A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2019-10-25 13:01:43

Liga 4, A-csoport, 10. forduló

Szombat (13 óra/15 óra)

Halmi Speranţa – Avasújvárosi Talna (Simon Elek – Claudiu Matei, Pop Emánuel; Ioan Turtureanu).

Szombat (14 óra/16 óra)

Batizi Sportul – Sárközújlaki AS (George Chiorean – Tóth Krisztián, Szakács Zsolt; Ioan Iuhas).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Lázári Voinţa (Ştefan Báthory – Tudor Popescu, ifjabb Sebastian Raţ; Cornel Ziman).

Vasárnap (13.15 óra/15.15 óra)

Aranyosmeggyesi Dacia – Avasfelsőfalui Energia (Ciprian Rebegea – Răzvan Miclăuș, Bátori Patrik; Mircea Pintea).

Vasárnap (14 óra, felnőttek)

Mikolai Turul – Apai Victoria (Răzvan Bogdan – Alex Estan, Jennifer Damian; Eugen Halici).

Halasztották

Meggyesgombási Venus – Turci Voinţa.

Liga 4, B-csoport, 10. forduló

Szombat (12 óra/14 óra)

Óvári Someşul – Pálfalvi Unirea (Răzvan Bogdan – Constantin Por, Nagy Szabolcs; Pataki Zoltán).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Vetési Viitorul – Bélteki Ştiinţa (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Sălăgean Norbert; Török Zoltán)

Pusztadaróci Recolta – Bábcai Voinţa (Constantin Por – Ionuţ Ghencean, Sebastian Petruţ; Vigh József).

Vasárnap (14 óra/12 óra)

Erdődi Cetate – Kismajtényi Crasna (Madarászon rendezik; Stejerel Bărbuş – Gabriel Sician, Trella Zorán; Radu Chioreanu).

Halasztották

Tasnádi Unirea – Luceafărul Decebal.

Szabadnapos

Szamosdobi Voinţa.

Liga 4, C-csoport, 11. forduló

Szombat (9 óra/11 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Kaplonyi AS (Ovidiu Mazilu – Constantin Por, Sergiu Neichi; Liviu Năstruţ).

Szombat (14 óra/12 óra)

Viitorul Lucăceni – Szatmárnémeti VSK (Lucian Pop – Norbert Sălăgean, Cătălin Maxi; Petz István).

Vasárnap (12 óra/14 óra)

Kálmándi Schwaben – Szaniszlói Recolta (Şerban Peneghi – Bauer József, Bauer Adalbert; Gavril Rus)

Börvelyi Stăruinţa – Csomaközi Schamagosch (Kopriva Zsolt – Ciprian Miron, Beniamin Marian; Kegyes Tibor)

Gencsi AS – Unirea Pişcolt (Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Nicolae Morar)

Kaplonyi Fortuna – Mezőfényi Fröhlich (Claudiu Matei – Lukács Levente, Pop Emánuel; Cseh Sándor)

Mezőteremi Victoria – Érendrédi Real (Bogdan Rad – Raul Chiorean, Botos Roland; Remus Mândreanu).

Liga 5, A-csoport, 9. forduló

Vasárnap (13 óra)

Érkávási Olimpia – Csanálosi Kneho (Alin Peter – Iulian Peter, Marian Ciceu; Rozs Zoltán)

Domahidai Olimpia – Tasnádszántói Vulturii (Simon Elek – Denis Gherman, Ovidiu Şerban; Romeo Silaghi).

Vasárnap (15.30 óra)

Nagymajtényi Gloria – Érdengelegi Termala (Simon Elek – Denis Gherman, Ovidiu Şerban; Marcel Dorca)

Újmárnai Platanul – Szopori Dacia (Peter Alin – Iulian Peter, Marian Ciceu; Juhász Tibor).

Liga 5, B-csoport, 9. forduló

Szombat (16 óra)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – AS CS Diferit (Marius Mihai – Daniel Bonţidean, Cătălin Rus; Lizák Pál)

Homoródi Codreana – Szárazberki Unirea (Ciprian Rebegea – Bátori Patrik, Lakatos Gábor; Vasile Racolţa).

Vasárnap (14.30 óra)

Szatmárhegyi Viitorul – Egri Sasok (Stejerel Bărbuş – Daniel Bonţidean, Bogdan Sas; Ciprian Hriţiu).

Vasárnap (15 óra)

Kökényesdi Ugocsa – Borválaszúti Prietenia (Andrei Sabo – Alexandru Gherasim, Gheorghe Dumitraş; Ionel Borz).

Román Kupa, megyei selejtező

Vasárnap (12 óra)

Homoródi Codreana – Szamosdobi Voinţa (Gheorghe Dumitraş – Alexandru Gherasim, Andrei Sabo; Ionel Borz)

U15-ös megyei válogatottak

Vasárnap (11 óra)

Szatmár – Bihar (Mikolában; Răzvan Bogdan – Alex Estan, Jennifer Damian; Vigh József).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2020. január 29.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 csokor újhagyma, 6 ek. olívaolaj, 1–2 szelet szikkadt kenyér, 50 dkg csirkemellfilé (darálva), 1 db tojás, só, ...