; Ioan Iuhas).

Liga 4, B-csoport, 17. forduló

Vasárnap

15 óra, 17 óra

Csomaközi Schamagosch – Kaplonyi Fortuna (Haris Ármin – Jennifer D. Damian, Alex Estan; Eugen Halici)

Piskolti Unirea – Börvelyi Stăruinţa (Alin Peter – Juhász Tibor, Andrei Ilieş; Nicolae Morar)

Mezőfényi Fröhlich – Mezőteremi Victoria (Marian Ciceu – Vlad Ardelean, Réday Árpád; Rozs Zoltán)

Érendrédi Real – Viitorul Lucăceni (Ciprian Chiriloaia – Lukács Levente, Marian Ciocoi; Cseh Sándor)

Kaplonyi SE – Szaniszlói Recolta (Mándi Attila – Dănuţ Costea, Mihai Sician; Kegyes Tibor)

Kálmándi Schwaben – Domahidai Olimpia (Cristian Giraţi – Marius Bumbuc, Vlad Bâle; Liviu Năstruţ)

Halasztották

Gencsi SE – Tasnádszántói Vulturii.

Liga 5, 17. forduló

Szombat

17 óra

Csanálosi Kneho – Érkávási Olimpia (Ciprian Rebegea – Vasile Cherecheş, Alberto Bor; Maier Alexandru)

Vasárnap

17 óra

Luceafărul Decebal – Borválaszúti Prietenia (George Chiorean – Florin Moisa, Szakács Zsolt; Viorel Stoica)

Bogdándi Speranța – Egri Sasok (Kovács Attila – Bátori Patrick, Adrian Sulyok; Kegyes Adalbert)

Újmárnai Platanul – Szopori Dacia (Florin Roşu – Schwartzkopf Zsolt, Vass Márk; Gavril Rus)

Nagymajtényi Gloria – Túrterebesi ACS (Bogdan Tincu – Patrick Căliman, Marius Ghencean; Marcel Dorca)

Szárazberki Unirea – Erdődi Cetate (Sebastian Petruţ – Andrei Szabo, Bencze Dávid; Radu Chioreanu)

Halasztva

Pusztadaróci Recolta II – Homoródi Codreana

Szabadnapos

Kökényesdi Ugocsa

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Szolgáltatás
Szállítok kavicsot, homokot, szemetet. Tel.: 0741077706.
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Szoktál-e önkénteskedni?
Igen, az iskolában kapcsolódtam be egy önkéntes programba.
Néha részt veszek önkéntes tevékenységekben, de ez eléggé rendszertelen.
Eddig még nem volt lehetőségem rá, de szívesen megtenném.
Nincs időm ilyesmire, így is alig marad szabadidőm.
Nem, az önkénteskedést nem nekem találták ki.
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
HOROSZKÓP
Válassza ki csillagjegyét:
2018. október 17.
Jólesik Önnek, hogy barátai az Ön tanácsára vagy véleményére kíváncsiak, mert ebből érzi, mennyire elismerik gondolkodásmódját, értékeit.
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2018. október 17.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 fej kelkáposzta, 15 dkg főtt sonka, 15 dkg trappista sajt. A panírozáshoz: liszt, 2 db tojás, zsemlemorzsa, ...