A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-09-13 13:19:14

Liga 4, A-csoport, 4. forduló

Szombat (11 órától felnőttek/13 órától ifik)

Sárközújalki AS – Avasújvárosi Talna (Lucian Pop – Bogdan Rad, Răzvan Miclăuş; Gheorghe Dumitraş)

Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Lázári Voinţa – Avasfelsőfalui Energia (Şerban Peneghi – Marian Ciceu, Raul Chiorean; Eugen Halici)

Apai Victoria – Halmi Speranţa (Simon Elek – Nagy Szabolcs, Andrei Sabo; Cornel Ziman)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Aranyosmeggyesi Dacia – Batizi Sportul (Marius Mihai – Lukács Levente; Trella Zorán; Viorel Stoica)

Meggyesgombási Venus – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Sergiu Neichi – Cătălin Zsigrai, Dan Orha; Vigh József)

Turci Voinţa – Mikolai Turul (Stejerel Bărbuş – Bauer József, Bauer Adalbert; Pataki Zoltán).

Liga 4, B-csoport, 4. forduló

Szombat (15 óra/17 óra)

Tasnádi Unirea – Szamosdobi Voinţa (Cristian Chiorean – Claudiu Matei, Pop Emánuel; Ioan Iuhas)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Bábcai Voinţa – Luceafărul Decebal (Claudiu Matei – Nagy Szabolcs; Pop Emánuel; Gheorghe Niţă)

Bélteki Ştiinţa – Óvári Someşul (Bogdan Rad – Tóth Krisztián, Ciprian Miron; Marcel Dorca)

Kismajtényi Crasna – Vetési Viitorul (Ştefan Báthory – Jennifer D. Damian, Gabriel Sician; Kegyes Tibor)

Halasztották

Erdődi Cetate – Pusztadaróci Recolta

Szabadnapos

Pálfalvi Unirea.

Liga 4, C-csoport, 5. forduló

Szombat (15 óra/17 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Mezőteremi Victoria (Ciprian Rebegea – Cristian Pop, Bátori Patrik; Rozs Zoltán)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Viitorul Lucăceni – Szaniszlói Recolta (Kopriva Zsolt – Kopriva Tamás, Bíró Enikő; Nicolae Morar)

Kaplonyi AS – Mezőfényi Fröhlich (Bogdan Dragoş – Botos Roland, Réday Árpád; Gavril Rus)

Csomaközi Schamagosch – Piskolti Unirea (Simon Elek – Gherman Denis; Ovidiu Şerban; Ioan Turtureanu)

Börvelyi Stăruinţa – Kaplonyi Fortuna (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Cătălin Maxi; Török Zoltán)

Gencsi AS – Schwaben Kálmándi (Şerban Peneghi – Alex Estan, Daniel Bonţidean; Cseh Sándor)

Halasztották

Szatmárnémeti VSK – Érendrédi Real.

Liga 5, A-csoport, 3. forduló

Szombat (17 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Csanálosi Kneho (Ştefan Báthory – Mihai Sician, Daniel Bonţidean; Liviu Năstruţ)

Vasárnap (14.30 óra)

Domahidai Olimpia – Érdengelegi Termala (Cristian Chiorean – Ionuţ Ghencean, ifjabb Sebastian Raţ; Ioan Neichi)

Újmárnai Platanul – Érkávási Olimpia (Ciprian Chiriloaia – Marian Ciocoi, Răzvan Miclăuş; Remus Mândreanu)

Vasárnap (17 óra)

Nagymajtényi Gloria – Szopori Dacia (George Chiorean – Szakács Zsolt, Iulian Peter; Juhász Tibor)

Liga 5, B-csoport, 3. forduló

Szombat (17 óra)

Homoródi Codreana – Szatmárnémeti Diferit (Tudor Popescu – Bátori Patrik, Alex Estan; Vasile Racolţa)

Vasárnap (17 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Szárazberki Unirea (Tudor Popescu – Bogdan Sas, Alexandru Gherasim; Alexandru Gherasim)

Borválaszúti Prietenia – Egri Sasok (Lucian Pop – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Ciprian Hriţiu)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Vetési Viitorul (Cristian Chiorean – Ionuţ Ghencean, ifjabb Sebastian Raţ; Lizák Pál).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. október 23.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 60 dkg sertéstarja, só, frissen őrölt bors, 3 ek. napraforgóolaj, 8 dkg füstölt szalonna, 2 fej vöröshagyma, 1 ...