A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-09-20 12:28:24

Liga 4, A-csoport, 5. forduló

Szombat (14 órától ifik/16 órától felnőttek)

Mikolai Turul – Sárközújlaki AS (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu).

Szombat (15 óra/17 óra)

Lázári Voinţa – Turci Voinţa (Ciprian Rebegea – Tudor Popescu, Răzvan Miclăuş; Kegyes Tibor)

Vasárnap (15 óra/17 óra):

Avasújvárosi Talna – Aranyosmeggyesi Dacia (Bogdan Rad – Sălăgean Norbert, Raul Chiorean; Gavril Rus)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Apai Victoria (Ovidiu Mazilu – Claudiu Matei, Jennifer D. Damian; Ioan Iuhas)

Halmi Speranţa – Meggyesgombási Venus (Andrei Szabo – ifjabb Sebestian Raţ, Bogdan Sas; Viorel Stoica)

Avasfelsőfalui Energia – Batizi Sportul (Bogdan Dragoş – Cătălin Maxi, Tóth Krisztián; Altfater Róbert).

Liga 4, B-csoport, 5. forduló

Szombat (15 óra/17 óra)

Óvári Someşul – Erdődi Cetate (Şerban Peneghi – Ciprian Miron, Kopriva Zsolt; Pataki Zoltán)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Pálfalvi Unirea – Tasnádi Unirea (Lucian Pop – Réday Árpád, Botos Roland; Vigh József)

Bábcai Voinţa – Kismajtényi Crasna (Stejerel Bărbuş – Cătălin Zsigrai, Ionuţ Ghencean; Alexandru Gherasim)

Luceafărul Decebal – Szamosdobi Voinţa (Cristian Chiorean – Cristian Pop, Trella Zorán; Cornel Ziman)

Október 2.

Pusztadaróci Recolta – Bélteki Ştiinţa

Szabasnapos

Vetési Viitorul

Liga 4, C-csoport, 6. forduló

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Csomaközi Schamagosch – Kálmándi Schwaben (George Chiorean – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Török Zoltán)

Piskolti Unirea – Kaplonyi AS (Marian Ciceu – Marian Ciocoi, Tudor Popescu; Gheorghe Niţă)

Mezőfényi Fröhlich – Szatmárnémeti VSK (Sergiu Neichi – Lukács Levente, Ştefan Báthory; Liviu Năstruţ)

Kaplonyi Fortuna – Gencsi AS (Răzvan Bogdan – Dan Orha, Alex Estan; Eugen Halici)

Mezőteremi Victoria – Börvelyi Stăruinţa (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Gheorghe Dumitraş)

Szaniszlói Recolta – Nagykárolyi VSK Victoria (Pop Emánuel – Nagy Szabolcs, Daniel Bonţidean; Remus Mândreanu)

Érendrédi Real – Viitorul Lucăceni (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar).

Liga 5, A-csoport, 4. forduló

Vasárnap (14 óra)

Érkávási Olimpia – Nagymajtényi Gloria (Alin Peter – Iulian Peter, Mihuţ Dănuţ; Romeo Silaghi)

Érdengelegi Termala – Tasnádszántói Vulturii (Sebastian Petruţ – Gabriel Sician, Bátori Patrik; Rozs Zoltán)

Vasárnap (17 óra)

Szopori Dacia – Domahidai Olimpia (Domahidán rendezik; Sebastian Petruţ – Gabriel Sician, Bátori Patrik; Cseh Sándor)

Halasztották

Csanálosi Kneho – Újmárnai Platanul

Liga 5, B-csoport, 4. forduló

Szombat (17 óra)

AS Diferit – Kökényesdi Ugocsa (Szamosdobon rendezik; Marius Mihai – Mihai Sician, Denis Gherman; Juhász Tibor)

Vasárnap (13 óra)

Egri Sasok – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Simon Elek – Bauer Adalbert, Bauer József; Vasile Racolţa)

Vasárnap (17 óra)

Szárazberki Unirea – Borválaszúti Prietenia (Simon Elek – Bauer Adalbert, Bauer József; Lizák Pál)

Halasztották

Szatmárhegyi Viitorul – Homoródi Codreana.

11 éven aluliak megyei bajnoksága

Szombat (11.30 óra)

Szatmárnémeti Juventus – Vetési Viitorul (Someşul-pálya; Dan Orha, ifjabb Sebastian Raţ)

Szombat (12 óra)

Szatmárnémeti Juniorul – Avasfelsőfalui Energia (Someşul-pálya; Dan Orha, ifjabb Sebastian Raţ)

Hétfő (16 óra)

Kinder FC Nagykároly – Szatmárnémeti VSK 2010 (nagykárolyi bírók)

Kedd (17 óra)

Szatmárnémeti LPS – Szatmárnémeti Someșul (Pusztadarócon; Daniel Bonţidean, Dan Orha)

Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Primavera (nagykárolyi bírók)

Szabasnapos

Szatmárnémeti Il Calcio.

13 éven aluliak bajnoksága

Péntek (17 óra)

Óvári Somesul – Il Calcio (Pusztadarócon; Tudor Popescu – Mihai Sician, Gabriel Sician)

Szombat (10 óra)

Tasnádi Unirea – Nagykárolyi CSS (nagykárolyi bírók)

Szatmárnémeti Primavera 2007 – Juniorul 2008 (Pálfalván; Tudor Popescu – Mihai Sician, Gabriel Sician)

Szombat (12 óra)

Primavera 2008 – Juniorul 2007 (Pálfalván; Tudor Popescu – Mihai Sician, Gabriel Sician)

Szabadnapos

Nagykárolyi Daliana.

15 éven aluliak bajnoksága

Péntek (17 óra)

Szatmárnémeti LPS – Primavera (Mikolában; Daniel Bonţidean – Dan Orha, Bátori Patrik)

Kedd (16 óra)

Nagykárolyi CSS – Szatmárnémeti VSK (nagykárolyi bírók).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Szoktál-e karácsonyi vásárba járni?
Természetesen, nemcsak a helyi, környékbeli vásárokba is elmegyek
A közelben lévő vásárokban szoktam nézelődni, hozzátartozik a karácsonyhoz
A helyi vásárba nézünk ki a családdal
Nem szeretem a karácsonyi vásárt
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. december 7.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 db édeskömény, 1 db zöld alma, 1 db hagyma, 15 dkg sárgarépa, 2 ek. olaj, 6 dl ...