A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-09-27 13:28:06

Liga 4, A-csoport, 6. forduló

Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Apai Victoria – Lázári Voinţa (Ciprian Rebegea – Cătălin Rus, Andrei Szabo; Ioan Iuhas).

Vasárnap (10 órától felnőttek/12 órától ifik)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Aranyosmeggyesi Dacia (Ovidiu Mazilu – Claudiu Matei, Constantin Por; Eugen Halici).

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Mikolai Turul – Avasújvárosi Talna (Răzvan Bogdan – Pop Emánuel, Nagy Szabolcs; Vigh József)

Batizi Sportul – Meggyesgombási Venus (Claudiu Matei – Bogdan Sas, Andrei Szabo; Gavril Rus)

Turci Voinţa – Avasfelsőfalui Energia (Lucian Pop – Raul Chiorean, Cătălin Maxi; Cornel Ziman)

Sárközújlaki AS – Halmi Speranţa (Stejerel Bărbuş – Ionuţ Ghencean, Gabriel Sician; Gheorghe Dumitraş).

Liga 4, B-csoport, 6. forduló

Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Bélteki Ştiinţa – Bábcai Voinţa (Răzvan Bogdan – Ştefan Báthory, Ovidiu Şerban; Cseh Sándor)

Vetési Viitorul – Pálfalvi Unirea (Şerban Peneghi – Florin Moisa, Lucian Pop; Ionel Borz)

Szamosdobi Voinţa – Erdődi Cetate (Bogdan Rad – Ciprian Miron, Botos Roland; Török Zoltán).

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Pusztadaróci Recolta – Tasnádi Unirea (Sergiu Neichi – Constantin Por, Bátori Patrik; Mircea Pintea)

Kismajtényi Crasna – Luceafărul Decebal (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Daniel Bonţidean; Liviu Năstruţ)

Szabadnapos

Óvári Someşul.

Liga 4, C-csoport, 7. forduló

Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Nagykárolyi VSK Victoria – Érendrédi Real (Adina Popa – Bíró Enikő, Jennifer Damian; Petz István).

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Szatmárnémeti VSK – Piskolti Unirea (Piskolton rendezik; Kovács Szabolcs – Jennifer Damian, Denis Gherman; Pataki Zoltán)

Viitorul Lucăceni – Mezőfényi Fröhlich (Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Gheorghe Niţă)

Kaplonyi AS – Csomaközi Schamagosch (a nagykárolyi Victoria Stadionban rendezik; Ciprian Chiriloaia – Răzvan Miclăuş, Trella Zorán; Alexandru Gherasim)

Kálmándi Schwaben – Kaplonyi Fortuna (Şerban Peneghi – Botos Roland, Tóth Krisztián; Papp János)

Börvelyi Stăruinţa – Szaniszlói Recolta (Bogdan Rad – Kopriva Zsolt, Kopriva Tamás; Nicolae Morar)

Gencsi AS – Mezőteremi Victoria (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu).

Liga 5, A-csoport, 5. forduló

Vasárnap (14 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Szopori Dacia (Marian Ciocoi – Alin Peter, Iulian Peter; Rozs Zoltán)

Domahidai Olimpia – Érkávási Olimpia (Sebastian Petruţ – Cristian Chiorean, Mihai Sician; Radu Chioreanu).

Vasárnap (17 óra)

Nagymajtényi Gloria – Újmárnai Platanul (Cristian Chiorean – Mihai Sician, Sebastian Petruţ; Bâlc Csaba)

Érdengelegi Termala – Csanálosi Kneho (Alin Peter – Marian Ciocoi, Iulian Peter; Romeo Silaghi).

Liga 5, B-csoport, 5. forduló

Szombat (16 óra)

Borválaszúti Prietenia – AS CS Diferit (Marius Mihai – Alex Estan, ifjabb Sebastian Raţ; Marcel Dorca).

Vasárnap (14.30 óra)

Homoródi Codreana – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (George Chiorean – Réday Árpád, Szakács Zsolt; Viorel Stoica).

Vasárnap (17 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Szatmárhegyi Viitorul (Tudor Popescu – Cătălin Zsigrai, Alex Estan; Lizák Pál)

Szárazberki Unirea – Egri Sasok (George Chiorean – Réday Árpád, Szakács Zsolt; Ioan Neichi).

14 éven aluliak megyei válogatottai

Szatmár megye – Kolozs megye (vasárnap, 13 óra, Mikola; Răzvan Bogdan – Nagy Szabolcs, Pop Emánuel).

11 éven aluliak megyei bajoksága, 2. forduló

Péntek (16 óra)

Szatmárnémeti VSK 2010 – Szatmárnémeti Juniorul (Olimpai Stadion; Daniel Bonţidean, Tudor Popescu)

Péntek (17 óra)

Szatmárnémeti LPS – Szatmárnémeti Juventus (Pusztadaróci pálya; Mihai Sician, Gabriel Sician).

Szombat

Szatmárnémeti Someșul – Szatmárnémeti Primavera (10 óra; Claudiu Matei, ifjabb Sebastian Raţ)

Szatmárnémeti Il Calcio – Tasnádi Unirea (10.30 óra, Rania sportbázis; Tudor Popescu, Daniel Bonţidean)

Hétfő

Vetési Viitorul – Kinder FC Nagykároly (16 óra, Nagykároly; nagykárolyi bírók)

Szabadnapos

Avasfelsőfalui Energia.

13 éven aluliak megyei bajoksága, 2. forduló

Péntek (17 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Juniorul 2007

Primavera 2007 – Primavera 2008

Szombat (10 óra)

Nagykárolyi Daliana – Nagykárolyi CSS (nagykárolyi bírók)

Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Juniorul 2008 (nagykárolyi bírók).

Halasztották

Óvári Somesul – LPS.

Szabadnapos

Il Calcio.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Mit teszel szíved egészségének megóvása érdekében?
Naponta legalább 20 percert sétálok
Sok gyümölcsöt fogyasztok
Figyelek arra, hogy eleget aludjak
Megválogatom, milyen ételeket fogyasztok
Nem foglalkozom különösebben ilyesmivel
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. október 17.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 60 dkg sertéstarja, só, frissen őrölt bors, 3 ek. napraforgóolaj, 8 dkg füstölt szalonna, 2 fej vöröshagyma, 1 ...