A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-05-17 13:34:02

Liga 4, A-csoport, 21. forduló

Szombat (15.30 órától felnőttek)

Halmi Speranţa – Apai Victoria (Şerban Peneghi – Sergiu Tăbăcaru, Andrei Szabo; Ioan Iuhas)

Szombat (16 órától ifik/18 órától felnőttek)

Avasfelsőfalui Energia – Batizi Sportul (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Petz István)

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Szatmárudvari Someşul – Egri Sasok (Claudiu Matei – Mihai Sician, Alberto Bor; Cornel Ziman)

Meggyesgombási Venus – Lázári Voinţa (Stejerel Bărbăuş – Bauer József, Bauer Adalbert; Alexandru Gherasim)

Avasújvárosi Talna – Mikolai Turul (Ştefan Báthory – Tudor Popescu; Nagy Szabolcs; Constantin Por)

Sárközújlaki AS – Aranyosmeggyesi Dacia (Şerban Peneghi – Sălăgean Norbert, Bogdan Rad; Eugen Halici)

Liga 4, B-csoport, 21. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Pálfalvi Unirea – Szatmárnémeti VSK Olimpia (az Olimpia Stadionban rendezik; Ovidiu Mazilu – Pop Emánuel, Ştefan Báthory; Ionel Borz)

Szombat (16 óra/18 óra)

Szamosdobi Voinţa – Pusztadaróci Recolta (Bogdan Rad – Réday Árpád, Ciprian Miron; Kegyes Tibor)

Óvári Someşul – Vetési Viitorul (Simon Elek – Denis Gherman, Ionuţ Ghencean; Mircea Pintea)

Vasárnap (14 órától felnőttek/16 órától ifik)

Bábcai Voinţa – Bélteki Ştiinţa (Florin Chiş – Juhász Tibor, Vlad Ardelean; Rozs Zoltán)

Vasárnap (18 órától felnőttek)

Kismajtényi Crasna – Erdődi Cetate (az ifik mérkőzését halasztották; Ciprian Chiriloaia – Jennifer Damian, Marius Mihai; Liviu Năstruţ)

Játék nélkül

Luceafărul Decebal – Királydaróci Atletic 3–0

Liga 4, C-csoport, 25. forduló

Vasárnap (16 óra/18 óra)

Piskolti Unirea – Szaniszlói Recolta (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Bátori Patrik; Ioan Turtureanu)

Mezőteremi Victoria – Kaplonyi AS (Sebastian Raţ – Cristian Pop, Szakács Zsolt; Gheorghe Dumitraş)

Csomaközi Schamagosch – Érendrédi Real (Szilágy megyei bírók; Török Zoltán)

Kaplonyi Fortuna – Nagykárolyi Victoria (Marius Omuţ – Andrei Corb, Radu Pascu; Pataki Zoltán)

Viitorul Lucăceni – Mezőfényi Fröhlich (George Chiorean – Florin Moisa, Botos Roland; Gavril Rus)

Börvelyi Stăruinţa – Kálmándi Schwaben (Răzvan Bogdan – Cătălin Zsigrai, Alex Estan; Vigh József)

Szabadnapos

Gencsi AS.

Liga 5, A-csoport, 16. forduló

Szombat (14 óra)

Domahidai Olimpia – Érkávási Olimpia (Vasile Kerekes – Gabriel Sician, Cătălin Rus; Radu Chioreanu)

Vasárnap (15.30 óra)

Érdengelegi Termala – Újmárnai Platanul (Bogdan Dragoş – Cătălin Maxi, Raul Chiorean; Remus Mîndreanu)

Vasárnap (18 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Csanálosi Kneho (Bogdan Dragoş – Cătălin Maxi, Sergiu Turóczi; Cseh Sándor)

Halasztva

Szopori Dacia – Nagymajtényi Gloria

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Bogdándi Speranţa

Liga 5, B-csoport, 16. forduló

Szombat (16 óra)

Szárazberki Unirea – Szatmárnémeti VSK Olimpia II (Marius Mihai – Răzvan Miclăuş, ifjabb Sebastian Raţ; Kegyes Adalbert)

Vasárnap (15 óra)

Homoródi Codreana – Kökényesdi Ugocsa (Cristian Chiorean – Marius Bumbuc, Trella Zorán; Vasile Racolţa)

Vasárnap (18 óra)

Erdődi Cetate II – Túrterebesi ACS (Cristian Chiorean – Marius Bumbuc, Trella Zorán; Viorel Stoica)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Sztmárhegyi Viitorul (Marian Ciceu – Iulian Peter, Dănuţ Mihuţ; Lizák Pál)

Halasztották

Turci Voinţa – Borválaszúti Prietenia.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Szolgáltatás
Szállítás, költöztetés. Tel.: 0725353499.
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. június 18.)


    KONYHA
    Hozzávalók   25 dkg szikkadt fehér kenyér olívaolaj 25 dkg koktél paradicsom só 1 tk morzsolt lestyán 1 tk ...