A Szatmár megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés
Utoljára módositva: 2017-09-29 12:46:31

Liga 4 Elite, 5. forduló

Szombat

Nagykárolyi Victoria VSK – Szamosdobi Voința (13 óra, 15 óra; bíró: Răzvan Bogdan – asszisztensek: Sergiu Tăbăcaru, Dan Orha; megfigyelő: Eugen Halici)

Vasárnap

Lippói Dari – Avasfelsőfalui Energia (12.30, 15; Bogdan Tincu – Alex Boros, Cătălin Zsigrai; Vigh József; az ifimeccset irányítják: George Chiorean – Réday Árpád, Vlad Borza)

Bélteki Știința – Avasújfalui FC (12.30, 15; Stefan Báthory – Nagy Szabolcs, Lukács Levente; Pataki Zoltán)

Pusztadaróci Recolta – Bábcai Voința (12.30, 15; Manuel Mureșan – Cristian Pop, Dănuț Costea; Constantin Por)

Mikolai Turul – Avasújvárosi Talna (12.30, 15; Lucian Pop – Kopriva Zsolt, Kopriva Tamás; Török Zoltán). 

A Kismajtényi Crasna szabadnapos.

A zárójelben levő első időpont az ifjúsági A1 korosztályos csapatok, a második a felnőttcsapatok meccsének kezdési időpontját jelöli.

Liga 4, A-csoport, 5. forduló

Vasárnap

Szatmárhegyi Viitorul – Halmi Speranța (12.30, 15 óra; bíró: Merkli Csaba – asszisztensek: Rareș Pop, Adrian Sulyok; megfigyelő: Ioan Turtureanu)

Aranyosmeggyesi Dacia – Batizi Sportul (12.30, 15; Ciprian Rebegea – Mihai Sician, Gabriel Sician; Ionel Borz)

Lázári Voința – Sárközújlaki SE (12.30, 15; Haris Ármin – Ionuț Ghencian, Miklós Marius; Ioan Iuhas)

Vetési Viitorul – Óvári Someșul (12.30, 15; Kovács Szabolcs – Florin Moisa, Sălăgean Norbert; Liviu Năstruț)

Apai Victoria – Madarászi Șoimii (12.30, 15; Cristian Ghirați – Szűcs Nicolas, Daniel Bonțidean; Mircea Pintea)

Meggyesgombási Venus – Pálfalvi Unirea (12.30, 15; Ciprian Chiriloaie – Dumitru Muntean, Răzvan Miclăuș; Ciprian Prodan)

Szatmárudvari Someșul – Királydaróci Atletic (12.30, 15; Pop Emánuel – Cătălin Man, George Rentea; Cornel Ziman).

A zárójelben levő első időpont az ifjúsági A1 korosztályos csapatok, a második a felnőttcsapatok meccsének kezdési időpontját jelöli.

Liga 4, B-csoport, 6. forduló

Szombat

Börvelyi Stăruința – Érendrédi Real (14.30, 17 óra; bíró: Ciprian Rebegea – asszisztensek: Ciprian Miron, Sergiu Kerekes; megfigyelő: Petz István)

Vasárnap

Domahidai Olimpia – Kaplonyi Fortuna (12.30, 15; Alin Peter – Marian Ciceu, Andrei Ilieș; Radu Chiorean)

Csomaközi Schamagosch – Mezőfényi Fröhlich (12.30, 15; Sebastian Raț – Sebastian Raț jr., Jennifer Damian; Nicolae Morar)

Piskolti Unirea – Tasnádszántói Vulturii (12.30, 15; Marius Omuț – Rareș Lakatos, Paula Popa; Claudiu Matei)

Kaplonyi SE – Mezőteremi Victoria (12.30, 15; Șerban Peneghi – Botos Roland, Vass Márk; Kegyes Tibor)

Szaniszlói Recolta – Viitorul Lucăceni (13, 15; Florin Chiș – Juhász Tibor, Vlad Ardelean; Cseh Sándor)

A Kálmándi Schwaben – Gencsi SE mérkőzést halasztották.

A zárójelben levő első időpont az ifjúsági A1 korosztályos csapatok, a második a felnőttcsapatok meccsének kezdési időpontját jelöli.

Liga 5, 5. forduló

Vasárnap

Szárazberki Unirea – Nagymajtényi Gloria (13 óra; bíró: Bogdan Tincu – asszisztensek: Boros Alex, Cătălin Zsigrai; megfigyelő: Lizák Pál)

Újmárnai Platanul – Erdődi Cetate (15 óra; Florin Roșu – Bogdan Rad, Szakács Zsolt; Papp János)

Luceafărul Decebal – Szopori Dacia (15 óra, Szoporon rendezik; Sebastian Petruț – Báthory Patrik, Adelin Pop; Kuki Károly)

Homoródi Codreana – Érkávási Olimpia (15 óra; Andrei Sabo – Alex Estan, Marius Bumbuc; Ioan Neichi)

Borválaszúti Prietenia – Egri Sasok (15 óra; Máramaros megyei bírók; Marcel Dorca)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Túrterebesi Recolta (16 óra, Túrterebesen rendezik; George Chiorean – Réday Árpád, Vlad Borza; Vasile Racolța)

Bogdándi Speranța – Kökényesdi Ugocea (17 óra; Szilágy megyei bírók vezetik; Rozs Zoltán)

A Csanálosi Kneho szabadnapos.

A zárójelben jelzett időpontok a mérkőzés kezdési óráját jelölik.

Junior C korosztályos megyei bajnokság

Péntek

Szatmárnémeti FC Olimpia – Szatmárnémeti LPS (15.30 óra; bíró: Simon Elek – asszisztensek: Jennifer Damian, Alex Estan)

Szombat

Szatmárnémeti Primavera 2004 – Szatmárnémeti Primavera 2003 (9.30, Pálfalván; Bogdan Tincu – Boros Alex, Cătălin Zsigrai)

Nagykárolyi ISK – Szatmárnémeti Juniorul SK (11.30 óra; nagykárolyi bírók). 

Junior D korosztályos megyei bajnokság

Szombat

Avasfelsőfalui Energia – Szatmárnémeti Primavera (12 óra; Bogdan Tincu – Boros Alex, Cătălin Zsigrai)

Vasárnap

Avasújvárosi Talna – Szatmárnémeti Juniorul SK (10.30 óra) 

Szerda

Szatmárnémeti FC Olimpia – Szatmárnémeti LPS (17 óra, a Someșul-pályán).

Junior E korosztályos megyei bajnokság

Szombat

Szatmárnémeti Someșul – Szatmárnémeti Juniorul SK (9 óra; bírók: Alex Estan, Daniel Bonțidean)

Kinder FC Nagykároly – Szatmárnémeti FC Olimpia (13 óra)

Avasfelsőfalui Energia – Szatmárnémeti Primavera (13.30 óra; Bogdan Tincu, Alex Boros).

14 éven aluliak regionális bajnoksága

Vasárnap

Szatmár megye – Kolozs megye (13 óra, Nagykárolyban; bíró: Cristian Chiorean – asszisztensek: Bauer Adalbert, Bauer József).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Állás
Gyakorlattal rendelkező sofőrt keresünk nyergesvontatóra, uniós munkára, egygazdás,...
Tovább >>>
Állás
Németországi munkalehetőség Bayern-Nürnberg környékén. Beteggondozót, házi ápolót keresünk...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Szoktál-e adventi koszorút készíteni?
Igen, minden évben közösen készítünk adventi koszorút
Nem készítek, inkább megveszem az üzletből
Megvan tavalyról ezért nem készítek/vásárolok újat
Nincs adventi koszorúnk
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
HOROSZKÓP
Válassza ki csillagjegyét:
2017. november 22.
Olyasvalakinek próbálja elmagyarázni a véleményét, aki eleve elzárkózik előle. Találja meg mi az oka, hogy így viszonyul Önhöz!
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. november 22.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 db sütőtök, 2–3 db cékla, olívaolaj, só, bors, 1 nagy marék dió, frissen reszelt szerecsendió, 4 szelet ...