A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-10-04 13:35:49

Liga 4, A-csoport, 7. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Avasújvárosi Talna (Kolozs megyei bírók; Constantin Por).

Szombat (14.30 óra/16.30 óra)

Meggyesgombási Venus – Lázári Voinţa (Lázáriban rendezik; Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Cătălin Maxi; Viorel Stoica).

Vasárnap (13 órától a felnőttcsapatok)

Turci Voinţa – Apai Victoria (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Cornel Ziman).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Aranyosmeggyesi Dacia – Mikolai Turul (Bogdan Rad – Ciprian Miron, Botos Roland; Eugen Halici)

Sárközújlaki AS – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Constantin Por – Réday Árpád, Beniamin Marian; Marcel Andreica).

Vasárnap (14 óra/16 óra)

Batizi Sportul – Halmi Speranţa (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Cornel Ziman).

Liga 4, B-csoport, 7. forduló

Szombat (11 óra/14 óra)

Tasnádi Unirea – Vetési Viitorul (Marius Mihai – Sergiu Tăbăcaru, Sergiu Neichi; Petz István).

Szombat (12 óra/14 óra)

Szamosdobi Voinţa – Óvári Someşul (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Raul Chiorean; Mircea Pintea).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Erdődi Cetate – Bábcai Voinţa (Stejerel Bărbuş – Răzvan Miclăuş, Bátori Patrik; Gheorghe Dumitraş)

Luceafărul Decebal – Pálfalvi Unirea (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; Török Zoltán).

Vasárnap (15 órától a felnőttcsapatok)

Kismajtényi Crasna – Bélteki Ştiinţa (Sebastian Petruţ – Alex Estan, Gabriel Sician; Gavril Rus).

Szabadnapos

Pusztadaróci Recolta.

Liga 4, C-csoport, 8. forduló

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Kaplonyi AS – Kálmándi Schwaben (Răzvan Bogdan – Tudor Popescu, Trella Zorán; Vigh József)

Csomaközi Schamagosch – Szatmárnémeti VSK (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Cristian Pop; Kegyes Tibor)

Piskolti Unirea – Viitorul Lucăceni (Ciprian Chiriloaia – Cătălin Rus, Daniel Bonţidean; Ioan Iuhas)

Mezőfényi Fröhlich – Szatmárnémeti VSK Victoria (Bihar megyei bírók; Pataki Zoltán)

Mezőteremi Victoria – Kaplonyi Fortuna (Alin Peter – Iulian Peter, Marian Ciceu; Gheorghe Niţă)

Szaniszlói Recolta – Gencsi AS (Claudiu Matei – Bauer József, Bauer Adalbert; Radu Chiorenu)

Érendrédi Real – Börvelyi Stăruinţa (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar).

Liga 5, A-csoport, 6. forduló

Vasárnap (13.30 óra)

Nagymajtényi Gloria – Csanálosi Kneho (George Chiorean – Szakács Zsolt, Sergiu Turoczi; Rozs Zoltán).

Vasárnap (14 óra)

Érkávási Olimpia – Tsnádszántói Vulturii (Pop Emánuel – Ionuţ Ghencean, Bogdan Sas; Papp János).

Vasárnap (16.30 óra)

Újmárnai Platanul – Domahidai Olimpia (Pop Emánuel – Ionuţ Ghencean, Bogdan Sas; Romeo Silaghi)

Szopori Dacia – Érdengelegi Termala (Érdengelegen rendezik; George Chiorean – Szakács Zsolt, Sergiu Turoczi; Bâlc Csaba).

Liga 5, B-csoport, 6. forduló

Szombat (15 óra)

AS CS Diferit – Szárazberki Unirea (Egriben rendezik; Claudiu Matei – Jennifer Damian, Mihai Sician; Ionel Borz).

Vasárnap (14 óra)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Kökényesdi Ugocsa (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Raul Chiorean; Juhász Tibor)

Szatmáhegyi Viitorul – Borválaszúti Prietenia (Andrei Szabo – Alexandru Gherasim, ifjabb Sebastian Raţ; Marcel Dorca).

Vasárnap (16.30 óra)

Homoródi Codreana – Egri Sasok (Alexandru Gherasim – Andrei Szabo, ifjabb Sebastian Raţ; Vasile Racolţa).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
  • Nincs kapcsolodó cikk
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Mit teszel szíved egészségének megóvása érdekében?
Naponta legalább 20 percert sétálok
Sok gyümölcsöt fogyasztok
Figyelek arra, hogy eleget aludjak
Megválogatom, milyen ételeket fogyasztok
Nem foglalkozom különösebben ilyesmivel
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. október 16.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 60 dkg sertéstarja, só, frissen őrölt bors, 3 ek. napraforgóolaj, 8 dkg füstölt szalonna, 2 fej vöröshagyma, 1 ...