A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-09-14 12:32:08

Liga 4, A-csoport (Túr-Talna vidéke), 3. forduló

Szombat (ificsapatok 15 órától/ felnőttcsapatok 17 órától)

Lázári Voinţa – Avasfelsőfalui Energia (Lucian Pop – Beniamin Marian, Bogdan Rad; Cornel Ziman)

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Egri Sasok – Batizi Sportul (Lucian Pop – Ciprian Miron, Réday Árpád; Liviu Năstruţ)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Sárközújlaki AS – Mikolai Turul (Şerban Peneghi – Kopriva Tamás, Botos Roland; Vigh József)

Szatmárudvari Someşul – Avasújvárosi Talna (Avasújvárosban rendezik; Máramaros megyei játékvezető – Sebastian Raţ Jr., Andrei Szabo; Kalmár József)

Meggyesgombási Venus – Apai Victoria (Bogdan Dragoş – Szakács Zsolt, George Chiorean; Pataki Zoltán)

Aranyosmeggyesi Dacia – Halmi Speranţa (Máramaros megyei játékvezető – Daniel Bonţidean, Alex Estan; Vasile Andreica)

Liga 4, B-csoport (Szamos vidéke), 3. forduló

Szombat (11 óra)

Szatmárnémeti VSK Olimpia – Luceafărul Decebal (az ificsapatok pénteken játszanak 17 órától; Ovidiu Mazilu – Ştefan Báthory, Pop Emánuel; Eugen Halici)

Szombat (15 óra/17 óra)

Óvári Someşul – Madarászi Șoimii (Cristian Chiorean – Sebastian Petruţ; Daniel Bonţidean; Alexandru Gherasim)

Pálfalvi Unirea – Bélteki Ştiinţa (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; Claudiu Matei)

Vasárnap (12.30 óra felnőttek/14.30 óra ificsapatok)

Pusztadaróci Recolta – Királydaróci Atletic (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu)

Vasárnap (15 óra ificsapatok/17 óra felnőttcsapatok)

Szamosdobi Voinţa – Kismajtényi Crasna (Stejerel Bărbuş – Jennifer D. Damian, Lukács Levente; Viorel Stoica)

Halasztották

Vetési Viitorul – Bábcai Voinţa.

Liga 4, C-csoport (Kraszna vidéke), 3. forduló

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Kálmándi Schwaben – Gencsi AS (Merkly Csaba – Bátori Patrik, Paul Pop; Mándi Attila)

Csomaközi Schamagosch – Nagykárolyi VSK Victoria (Bihar megyei bírók; Petz István)

Szaniszlói Recolta – Mezőteremi Victoria (Ciprian Chiriloaia – Cătălin Marina Zsigrai; Vlad Ardelean; Gavril Rus)

Mezőfényi Fröhlich – Kaplonyi Fortuna (Sergiu Neichi – Cristian Pop, Nagy Máté; Ioan Iuhas)

Viitorul Lucăceni – Börvelyi Stăruinţa (Emanuel Pop – Bauer József, Bauer Adalbert; Kegyes Tibor)

Érendrédi Real – Piskolti Unirea (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; Török Zoltán)

Szabadnapos

Kaplonyi AS.

Liga 5, A-csoport, 2. forduló

Vasárnap (15 óra)

Érdengelegi Termala – Domahidai Olimpia (Bogdan Rad – Tóth Krisztián, Florin Roşu; Nicolae Şuta)

Vasárnap (17.30 óra)

Csanálosi Kneho – Érkávási Olimpia (Bogdan Rad – Tóth Krisztián, Florin Roşu; Nicolae Morar)

Újmárnai Platanul – Bogdándi Speranţa (Juhász Tibor – Vlad Borza, Mihuţ Dănuţ; Lizák Pál)

Nagymajtényi Gloria – Szatmárnémeti Suporter Club Olimpia MCMXXI (Ștefan Báthory – Ovidiu Şerban, Vasile Chiricheş; Marcel Dorca)

Szopori Dacia – Tasnádszántói Vulturii (Tasnádszántón rendezik; Kovács Attila – Alberto Bor, Bogdan Sas; Kegyes Adalbert).

Liga 5, B-csoport, 2. forduló

Vasárnap (17 óra)

Szatmárhegyi Viitorul – Szatmárnémeti VSK Olimpia II (Simon Elek – Marius Ghencean, Darius Gherman; Schwarcz Oscar)

Túrterebesi ACS – Turci Voinţa (Lucian Pop – Ciprian Miron, Réday Árpád; Radu Chioreanu)

Homoródi Codreana – Szárazberki Unirea (Claudiu Matei – Patrick Căliman, Matei Ienei; Vasile Racolţa)

Halasztották

Erdődi Cetate – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara

Kökényesdi Ugocsa – Borválaszúti Prietenia.

Pótolnak, Liga 5, A-csoport, 1. forduló

Szeptember 19., szerda (17.30 óra)

Domahidai Olimpia – Nagymajtényi Gloria (Alin Peter – Ştefan Bathory, Daniel Bonţidean; Cseh Sándor).

16 éven aluliak megyeközi bajnoksága

Szatmárnémeti LPS – Szatmárnémeti Primavera (Simon Elek – Ştefan Bathory, Pop Emánuel).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Melyik a kedvenc őszi italod?
Forró, citromos tea
Jó meleg kakaó
Isteni forrócsoki
Fűszeres forralt bor
Egyik sem
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2018. szeptember 24.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 2-3 db padlizsán, 2 fej lila hagyma, 2 db paradicsom, 1 dl olívaolaj, 4 gerezd fokhagyma, só, bors, ...