A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-10-11 14:38:58

Liga 4, A-csoport, 8. forduló

Szombat (14 óra/16 óra)

Lázári Voinţa – Sárközújlaki AS (Simon Elek – Mihai Sician, Cătălin Rus; Mircea Pintea).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Avasújvárosi Talna – Turci Voinţa (Pop Emánuel – Cătălin Zsigrai, Răzvan Miclăuş; Ioan Turtureanu)

Aranyosmeggyesi Dacia – Apai Victoria (Lucian Pop – Florin Moisa, Tóth Krisztián; Cornel Ziman)

Meggyesgombási Venus – Avasfelsőfalui Energia (Cristian Chiorean – Denis Gherman, Trella Zorán; Viorel Stoica)

Halmi Speranţa – Mikolai Turul (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Marcel Andreica)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Batizi Sportul (Batizon rendezik; Claudiu Matei – ifjabb Sebastian Raţ; Ioan Iuhas).

Liga 4, B-csoport, 8. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Tasnádi Unirea – Bélteki Ştiinţa (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Ciprian Miron; Török Zoltán)

Óvári Someşul – Vetési Viitorul (Sergiu Neichi – Claudiu Matei, Constantin Por; Kegyes Tibor).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Pálfalvi Unirea – Kismajtényi Crasna (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; Petz István)

Erdődi Cetate – Luceafărul Decebal (Madarászon rendezik; Stejerel Bărbuş – Ionuţ Ghencean, Bátori Patrik; Radu Chioreanu)

Pusztadaróci Recolta – Szamosdobi Voinţa (Sergiu Neichi – David Stoenciu, Constantin Por; Vigh József).

Szabadnapos

Bábcai Voinţa.

Liga 4, C-csoport, 9. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Piskolti Unirea (Ştefan Báthory – Tudor Popescu, Sergiu Tăbăcaru; Cseh Sándor).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Viitorul Lucăceni – Csomaközi Schamagosch (Rareş Vidican – Szilágy megyei asszisztensek; Pataki Zoltán)

Kálmándi Schwaben – Mezőteremi Victoria (Bogdan Dragoş – Ciprian Miron; Sergiu Turoczi; Gavril Rus)

Börvelyi Stăruinţa – Mezőfényi Fröhlich (Bogdan Rad – Cătălin Maxi, Botos Roland; Nicolae Morar)

Gencsi AS – Érendrédi Real (George Chiorean – Réday Árpád, Szakács Zsolt; Liviu Năstruţ)

Kaplonyi Fortuna – Szaniszlói Recolta (Răzvan Bogdan – Alex Estan, Marian Ciocoi; Eugen Halici).

Vasárnap (14 óra/16 óra)

Szatmárnémeti VSK – Kaplonyi AS (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Jennifer Damian; Ionel Borz).

Liga 5, A-csoport, 7. forduló

Vasárnap (13 óra)

Érdengelegi Termala – Érkávási Olimpia (Alin Peter – Iulian Peter, Marian Ciceu; Rozs Zoltán).

Vasárnap (16 óra)

Tasnádszántói Vulturii – Újmárnai Platanul (Alin Peter – Ionuţ Ciordaş, Marian Ciceu; Remus Mândreanu)

Domahidai Olimpia – Nagymajtényi Gloria (Sebastian Petruţ – Ovidiu Şerban, Gabriel Sician; Romeo Silaghi).

Halasztva

Csanálosi Kneho – Szopori Dacia.

Liga 5, B-csoport, 7. forduló

Szombat (15 óra)

Egri Sasok – AS CS Diferit (Marius Mihai – Bogdan Sas, Trella Zorán; Ciprian Hriţiu).

Szombat (16 óra)

Borválaszúti Prietenia – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Răzvan Bogdan – Sebastian Petruţ, Daniel Bonţidean; Marcel Dorca).

Vasárnap (13 óra)

Szatmárhegyi Viitorul – Szárazberki Unirea (Alexandru Gherasim – Gheorghe Dumitraş, Andrei Sabo; Vasile Racolţa).

Vasárnap (16 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Homoródi Codreana (Gheroghe Dumitraş – Alexandru Gherasim, Andrei Sabo; Bâlc Csaba).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Eladó Ház
Eladó kertes ház főúton, 25 méteres utcafronttal, 35...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. november 13.)


    KONYHA
    Hozzávalók a húsgolyóhoz: 1 db vöröshagyma (kisebb), 2 gerezd fokhagyma, 1 csokor petrezselyemzöld, 50 dkg darált sertéscomb, 1 db ...