A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-05-03 12:45:06

Liga 4, A-csoport, 18. forduló

Szombat (16 órától ifik/18 órától felnőttek)

Avasújvárosi Talna – Batizi (Lucian Pop – Marius Mihai, Sergiu Tăbăcaru; Ioan Turtureanu)

Vasárnap (14 órától ifik a meggyesgombási pályán/17 órától felnőttek az avasfelsőfalui pályán)

Meggyesgombási Venus – Avasfelsőfalui Energia (Máramaros megyei bírók; Gheorghe Dumitraş)

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Lázári Voinţa – Egri Sasok (Ciprian Chiriloaia – Bauer József, Bauer Adalbert; Lizák Pál)

Szatmárudvari Someşul – Halmi Speranţa (Simon Elek – Bátori Patrik, Denis Gherman; Gavril Rus)

Sárközújlaki AS – Apai Victoria (George Chiorean – Réday Árpad, Tóth Krisztián; Ioan Iuhas)

Aranyosmeggyesi Dacia – Mikolai Turul (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Kopriva Tamás; Alexandru Gherasim).

Liga 4, B-csoport, 18. forduló

Szombat (16 óra/18 óra)

Szamosdobi Voinţa – Bábcai Voinţa (Bogdan Dragoş – Sălăgean Norbert, Beniamin Marian; Remus Mândreanu)

Óvári Someşul – Bélteki Ştiinţa (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, A2: Kopriva Tamás; Ionel Borz)

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Pálfalvi Unirea – Luceafărul Decebal (Sebatian Raţ – Tudor Popescu, Ovidiu Şerban; Viorel Stoica)

Vetési Viitorul – Erdődi Cetate (Pop Emánuel – ifjabb Sebastian Raţ, Răzvan Miclăuş; Radu Chioreanu)

Már lejátszották

Szatmárnémeti VSK Olimpia – Pusztadaróci Recolta 2–0

Játék nélkül

Kismajtényi Crasna – Királydaróci Atletic 3–0.

Liga 4, C-csoport, 22. forduló

Szombat (14 óra/16 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Érendrédi Real (Ciprian Rebegea – Ştefan Báthory, Mihai Sician; Altfatter Róbert)

Vasárnap (15 órától felnőttek/17 órától ifik)

Csomaközi Schamagosch – Mezőfényi Fröhlich (Şerban Peneghi – Ciprian Miron, Florin Moisa; Török Zoltán)

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Kaplonyi AS – Szaniszlói Recolta (Ciprian Rebegea – Cristian Pop, Cătălin Zsigrai; Vigh József)

Börvelyi Stăruinţa – Gencsi AS (Ştefan Bathory – Lukács Levente, Jennifer D. Damian; Kegyes Tibor)

Mezőteremi Victoria – Viitorul Lucăceni (Florin Chiş – Juhász Tibor, Vlad Ardelean; Gheorghe Niţă)

Piskolti Unirea – Kaplonyi Fortuna (Răzvan Bogdan – Daniel Bonţidean, Alex Estan; Eugen Halici)

Szabadnapos

Kálmándi Schwaben.

Liga 5, A-csoport, 14. forduló

Vasárnap (15 óra)

Érdengelegi Termala – Érkávási Olimpia (Marian Ciceu – Ionuţ Ciordaş, Marius Ciordaş; Nicolae Morar)

Tasnádszántói Vulturii – Bogdándi Speranţa (Petz István – Cătălin Maxi, Turóczi Zoltán; Rozs Zoltán)

Vasárnap (18 óra)

Szopori Dacia – Újmárnai Platanul (az újmárnai pályán; Marian Ciceu – Mihuţ Dănuţ, Iulian Peter; Marcel Dorca)

Nagymajtényi Gloria – Csanálosi Kneho (Bogdan Dragoş – Szakács Zsolt, Botos Roland; Pataki Zoltán)

Domahidai Olimpia – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (a szatmárnémeti Olimpia „Daniel Prodan” Stadionban rendezik; Ovidiu Mazilu – Nagy Szabolcs, Sergiu Neichi; Cornel Ziman).

Liga 5, B-csoport, 14. forduló

Vasárnap (15 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Erdődi Cetate II (Sebastian Petruţ – Ionuţ Ghencean, Alberto Bor; Kegyes Adalbert)

Szárazberki Unirea – Turci Voinţa (Claudiu Matei – Gabriel Sician, Bogdan Sas; Vasile Racolţa)

Homoródi Codreana – Szatmárnémeti VSK Olimpia II (Vasile Kerekes – Trella Zorán, Ionuţ Hepcal; Arnold Sabo)

Vasárnap (18 óra)

Túrterebesi ACS – Szatmárhegyi Viitorul (Sebastian Petruţ – Ionuţ Ghencean, Alberto Bor; Ciprian Hriţiu)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Borválaszúti Prietenia (Claudiu Matei – Gabriel Sician, Bogdan Sas; Oscar Schwarcz).

13 éven aluliak megyei bajnoksága

Péntek (16 óra)

Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti LPS

Szombat (10 óra)

Szatmárnémeti Primavera 2006 – Szatmárnémeti Juniorul (Claudiu Matei – Gabriel Sician, Alberto Bor).

Halasztották

Primavera 2007 – Nagykárolyi ISK.

11 éven aluliak megyei bajnoksága

Péntek (11 óra)

Kinder FC Nagykároly – Juniorul 2008

Szombat (11 óra)

Tasnádi Unirea – Juniorul 2009

Halasztották

Primavera – Szatmárnémeti Il Calcio.

Forrás: Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Figyelemmel követed-e az országban zajló politikai eseményeket?
Természetesen, a csapból is ez folyik
Persze, követem és egyetértek a tüntetőkkel
Dragnea és a Dăncilă-kormány mondjon le!
Nem érdekel egyáltalán a politika
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. szeptember 20.)


    KONYHA
    Hozzávalók 4–6 pohárhoz: 50 dkg sárgabarack, 25 dkg zabkeksz, 2 dl habtejszín, porcukor, 2 csomag vaníliás cukor, őrölt fahéj. ...