A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-09-27 13:28:06

Liga 4, A-csoport, 6. forduló

Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Apai Victoria – Lázári Voinţa (Ciprian Rebegea – Cătălin Rus, Andrei Szabo; Ioan Iuhas).

Vasárnap (10 órától felnőttek/12 órától ifik)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Aranyosmeggyesi Dacia (Ovidiu Mazilu – Claudiu Matei, Constantin Por; Eugen Halici).

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Mikolai Turul – Avasújvárosi Talna (Răzvan Bogdan – Pop Emánuel, Nagy Szabolcs; Vigh József)

Batizi Sportul – Meggyesgombási Venus (Claudiu Matei – Bogdan Sas, Andrei Szabo; Gavril Rus)

Turci Voinţa – Avasfelsőfalui Energia (Lucian Pop – Raul Chiorean, Cătălin Maxi; Cornel Ziman)

Sárközújlaki AS – Halmi Speranţa (Stejerel Bărbuş – Ionuţ Ghencean, Gabriel Sician; Gheorghe Dumitraş).

Liga 4, B-csoport, 6. forduló

Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Bélteki Ştiinţa – Bábcai Voinţa (Răzvan Bogdan – Ştefan Báthory, Ovidiu Şerban; Cseh Sándor)

Vetési Viitorul – Pálfalvi Unirea (Şerban Peneghi – Florin Moisa, Lucian Pop; Ionel Borz)

Szamosdobi Voinţa – Erdődi Cetate (Bogdan Rad – Ciprian Miron, Botos Roland; Török Zoltán).

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Pusztadaróci Recolta – Tasnádi Unirea (Sergiu Neichi – Constantin Por, Bátori Patrik; Mircea Pintea)

Kismajtényi Crasna – Luceafărul Decebal (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Daniel Bonţidean; Liviu Năstruţ)

Szabadnapos

Óvári Someşul.

Liga 4, C-csoport, 7. forduló

Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Nagykárolyi VSK Victoria – Érendrédi Real (Adina Popa – Bíró Enikő, Jennifer Damian; Petz István).

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Szatmárnémeti VSK – Piskolti Unirea (Piskolton rendezik; Kovács Szabolcs – Jennifer Damian, Denis Gherman; Pataki Zoltán)

Viitorul Lucăceni – Mezőfényi Fröhlich (Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Gheorghe Niţă)

Kaplonyi AS – Csomaközi Schamagosch (a nagykárolyi Victoria Stadionban rendezik; Ciprian Chiriloaia – Răzvan Miclăuş, Trella Zorán; Alexandru Gherasim)

Kálmándi Schwaben – Kaplonyi Fortuna (Şerban Peneghi – Botos Roland, Tóth Krisztián; Papp János)

Börvelyi Stăruinţa – Szaniszlói Recolta (Bogdan Rad – Kopriva Zsolt, Kopriva Tamás; Nicolae Morar)

Gencsi AS – Mezőteremi Victoria (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu).

Liga 5, A-csoport, 5. forduló

Vasárnap (14 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Szopori Dacia (Marian Ciocoi – Alin Peter, Iulian Peter; Rozs Zoltán)

Domahidai Olimpia – Érkávási Olimpia (Sebastian Petruţ – Cristian Chiorean, Mihai Sician; Radu Chioreanu).

Vasárnap (17 óra)

Nagymajtényi Gloria – Újmárnai Platanul (Cristian Chiorean – Mihai Sician, Sebastian Petruţ; Bâlc Csaba)

Érdengelegi Termala – Csanálosi Kneho (Alin Peter – Marian Ciocoi, Iulian Peter; Romeo Silaghi).

Liga 5, B-csoport, 5. forduló

Szombat (16 óra)

Borválaszúti Prietenia – AS CS Diferit (Marius Mihai – Alex Estan, ifjabb Sebastian Raţ; Marcel Dorca).

Vasárnap (14.30 óra)

Homoródi Codreana – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (George Chiorean – Réday Árpád, Szakács Zsolt; Viorel Stoica).

Vasárnap (17 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Szatmárhegyi Viitorul (Tudor Popescu – Cătălin Zsigrai, Alex Estan; Lizák Pál)

Szárazberki Unirea – Egri Sasok (George Chiorean – Réday Árpád, Szakács Zsolt; Ioan Neichi).

14 éven aluliak megyei válogatottai

Szatmár megye – Kolozs megye (vasárnap, 13 óra, Mikola; Răzvan Bogdan – Nagy Szabolcs, Pop Emánuel).

11 éven aluliak megyei bajoksága, 2. forduló

Péntek (16 óra)

Szatmárnémeti VSK 2010 – Szatmárnémeti Juniorul (Olimpai Stadion; Daniel Bonţidean, Tudor Popescu)

Péntek (17 óra)

Szatmárnémeti LPS – Szatmárnémeti Juventus (Pusztadaróci pálya; Mihai Sician, Gabriel Sician).

Szombat

Szatmárnémeti Someșul – Szatmárnémeti Primavera (10 óra; Claudiu Matei, ifjabb Sebastian Raţ)

Szatmárnémeti Il Calcio – Tasnádi Unirea (10.30 óra, Rania sportbázis; Tudor Popescu, Daniel Bonţidean)

Hétfő

Vetési Viitorul – Kinder FC Nagykároly (16 óra, Nagykároly; nagykárolyi bírók)

Szabadnapos

Avasfelsőfalui Energia.

13 éven aluliak megyei bajoksága, 2. forduló

Péntek (17 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Juniorul 2007

Primavera 2007 – Primavera 2008

Szombat (10 óra)

Nagykárolyi Daliana – Nagykárolyi CSS (nagykárolyi bírók)

Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Juniorul 2008 (nagykárolyi bírók).

Halasztották

Óvári Somesul – LPS.

Szabadnapos

Il Calcio.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. november 21.)


    KONYHA
    Hozzávalók a húsgolyóhoz: 1 db vöröshagyma (kisebb), 2 gerezd fokhagyma, 1 csokor petrezselyemzöld, 50 dkg darált sertéscomb, 1 db ...