A Szatmár megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-09-21 16:46:38

Liga 4, A-csoport, 4. forduló

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Avasfelsőfalui Energia – Sárközújlaki AS (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Cseh Sándor)

Apai Victoria – Aranyosmeggyesi Dacia (Sergiu Neichi – Nagy Máté, Constantin Por; Ionel Borz)

Lázári Voinţa – Halmi Speranţa (Bărbuş Stejerel – Daniel Bonţidean, Marius Ghencean; Liviu Năstruţ)

Meggyesgombási Venus – Batizi Sportul (Máramaros megyei bírók; Alexandru Gherasim)

Hétfő (15.30 óra/17.30 óra)

Egri Sasok – Avasújvárosi Talna (Ştefan Báthory – Alex Estan, Andrei Szabo; Cornel Ziman)

Elhalasztották

Mikola Turul – Szatmárudvari Someşul.

Liga 4, B-csoport, 4. forduló

Szombat (9.45 órától ifik/17 órától felnőttek)

Szatmárnémeti VSK Olimpia – Bábcai Voinţa (Marius Omuţ – Bihar megyei asszisztensek; Sergiu Albu)

Szombat (17 óra)

Pálfalvi Unirea – Királydaróci Atletic (a juniorok mérkőzését halasztották; Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ion Turtureanu)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Bélteki Ştiinţa – Vetési Viitorul (Florin Chiş – Vlad Ardelean, Vlad Borza; Gheorghe Niţă), Luceafărul Decebal – Óvári Someşul (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Vass Márk; Gavril Rus)

Pusztadaróci Recolta – Kismajtényi Crasna (Alin Peter – Juhász Tibor, Marian Ciceu; Pataki Zoltán)

Erdődi Cetate – Szamosdobi Voinţa (Madarászon rendezik; Bogdan Rad – Ciprian Miron, Réday Árpad; Nicolae Morar)

Liga 4, C-csoport, 4. forduló

Szombat (15 óra/17 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Viitorul Lucăceni (Lucian Pop – Pop Emánuel, Sergiu Tăbăcaru; Petz István)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Piskolti Unirea – Mezőfényi Fröhlich (Şerban Peneghi – Sălăgean Norbert, Botos Roland; Török Zoltán)

Kálmándi Schwaben – Mezőteremi Victoria (Szilágy megyeiek: Raul Horvat – Ştefan Bărjac, Adelina Ghilea; Kegyes Tibor)

Kaplonyi Fortuna – Csomaközi Schamagosch (Ştefan Báthory – Pop Emánuel, Jennifer D. Damian; Eugen Halici)

Gencsi AS – Kaplonyi AS (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Cătălin Marina Zsigrai; Ioan Neichi)

Börvelyi Stăruinţa – Szaniszlói Recolta (Sebastian Raţ – Sebastian Raţ Jr., Marius Hepcal; Vigh József).

Szabadnapos

Érendrédi Real.

Liga 5, A-csoport, 3. forduló

Szombat (17 óra)

Domahidai Olimpia – Tasnádszántói Vulturii (Răzvan Bogdan – Tudor Popescu, Mihai Sician; Ioan Iuhas)

Vasárnap (15 óra)

Érkávási Olimpia – Újmárnai Platanul (Sebastian Petruţ – Patrick Căliman, Dănuţ Mihuţ; Remus Mândreanu)

Vasárnap (17 óra)

Bogdándi Speranţa – Nagymajtényi Gloria (Kovács Attila – Simina Socaci, Ionuţ Bilţ; Schwarcz Oscar)

Vasárnap (17.30 óra)

Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI – Érdengelegi Termala (Rareş Pop – Dan Orha, Darius Mihali; Kalmár József)

Halasztották

Csanálosi Kneho – Szopori Dacia.

Liga 5, B-csoport, 3. forduló

Vasárnap (14.30 óra)

Szatmárnémeti VSK Olimpia II – Kökényesdi Ugocsa (Răzvan Bogdan – Dan Orha, Darius Mihali; Kegyes Adalbert)

Vasárnap (15 óra)

Turci Voinţa – Homoródi Codreana (Cristian Chiorean – Bauer József, Bauer Adalbert; Viorel Stoica)

Vasárnap (17 óra)

Szatmárhegyi Viitorul – Erdődi Cetate II (George Chiorean – Szakács Zsolt, Beniamin Marian; Vasile Racolţa)

Szárazberki Unirea – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Ciprian Chiriloaia – Paul Adelin Pop, Lukács Levente; Mándi Attila)

Vasárnap (17.30 óra)

Borválaszúti Prietenia – Túrterebesi ACS (Răzvan Bogdan – Bátori Patrik, Matei Ienei; Şuta Nicolae).

11 éven aluliak megyei bajnoksága

Péntek (17.15 óra)

Szatmárnémeti Il Calcio – Szatmárnémeti LPS (Pusztadarócon rendezik; Daniel Bonţidean – Bátori Patrik, Marius Gherman)

Szombat (10 óra)

Kinder FC Nagykároly – Szatmárnémeti Juniorul 2009 (nagykárolyi bírók)

Hétfő (18 óra)

Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Primavera (Alin Peter – Dănuţ Mihuţ, Iulian Peter)

13 éven aluliak megyei bajnoksága

Szombat (10 óra)

Tasnádi Unirea – Avasfelsőfalui Energia (Alin Peter – Dănuţ Mihuţ, Iulian Peter)

Szatmárnémeti Primavera 2006 – Szatmárnémeti LPS (Pop Emánuel – Bauer József, Sergiu Tăbăcaru)

Primavera 2007 – Szatmárnémeti Juniorul (Pop Emánuel – Bauer József, Sergiu Tăbăcaru).

U16-os korosztályos mérkőzés

Szombat (14 óra)

Primavera – Aradi Viitorul (Pálfalván rendezik; Simon Elek – Marius Ghencean, Alberto Bor).

U13-as korosztályos mérkőzés

Vasárnap (12 óra)

U13 Szatmár megye válogatottja – U13 Kolozs megye válogatottja (Szatmárnémeti, Someşul Stadion; Răzvan Bogdan – Dan Orha, Darius Mihali).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Állás
Nürnberg környékén (Bayern) otthoni, 24 órás idősápolás-háztartásbeli személyek...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Milyen karácsonyi ajándékokat részesítesz előnyben?
Általában élményt adok ajándékba
A hasznos dolgokat részesítem előnyben
Ár alapján választok ajándékot, ami éppen belefér a keretbe
Mindig megkérdezem az ajándékozottat, ő mit szeretne kapni
Nem szoktam ajándékozni
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2018. december 15.)


    KONYHA
    Hozzávalók a tésztához: 35 dkg finomliszt, 4 db tojás, 15 dkg kristálycukor, 25 dkg méz, 1 tk. szódabikarbóna, 1 ...