A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-10-12 14:20:32

Liga 4, A-csoport, 7. forduló

Szombat (13 órától ifik/15 órától felnőttek)

Avasfelsőfalui Energia – Meggyesgombási Venus (Máramaros megyei bírók; Mircea Pintea)

Szombat (14 óra/16 óra)

Apai Victoria – Sárközújlaki AS (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Iuhas)

Vasárnap (13 óra/15 óra)

Egri Sasok – Lázári Voinţa (Alexandru Gherasim – Cătălin Rus, Lukács Levente; Viorel Stoica)

Halmi Speranţa – Szatmárudvari Someşul Odoreu (Sebastian Petruţ – Sebastian Raţ Jr., Gabriel Sician; Marcel Dorca)

Mikolai Turul – Aranyosmeggyesi Dacia (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu)

Vasárnap (13.30 óra/15.30 óra)

Batizi Sportul – Avasújvárosi Talna (Răzvan Bogdan – Dan Orha, Darius Mihali; Eugen Halici).

Liga 4, B-csoport, 7. forduló

Szombat (13 óra/15 óra)

Pusztadaróci Recolta – Szatmárnémeti VSK Olimpia (Szilágy megyei bírók; Pataki Zoltán)

Vasárnap (13 óra/15 óra)

Királydaróci Atletic – Kismajtényi Crasna (Bogdan Rad – George Chiorean, Szakács Zsolt; Cseh Sándor)

Bábcai Voinţa – Szamosdobi Voinţa (Florin Chiş – Vlad Ardelean, Mihuţ Dănuţ; Rozs Zoltán)

Luceafărul Decebal – Pálfalvi Unirea (Sergiu Neichi – Nagy Szabolcs, Cristian Pop; Liviu Năstruţ)

Vasárnap (14 óra/16 óra)

Erdődi Cetate – Vetési Viitorul (Madarászon rendezik; Lucian Pop – Réday Árpád, Vlad Moisa; Nicolae Morar)

Halasztották

Bélteki Ştiinţa – Óvári Someşul.

Liga 4, C-csoport, 7. forduló

Péntek (14 óra/16 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Gencsi AS (Mazilu Ovidiu – Ştefan Báthory, Nagy Szabolcs; Ziman Cornel)

Vasárnap (13 óra/15 óra)

Kálmándi Schwaben – Csomaközi Schamagosch (Pop Emánuel – Marius Bumbuc, Bogdan Sas; Kegyes Tibor)

Érendrédi Real – Szaniszlói Recolta (Bărbuş Stejerel – Cătălin Marina Zsigrai, Căliman Patrick; Gheorghe Dumitraş)

Piskolti Unirea – Börvelyi Stăruinţa (Marian Ciceu – Vlad Borza, Iulian Peter; Gheorghe Niţă)

Mezőfényi Fröhlich – Mezőteremi Victoria (Alin Peter – Juhász Tibor, Marius Ciordaş; Petz István)

Kaplonyi AS – Viitorul Lucăceni (Sebastian Raţ – Nagy Máté, Jennifer D. Damian; Oscar Schwarcz)

Szabadnapos

Kaplonyi Fortuna.

Liga 5, A-csoport, 6. forduló

Szombat (16.45 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Érkávási Olimpia (Pop Emánuel – Claudiu Matei, Kerekes Sergiu; Ioan Neichi)

Vasárnap (11 óra)

Domahidai Olimpia – Bogdándi Speranţa (Răzvan Bogdan – Dan Orha, Darius Mihali; Lizák Pál)

Vasárnap (15 óra)

Érdengelegi Termala – Csanálosi Kneho (Şerban Peneghi – Ciprian Miron, Vass Márk; Remus Mândrean)

Vasárnap (16 óra)

Szopori Dacia – Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI (a szatmárnémeti Olimpia-Daniel Prodan Stadionban rendezik; Ştefan Báthory – Ovidiu Şerban, Alex Estan; Vigh József)

Nagymajtényi Gloria – Újmárnai Platanul (Bogdan Dragoş – Sălăgean Norbert, Botos Roland; Török Zoltán)

Liga 5, B-csoport, 6. forduló

Szombat (15 óra)

Erdődi Cetate II – Turci Voinţa (Ciprian Chiriloaia – Paul Pop, Szűcs Nicolas; Radu Chioreanu)

Vasárnap (14.30 óra)

Túrterebesi ACS – Kökényesdi Ugocsa (Kökényesden rendezik; Andrei Sabo – Denis Gherman, Ionuţ Bilţ; Nicolae Şuta)

Vasárnap (15 óra)

Homoródi Codreana – Szatmárhegyi Viitorul (Kovács Attila – Marius Hepcal, Simina Socaci; Vasile Racolţa)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Szatmárnémeti VSK Olimpia II (Kopriva Tamás – Kopriva Zsolt, Bíró Enikő; Constantin Por)

Szárazberki Unirea – Borválaszúti Prietenia (Berei Roland – Ionuţ Ghencean, Bátori Patrik; Marcel Andreica).

11 éven aluliak megyei bajnoksága

Péntek (17 óra)

Szatmárnémeti LPS – Juniorul 2009 (szatmárnémeti Someşul-pálya; Simon Elek, Gherman Denis)

Szombat (10 óra)

Szatmárnémeti Primavera – Szatmárnémeti Juniorul 2008 (Pálfalván rendezik; Bauer József, Ionuţ Ghencean)

Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Il Calcio (tasnádi bírók)

13 éven aluliak megyei bajoksága

Szombat (9.30 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Szatmárnémeti (Máramaros megyei bírók)

Szombat (11.30 óra)

Szatmárnémeti Primavera 2006 – Primavera 2007 (Bauer József – Denis Gherman, Ionuţ Ghencean)

Szombat (13 óra)

Szatmárnémeti LPS – Nagykárolyi ISK (a szatmárnémeti Someșul pályán rendezik; Gabriel Sician – Marius Hepcal, Ionuţ Bilţ)

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Szoktál fesztiválokra járni?
Igen, mert ott baráti társasággal bulizhatunk.
Nem, legfennebb néhány koncertre látogatok csak ki a barátokkal.
Már év elején megtervezzük, hogy milyen fesztiválokon veszünk részt.
Jobban szeretem a családi programokat.
Fesztiválok helyett a pihenést helyezem előtérbe.
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. július 16.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 2 ek. vaj, 1 fej vöröshagyma, 10 dkg liszt, 3 bögre tej, 15 dkg bacon, 25 dkg cheddar ...