A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-10-04 13:35:49

Liga 4, A-csoport, 7. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Avasújvárosi Talna (Kolozs megyei bírók; Constantin Por).

Szombat (14.30 óra/16.30 óra)

Meggyesgombási Venus – Lázári Voinţa (Lázáriban rendezik; Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Cătălin Maxi; Viorel Stoica).

Vasárnap (13 órától a felnőttcsapatok)

Turci Voinţa – Apai Victoria (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Cornel Ziman).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Aranyosmeggyesi Dacia – Mikolai Turul (Bogdan Rad – Ciprian Miron, Botos Roland; Eugen Halici)

Sárközújlaki AS – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Constantin Por – Réday Árpád, Beniamin Marian; Marcel Andreica).

Vasárnap (14 óra/16 óra)

Batizi Sportul – Halmi Speranţa (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Cornel Ziman).

Liga 4, B-csoport, 7. forduló

Szombat (11 óra/14 óra)

Tasnádi Unirea – Vetési Viitorul (Marius Mihai – Sergiu Tăbăcaru, Sergiu Neichi; Petz István).

Szombat (12 óra/14 óra)

Szamosdobi Voinţa – Óvári Someşul (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Raul Chiorean; Mircea Pintea).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Erdődi Cetate – Bábcai Voinţa (Stejerel Bărbuş – Răzvan Miclăuş, Bátori Patrik; Gheorghe Dumitraş)

Luceafărul Decebal – Pálfalvi Unirea (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; Török Zoltán).

Vasárnap (15 órától a felnőttcsapatok)

Kismajtényi Crasna – Bélteki Ştiinţa (Sebastian Petruţ – Alex Estan, Gabriel Sician; Gavril Rus).

Szabadnapos

Pusztadaróci Recolta.

Liga 4, C-csoport, 8. forduló

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Kaplonyi AS – Kálmándi Schwaben (Răzvan Bogdan – Tudor Popescu, Trella Zorán; Vigh József)

Csomaközi Schamagosch – Szatmárnémeti VSK (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Cristian Pop; Kegyes Tibor)

Piskolti Unirea – Viitorul Lucăceni (Ciprian Chiriloaia – Cătălin Rus, Daniel Bonţidean; Ioan Iuhas)

Mezőfényi Fröhlich – Szatmárnémeti VSK Victoria (Bihar megyei bírók; Pataki Zoltán)

Mezőteremi Victoria – Kaplonyi Fortuna (Alin Peter – Iulian Peter, Marian Ciceu; Gheorghe Niţă)

Szaniszlói Recolta – Gencsi AS (Claudiu Matei – Bauer József, Bauer Adalbert; Radu Chiorenu)

Érendrédi Real – Börvelyi Stăruinţa (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar).

Liga 5, A-csoport, 6. forduló

Vasárnap (13.30 óra)

Nagymajtényi Gloria – Csanálosi Kneho (George Chiorean – Szakács Zsolt, Sergiu Turoczi; Rozs Zoltán).

Vasárnap (14 óra)

Érkávási Olimpia – Tsnádszántói Vulturii (Pop Emánuel – Ionuţ Ghencean, Bogdan Sas; Papp János).

Vasárnap (16.30 óra)

Újmárnai Platanul – Domahidai Olimpia (Pop Emánuel – Ionuţ Ghencean, Bogdan Sas; Romeo Silaghi)

Szopori Dacia – Érdengelegi Termala (Érdengelegen rendezik; George Chiorean – Szakács Zsolt, Sergiu Turoczi; Bâlc Csaba).

Liga 5, B-csoport, 6. forduló

Szombat (15 óra)

AS CS Diferit – Szárazberki Unirea (Egriben rendezik; Claudiu Matei – Jennifer Damian, Mihai Sician; Ionel Borz).

Vasárnap (14 óra)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Kökényesdi Ugocsa (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Raul Chiorean; Juhász Tibor)

Szatmáhegyi Viitorul – Borválaszúti Prietenia (Andrei Szabo – Alexandru Gherasim, ifjabb Sebastian Raţ; Marcel Dorca).

Vasárnap (16.30 óra)

Homoródi Codreana – Egri Sasok (Alexandru Gherasim – Andrei Szabo, ifjabb Sebastian Raţ; Vasile Racolţa).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
  • Nincs kapcsolodó cikk
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. november 22.)


    KONYHA
    Hozzávalók a húsgolyóhoz: 1 db vöröshagyma (kisebb), 2 gerezd fokhagyma, 1 csokor petrezselyemzöld, 50 dkg darált sertéscomb, 1 db ...