A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja — bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-11-09 12:58:22

Liga 4, A-csoport, 11. forduló

Szombat (11 órától ifik/13 órától felnőttek)

Avasújvárosi Talna – Aranyosmeggyesi Dacia (Ştefan Báthory – Nagy Szabolcs, Alex Estan; Marcel Andreica)

Szombat (12 óra/14 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Apai Victoria (Máramaros megyei bírók; Alex Gherasim)

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Halmi Speranţa – Mikolai Turul (Stejerel Bărbuş – Cătălin Man, Alex Estan; Gheorghe Dumitraş)

Sárközújlaki AS – Batizi Sportul (Bogdan Dragoş – Florin Roşu, Sălăgean Norbert; Eugen Halici)

Meggyesgombási Venus – Egri Sasok (Răzvan Bogdan – Darius Mihali, Cătălin Zsigrai; Vigh József)

Szatmárudvari Someşul – Lázári Voinţa (Lázáriban rendezik; Ciprian Chiriloaia – Daniel Bonţidean, Gabriel Sician; Ioan Iuhas).

Liga 4, B-csoport, 11. forduló

Szombat (12 órától felnőttek/14 órától ifik)

Luceafărul Decebal – Bélteki Ştiinţa (Ovidiu Mazilu – Octavian Şovre, Sergiu Tăbăcaru; Viorel Stoica)

Szombat (12 órától fik/14 órától felnőttek)

Óvári Someşul – Királydaróci Atletic (Lucian Pop – Sălăgean Norbert, George Chiorean; Ionel Borz)

Kismajtényi Crasna – Vetési Viitorul (Sergiu Neichi – Réday Árpád, Marian Ciceu; Lizák Pál)

Vasárnap (12 órától felnőttek/14 órától ifik)

Pálfalvi Unirea – Pusztadaróci Recolta (Pusztadarócon rendezik; Lucian Pop – Ciprian Miron, Bogdan Rad; Pataki Zoltán)

Vasárnap (12 órától ifik/14 órától felnőttek)

Bábcai Voinţa – Erdődi Cetate (Florin Chiş – Vlad Ardelean, Vlad Borza; Gheorghe Niţă)

Korábban rendezték

Szamosdobi Voinţa – Szatmárnémeti VSK Olimpia 0–3 (játék nélkül).

Liga 4, C-csoport, 11. forduló

Vasárnap (12 órától ifik/14 órától felnőttek)

Gencsi AS – Mezőfényi Fröhlich (Sebastian Petruţ – Nagy Szabolcs, Denis Gherman; Remus Mândreanu)

Csomaközi Schamagosch – Piskolti Unirea (Şerban Peneghi – Botos Roland, Florin Moisa; Petz István)

Börvelyi Stăruinţa – Kaplonyi Fortuna (Ciprian Rebegea – Ovidiu Şerban, Marius Ghencean; Oscar Schwarcz)

Kálmándi Schwaben – Viitorul Lucăceni (Szaniszlón rendezik; Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Török Zoltán)

Kaplonyi AS – Érendrédi Real (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu)

Mezőteremi Victoria – Nagykárolyi VSK Victoria (Emanuel Pop – Jennifer Demian, Dan Orha; Cseh Sándor).

Szabadnapos

Szaniszlói Recolta.

Liga 5, pótolás, A-csoport

3. forduló, vasárnap (14 óra)

Csanálosi Kneho – Szopori Dacia (George Chiorean – Szakács Zsolt, Beniamin Marian; Papp János)

7. forduló, vasárnap (14 óra)

Bogdándi Speranţa – Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI (Sebastian Raţ – Claudiu Matei, ifjabb Sebastian Raţ; Liviu Năstruţ).

Liga 5, pótolás, B-csoport

2. forduló, szombat (14 óra)

Erdődi Cetate II – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Szamosdarán rendezik; Sebastian Raţ – Nagy Máté, Paul Adelin Pop; Ioan Neichi)

9. forduló, szombat (14 óra)

Szatmárnémeti VSK II – Borválaszúti Prietenia (Stejerel Bărbuş – Lukács Levente, Andrei Szabo; Cornel Ziman)

Román Kupa

Vasárnap (14 óra)

Érdengelegi Termala – Tasnádszántói Vulturii (Alin Peter – Mihuţ Dănuţ, Gabriel Ciordaş; Gavril Rus)

November 14., szerda (15 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Sárközújlaki AS (Tudor Popescu – Cătălin Zsigrai, Mihai Bumbuc; Kegyes Tibor)

16 éven aluliak északnyugati regionális bajnoksága

Szombat (14.30 óra)

Szatmárnémeti LPS – Nagyváradi Viitorul (Someşul stadion; Elek Simon – Bauer József, Denis Gherman; Kalmár József).

13 éven aluliak megyei bajnoksága

Szombat (10 óra)

Szatmárnémeti Primavera – Avasfelsőfalui Energia (Pálfalván rendezik)

Vasárnap (10 óra)

Szatmárnémeti Juniorul 2007 – Primavera 2006 (a Someşul stadionban rendezik).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. április 22.)


    KONYHA
    Hozzávalók a tésztához: 30 dkg liszt, 6 dkg kakaópor, 2 csipet só, 13 dkg vaj (+ a formákhoz), 10 ...