2024. 04 19.

A szatmári versenyre alapoztak

2018.05.14 - 11:18

A Szatmárnémeti VSK tíz cselgáncsozója vett részt az elmúlt hétvégén Borson, a Debreceni Mihály Emlékversenyen, ahol az ország huszonkét egyesületének mintegy négyszáz sportolója lépett a tatamira.

Az egyéni eredmények alapján Marian Halas edző csapata az összetett táblázat hatodik helyén zárt. Carina Pașca (28 kg), Rareș Pașca (30 kg) és Dragoș Polgar (38 kg) szereztek aranyérmet, Paul Cîmpan (38 kg) pedig a második helyen zárt. Giulia Pașca (28 kg) és Adina Micaș (+57 kg) is dobogóra álltak, ők bronzérmet szereztek.

A versenyen részt vett még Raul Cordiș, Bándi Cynthya, Alexandru Ursan és Tudor Nicoară, ők viszont nem álltak dobogóra a versenyszámuk végén. Viszont ezen a hétvégén hazai közönség előtt talán nekik is sikerül érmet szerezni, a szombaton sorra kerülő Judo Master Kupa, amelyet a Both Katalin Sportteremben fognak rendezni.