A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-04-20 12:57:33

Liga 4 Elite, 14. forduló

Szombat

13 órától az ifik, 15 órától a felnőttcsapatok

Pusztadaróci Recolta – Avasújvárosi Talna (Lucian Pop – Ciprian Miron, Tóth Krisztián; Török Zoltán)

15 óra, 17 óra

Mikolai Turul – Bábcai Voinţa (Sergiu Neichi – Cristian Pop, Dan Orha; Vigh József)

Nagykárolyi VSK Victoria – Avasfelsőfalui Energia (Ştefan Báthory – Nagy Szabolcs, Pop Emánuel; Pataki Zoltán)

Vasárnap

15 óra, 17 óra

Kismajtényi Crasna – Avasújfalui FC (Şerban Peneghi – Kopriva Tamás, Bogdan Dragoş; Ionel Borz)

Játék nélkül

Lippói Dari – Szamosdovi Voinţa 0–3

Szabadnapos

Bélteki Ştiinţa

Liga 4, A-csoport, 17. forduló

Szombat

16 órától a ifik, 18 órától a felnőttcsapatok

Sárközújlaki SE – Madarászi Șoimii (Stejerel Bărbuş – Sergiu Tăbăcaru, Vlad Borza; Gheorghe Dumitraş)

Vasárnap

15 óra, 17 óra

Apai Victoria – Óvári Someşul (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Kopriva Zsolt; Claudiu Matei)

Szatmárudvari Someşul – Pálfalvi Unirea (Pettyénben nredezik; Ştefan Báthory – Tudor Popescu, Daniel Bonţidean; Ioan Turtureanu)

Meggyesgombási Venus – Batizi Sportul (Marius Mihai – Răzvan Miclăuş, Szűcs Nicolas; Cornel Ziman)

Lázári Voinţa – Halmi Speranța (Cristian Chiorean – Bauer József, Bauer Adalbert; Mircea Pintea)

Aranyosmeggyesi Dacia – Szatmárhegyi Viitorul (Rareş Pop – Pop Emánuel, Paul Pop; Alexandru Gherasim)

Vetési Viitorul – Királydaróci Atletic (Simon Elek – Boros Alex, Cătălin Zsigrai; Ioan Iuhas).

Liga 4, B-csoport, 17. forduló

Vasárnap

15 óra, 17 óra

Csomaközi Schamagosch – Kaplonyi Fortuna (Haris Ármin – Jennifer D. Damian, Alex Estan; Eugen Halici)

Piskolti Unirea – Börvelyi Stăruinţa (Alin Peter – Juhász Tibor, Andrei Ilieş; Nicolae Morar)

Mezőfényi Fröhlich – Mezőteremi Victoria (Marian Ciceu – Vlad Ardelean, Réday Árpád; Rozs Zoltán)

Érendrédi Real – Viitorul Lucăceni (Ciprian Chiriloaia – Lukács Levente, Marian Ciocoi; Cseh Sándor)

Kaplonyi SE – Szaniszlói Recolta (Mándi Attila – Dănuţ Costea, Mihai Sician; Kegyes Tibor)

Kálmándi Schwaben – Domahidai Olimpia (Cristian Giraţi – Marius Bumbuc, Vlad Bâle; Liviu Năstruţ)

Halasztották

Gencsi SE – Tasnádszántói Vulturii.

Liga 5, 17. forduló

Szombat

17 óra

Csanálosi Kneho – Érkávási Olimpia (Ciprian Rebegea – Vasile Cherecheş, Alberto Bor; Maier Alexandru)

Vasárnap

17 óra

Luceafărul Decebal – Borválaszúti Prietenia (George Chiorean – Florin Moisa, Szakács Zsolt; Viorel Stoica)

Bogdándi Speranța – Egri Sasok (Kovács Attila – Bátori Patrick, Adrian Sulyok; Kegyes Adalbert)

Újmárnai Platanul – Szopori Dacia (Florin Roşu – Schwartzkopf Zsolt, Vass Márk; Gavril Rus)

Nagymajtényi Gloria – Túrterebesi ACS (Bogdan Tincu – Patrick Căliman, Marius Ghencean; Marcel Dorca)

Szárazberki Unirea – Erdődi Cetate (Sebastian Petruţ – Andrei Szabo, Bencze Dávid; Radu Chioreanu)

Halasztva

Pusztadaróci Recolta II – Homoródi Codreana

Szabadnapos

Kökényesdi Ugocsa

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Melyik a kedvenc téli sportod?
A síelés
A snowboardozás
A korcsolyázás
A szánkózás
A jégkorongozás
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. január 19.)


    KONYHA
    Készítsünk olyan ételeket újévre, amelyekkel két legyet ütünk egy csapásra: nemcsak a szilveszteri menühöz, de az újévi asztalra is ...