A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-05-24 13:29:35

Liga 4, A-csoport, 22. forduló

Péntek (18 óra)

Aranyosmeggyesi Dacia – Avasújvárosi Talna (Avasújvárosban rendezik; Kovács Szabolcs – Ştefan Báthory, Lukács Levente; Gavril Rus)

Szombat (12 órától ifik/14 órától felnőttek)

Egri Sasok – Meggyesgombási Venus (Simon Elek – Bátori Patrik, Denis Gherman; Ioan Turtureanu)

Szombat (12 órától felnőttek)

Apai Victoria – Avasfelsőfalui Energia (Şerban Peneghi – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; Gheorghe Dumitraş)

Szombat (16 óra/18 óra)

Mikolai Turul – Halmi Speranţa (Raţ Sebastian – Gabriel Sician, Cristian Pop; Liviu Năstruţ)

Lázári Voinţa – Szatmárudvari Someşul (Szatmárudvariban rendezik; Şerban Peneghi – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; Cornel Ziman)

Halasztották

Batizi Sportul – Sárközújlaki AS.

Liga 4, B-csoport, 22. forduló

Szombat (13 órától felnőttek)

Vetési Viitorul – Kismajtényi Crasna (Stejerel Bărbuş – Bauer József, Bauer Adalbert; Vigh József)

Szombat (14 órától felnőttek/16 órától ifik)

Pusztadaróci Recolta – Pálfalvai Unirea (Ştefan Báthory – Nagy Szabolcs, Tudor Popescu; Cseh Sándor)

Szombat (15 órától felnőttek/17 órától ifik)

Bélteki Ştiinţa – Luceafărul Decebal (Florin Chiş – Juhász Tibor, Vlad Ardelan; Rozs Zoltán)

Már lejátszották

Szatmárnémeti VSK Olimpia – Szamosdobi Voinţa 5–0

Játék nélkül

Királydaróci Atletic – Óvári Someşul 0–3

Halasztották

Erdődi Cetate – Bábcai Voinţa.

Liga 4, C-csoport, 26. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Mezőfényi Fröhlich – Börvelyi Stăruinţa (Bogdan Rad – Szakács Zsolt, Cătălin Maxi; Gheorghe Niţă)

Szombat (16 óra/18 óra)

Kaplonyi AS – Csomaközi Schamagosch (Răzvan Bogdan – Jennifer Damian, Alex Estan; Kegyes Tibor)

Kálmándi Schwaben – Nagykárolyi VSK Victoria (Lucian Pop – Ciprian Miron, Bogdan Dragoş; Constantin Por)

Gencsi AS – Kaplonyi Fortuna (Pop Emánuel – Marius Mihai, Mihai Sician; Ioan Iuhas)

Érendrédi Real – Mezőteremi Victoria (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar)

Szaniszlói Recolta – Viitorul Lucăceni (Stejerel Bărbuş – Bauer József, Bauer Adalbert; Ionel Borz)

Szabadnapos

Piskolti Unirea.

Liga 5, A-csoport, 17. forduló

Szombat (13.30 óra)

Érkávási Olimpia – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Claudiu Matei – Daniel Bonţidean, Cătălin Zsigrai; Ovidiu Mazilu)

Szombat (14 óra)

Csanálosi Kneho – Domahidai Olimpia (George Chiorean – Raul Chiorean, Sergiu Turóczi; Marcel Dorca)

Szombat (15 óra)

Nagymajtényi Gloria – Érdengelegi Termala (Sebastian Petruţ – Iulian Peter, Mihuţ Danuţ; Viorel Stoica)

Szombat (18 óra)

Újmárnai Platanul – Tasnádszántói Vulturii (George Chiorean – Raul Chiorean, Sergiu Turóczi; Lizák Pál)

Halasztották

Szopori Dacia – Bogdándi Speranţa.

Liga 5, B-csoport, 17. forduló

Szombat (17 óra)

Szatmárhegyi Viitorul – Szárazberki Unirea (Claudiu Matei – Daniel Bonţidean, Trella Zorán; Alexandru Gherasim)

Szombat (18 óra)

Szatmárnémeti VSK Olimpia II – Turci Voinţa (Sergiu Neichi – Gherman Denis, Bátori Patrik; Szabó Arnold)

Erdődi Cetate II – Borválaszúti Prietenia (Borválaszúton rendezik; Vasile Kerekes, Răzvan Miclăuş, Alberto Bor; Eugen Halici)

Halasztották

Túrterebesi ACS – Homoródi Codreana

Kökényesdi Ugocsa – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Szolgáltatás
Szállítás, költöztetés. Tel.: 0725353499.
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. június 18.)


    KONYHA
    Hozzávalók   25 dkg szikkadt fehér kenyér olívaolaj 25 dkg koktél paradicsom só 1 tk morzsolt lestyán 1 tk ...