A Szatmár megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-09-21 16:46:38

Liga 4, A-csoport, 4. forduló

Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

Avasfelsőfalui Energia – Sárközújlaki AS (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Cseh Sándor)

Apai Victoria – Aranyosmeggyesi Dacia (Sergiu Neichi – Nagy Máté, Constantin Por; Ionel Borz)

Lázári Voinţa – Halmi Speranţa (Bărbuş Stejerel – Daniel Bonţidean, Marius Ghencean; Liviu Năstruţ)

Meggyesgombási Venus – Batizi Sportul (Máramaros megyei bírók; Alexandru Gherasim)

Hétfő (15.30 óra/17.30 óra)

Egri Sasok – Avasújvárosi Talna (Ştefan Báthory – Alex Estan, Andrei Szabo; Cornel Ziman)

Elhalasztották

Mikola Turul – Szatmárudvari Someşul.

Liga 4, B-csoport, 4. forduló

Szombat (9.45 órától ifik/17 órától felnőttek)

Szatmárnémeti VSK Olimpia – Bábcai Voinţa (Marius Omuţ – Bihar megyei asszisztensek; Sergiu Albu)

Szombat (17 óra)

Pálfalvi Unirea – Királydaróci Atletic (a juniorok mérkőzését halasztották; Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ion Turtureanu)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Bélteki Ştiinţa – Vetési Viitorul (Florin Chiş – Vlad Ardelean, Vlad Borza; Gheorghe Niţă), Luceafărul Decebal – Óvári Someşul (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Vass Márk; Gavril Rus)

Pusztadaróci Recolta – Kismajtényi Crasna (Alin Peter – Juhász Tibor, Marian Ciceu; Pataki Zoltán)

Erdődi Cetate – Szamosdobi Voinţa (Madarászon rendezik; Bogdan Rad – Ciprian Miron, Réday Árpad; Nicolae Morar)

Liga 4, C-csoport, 4. forduló

Szombat (15 óra/17 óra)

Nagykárolyi VSK Victoria – Viitorul Lucăceni (Lucian Pop – Pop Emánuel, Sergiu Tăbăcaru; Petz István)

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Piskolti Unirea – Mezőfényi Fröhlich (Şerban Peneghi – Sălăgean Norbert, Botos Roland; Török Zoltán)

Kálmándi Schwaben – Mezőteremi Victoria (Szilágy megyeiek: Raul Horvat – Ştefan Bărjac, Adelina Ghilea; Kegyes Tibor)

Kaplonyi Fortuna – Csomaközi Schamagosch (Ştefan Báthory – Pop Emánuel, Jennifer D. Damian; Eugen Halici)

Gencsi AS – Kaplonyi AS (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Cătălin Marina Zsigrai; Ioan Neichi)

Börvelyi Stăruinţa – Szaniszlói Recolta (Sebastian Raţ – Sebastian Raţ Jr., Marius Hepcal; Vigh József).

Szabadnapos

Érendrédi Real.

Liga 5, A-csoport, 3. forduló

Szombat (17 óra)

Domahidai Olimpia – Tasnádszántói Vulturii (Răzvan Bogdan – Tudor Popescu, Mihai Sician; Ioan Iuhas)

Vasárnap (15 óra)

Érkávási Olimpia – Újmárnai Platanul (Sebastian Petruţ – Patrick Căliman, Dănuţ Mihuţ; Remus Mândreanu)

Vasárnap (17 óra)

Bogdándi Speranţa – Nagymajtényi Gloria (Kovács Attila – Simina Socaci, Ionuţ Bilţ; Schwarcz Oscar)

Vasárnap (17.30 óra)

Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI – Érdengelegi Termala (Rareş Pop – Dan Orha, Darius Mihali; Kalmár József)

Halasztották

Csanálosi Kneho – Szopori Dacia.

Liga 5, B-csoport, 3. forduló

Vasárnap (14.30 óra)

Szatmárnémeti VSK Olimpia II – Kökényesdi Ugocsa (Răzvan Bogdan – Dan Orha, Darius Mihali; Kegyes Adalbert)

Vasárnap (15 óra)

Turci Voinţa – Homoródi Codreana (Cristian Chiorean – Bauer József, Bauer Adalbert; Viorel Stoica)

Vasárnap (17 óra)

Szatmárhegyi Viitorul – Erdődi Cetate II (George Chiorean – Szakács Zsolt, Beniamin Marian; Vasile Racolţa)

Szárazberki Unirea – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Ciprian Chiriloaia – Paul Adelin Pop, Lukács Levente; Mándi Attila)

Vasárnap (17.30 óra)

Borválaszúti Prietenia – Túrterebesi ACS (Răzvan Bogdan – Bátori Patrik, Matei Ienei; Şuta Nicolae).

11 éven aluliak megyei bajnoksága

Péntek (17.15 óra)

Szatmárnémeti Il Calcio – Szatmárnémeti LPS (Pusztadarócon rendezik; Daniel Bonţidean – Bátori Patrik, Marius Gherman)

Szombat (10 óra)

Kinder FC Nagykároly – Szatmárnémeti Juniorul 2009 (nagykárolyi bírók)

Hétfő (18 óra)

Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Primavera (Alin Peter – Dănuţ Mihuţ, Iulian Peter)

13 éven aluliak megyei bajnoksága

Szombat (10 óra)

Tasnádi Unirea – Avasfelsőfalui Energia (Alin Peter – Dănuţ Mihuţ, Iulian Peter)

Szatmárnémeti Primavera 2006 – Szatmárnémeti LPS (Pop Emánuel – Bauer József, Sergiu Tăbăcaru)

Primavera 2007 – Szatmárnémeti Juniorul (Pop Emánuel – Bauer József, Sergiu Tăbăcaru).

U16-os korosztályos mérkőzés

Szombat (14 óra)

Primavera – Aradi Viitorul (Pálfalván rendezik; Simon Elek – Marius Ghencean, Alberto Bor).

U13-as korosztályos mérkőzés

Vasárnap (12 óra)

U13 Szatmár megye válogatottja – U13 Kolozs megye válogatottja (Szatmárnémeti, Someşul Stadion; Răzvan Bogdan – Dan Orha, Darius Mihali).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Az oroszlánkirály
Ma, 21:00
Jon Favreau rendező és a Disney filmje, AZ OROSZLÁNKIRÁLY az afrikai szavannára repít el, ahol jövendőbeli király születik. Simba mindennél többre tartja apját, Mufasa királyt, és komolyan veszi, hogy egyszer majd az uralkodás feladata reá száll. Ám nem mindenki örvend az új oroszlánkölyöknek. Zordon, Mufasa fivére elveszítette helyét a trón várományosaként, így tervet sző. A Büszke Birtokért folytatott harcot árulás és tragédia szegélyezi, Simba pedig kénytelen száműzetésbe vonulni. Két újonnan
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. július 22.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 2 ek. vaj, 1 fej vöröshagyma, 10 dkg liszt, 3 bögre tej, 15 dkg bacon, 25 dkg cheddar ...