1USD = 4.61 RON

A Szparival is ikszelt a VSK Olimpia

2019.02.28 - 02:40

Továbbra is olajozottan működik a gépezet a Szatmárnémeti VSK Olimpia labdarúgócsapatnál.

A harmad- és másodosztályos rutinnal rendelkező játékosokkal megerősödött kerettel felálló Ritli Zoltán-gárda szerda délután Nyíregyházán, a Városi Stadion műfüves pályáján a NB II Keleti-csoportjában szereplő Spartacusszal mérkőzött. A gólerős Gabriel Cădar már az 5. percben, egy jól eltalált távoli lövéssel vezetést szerzett a szatmáriaknak (0–1). A 14. percben közel állt az egyenlítéshez a Szpari, de Farkas szabadrúgása után a kapufán csattant a labda. A 36. percben viszont már megszületett a nyíregyházi gól, Farkas Márk ment el a bal oldalon, pontos beadása után pedig Rokszin Ádám lőtt a kapuba (1–1). Fordulás után is voltak lehetőségek mindkét oldalon, de újabb gól nem esett, így döntetlen lett a vége.

Mint simeretes, a szatmári legénység a legutóbbi két felkészülési mérkőzését is erős együttessel játszotta: Nagybányán 5–2-re verte a Liga 3 egyik legjobbját, a Minaurt, a hazai visszavágón pedig 1–1-et játszott a máramarosiakkal.

Felkészülési mérkőzésen:

Nyíregyháza Spartacus – Szatmárnémeti VSK Olimpia 1–1 (1–1). Gólszerzők: Rokszin (36. perc), illetve Cădar (5.).

VSK Olimpia: Curileac – Ţoca, Ritli, Vădan, Ionescu – B. Nyilvan, Schwarzkopf, Șimon, R. Nyilvan – Cădar, Faur.

Játszottak még: Oşan – Chifor, Nagy, Bordac, Jakab, R. Pop.

Vezetőedző: Ritli Zoltán