A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-05-10 14:45:56

Liga 4, A-csoport, 19. forduló

Vasárnap (16 órától ifik/18 órától felnőttek)

Halmi Speranţa – Avasújvárosi Talna (Răzvan Bogdan – Cristian Pop, Tudor Popescu; Vigh József)

Apai Victoria – Lázári Voinţa (Lázáriban rendezik; Şerban Peneghi – Ciprian Miron, Beniamin Marian; Cornel Ziman)

Mikolai Turul – Batizi Sportul (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Jennifer D. Damian; Ioan Neichi)

Meggyesgombási Venus – Aranyosmeggyesi Dacia (Máramaros megyei bírók; Gheorghe Dumitraş)

Szatmárudvari Someşul – Sárközújlaki AS (Cristian Chiorean – Bauer József, Bauer Adalbert; Eugen Halici)

Hétfő (18.30 órától a felnőttek)

Egri Sasok – Avasfelsőfalui Energia (Simon Elek – Claudiu Matei, Răzvan Miclăuş; Ioan Turtureanu)

Liga 4, B-csoport, 19. forduló

Szombat (12 órától felnőttek/14 ifik)

Bélteki Ştiinţa – Szatmárnémeti VSK Olimpia (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Ciprian Miron; Constantin Por)

Szombat (13 óra ifik/15 óra felnőttek)

Pálfalvi Unirea – Vetési Viitorul (Pop Emánuel – Daniel Bonţidean, Mihai Sician; Ioan Iuhas)

Szombat (16 óra/18 óra)

Szamosdobi Voinţa – Óvári Someşul (Şerban Peneghi – Bogdan Dragoş, Lucian Pop; Liviu Năstruţ)

Pusztadaróci Recolta – Luceafărul Decebal (Claudiu Matei – Cătălin Rus, Cătălin Zsigrai; Alex Gherasim)

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Bábcai Voinţa – Kismajtényi Crasna (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar)

Játék nélkül

Erdődi Cetate – Királydaróci Atletic 3–0.

Liga 4, C-csoport, 23. forduló

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Börvelyi Stăruinţa – Nagykárolyi VSK Victoria (Bihar megyei bírók; Pataki Zoltán)

Gencsi AS – Piskolti Unirea (George Chiorean – Réday Árpád; Szakács Zsolt; Gheorghe Niţă)

Szaniszlói Recolta – Mezőfényi Fröhlich (Juhász Tibor – Vlad Ardelean, Marian Ciceu; Rozs Zoltán)

Érendrédi Real – Viitorul Lucăceni (Bogdan Rad – Botos Roland, Florin Moisa; Remus Mîndreanu)

Mezőteremi Victoria – Kaplonyi Fortuna (Simon Elek – Denis Gherman, Bátori Patrik; Gavril Rus)

Kaplonyi AS – Kálmándi Schwaben (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Török Zoltán)

Szabadnapos

Csomaközi Schamagosch

Liga 5, A-csoport, 15. forduló

Szombat (13 óra)

Érkávási Olimpia – Tasnádszántói Vulturii (Sebastian Petruţ – Nagy Szabolcs, Bogdan Sas; Ionel Borz)

Vasárnap (15.30 óra)

Újmárnai Platanul – Kismajtényi Gloria (Sebastian Raţ – Ovidiu Şerban, Alex Estan; Radu Chioreanu)

Vasárnap (16 óra)

Bogdándi Speranţa – Domahidai Olimpia (Bogdan Dragoş – Cătălin Maxi, Raul Chiorean; Marcel Dorca)

Vasárnap (18 óra)

Csanálosi Kneho – Érdengelegi Termala (Sebastian Raţ – Ovidiu Şerban Alex Estan; Lizák Pál)

Halasztották

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Szopori Dacia

Liga 5, B-csoport, 15. forduló

Vasárnap (15 óra)

Szatmárnémeti VSK Olimpia II – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Szamosdarán rendezik; Vasile Kerekes – Andrei Hepcal, ifjabb Sebastian Raţ; Vasile Racolţa)

Vasárnap (18 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Túrterebesi ACS (Andrei Szabo – Trella Zorán; Ionuţ Ghencean; Kegyes Tibor)

Szatmárhegyi Viitorul – Homoródi Codreana (Berei Roland – Gabriel Sician, Alberto Bor; Kegyes Adalbert)

Borválaszúti Prietenia – Szárazberki Unirea (Pop Emánuel – Nagy Szabolcs, Bogdan Sas; Mircea Pintea)

Turci Voinţa – Erdődi Cetate II (Bărbuş Stejerel – Cătălin Zsigrai, Marius Bumbuc; Viorel Stoica)

16 éven aluliak északnyugati regionális bajnoksága

Szombat (13 óra)

Szatmárnémeti Primavera – Szatmárnémeti LPS (Simon Elek – Claudiu Matei, Jennifer D. Damian)

13 éven aluliak megyei bajnoksága

Szombat (9 óra)

Szatmárnémeti LPS – Avasfelsőfalui Energia (Alberto Bor – Tudor Popescu, Gabriel Sician)

Szombat (10 óra)

Szatmárnémeti Juniorul – Tasnádi Unirea (Tudor Popescu – Alberto Bor, Gabriel Sician)

Nagykárolyi ISK – Szatmárnémeti Primavera 2006 (nagykárolyi bírók).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Előzetes
Herkules legendája
Ma, 21:35
Herkules végzete születésekor elrendeltetett: Zeusz megjósolta, ő lesz az, aki legnagyobb harcosként a zsarnoki uralmat megdöntve elhozza a békét.
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. augusztus 20.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 2 ek. vaj, 1 fej vöröshagyma, 10 dkg liszt, 3 bögre tej, 15 dkg bacon, 25 dkg cheddar ...