Alaptechnikából „vizsgáztak” a karatékák az ob előtt
Utoljára módositva: 2016-04-18 15:27:45

A technikai felkészültség ellenőrzése volt az elsődleges célja annak a kihon-versenynek, amelyet vasárnap rendezett meg Szatmárnémetiben a Samuraiul SK.

A házigazda egyesület karatékái mellett a Szatmárnémeti Energy Kardio, a Szatmárémeti Okinawa, illetve lázári sportolók is a zsűri elé léptek. „Május 14-én Szatmárnémetiben zajlik majd a román bajnokság, és számunkra nagyon fontos, hogy a sportolóink a legjobb formájukat mutassák, hogy minél több érmet tudjunk itthon tartani. Alaptechnikákat kellett bemutassanak a karatékák, és a többségük remekül szerepelt. Örülök annak, hogy ezt az eseményt telt ház előtt rendezhettük, mivel a G. M. Zamfirescu Művelődési Ház előadótermét a zsúfoltságig megtöltötték a szülők” — nyilatkozta Magos Róbert, a Szatmár Megyei Karate Egyesület (AJK) elnöke, aki megköszönte Kereskényi Gábornak, az AJK tiszteletbeli elnökének, illetve dr. Kovács Ottónak, az AJF marketing-igazgatójának is a jelenlétét.

A Szatmár Kupán egyébként Magos Róbert, Anzik Arnold és Filer Iván biztosították a zsűrizést.

Szatmár Kupa – eredmények

Fehér öv

5–6 évesek: 1. Cezar Cucuiet, 2. Kereskényi Fanni, 3. Ianis Bonea és David Balos

7–8 évesek: 1. Matei Hozan, 2. Jenei Dávid, 3. Raul Virág és 3. Alesia Moldovan.

Sárga és narancssárga öv

5–6 évesek: 1. Cristian Ofrim, 2. Carina Senti, 3. Anzik Ariana és 3. Alexx Dan

7–8 évesek: 1. Vida Márk, 2. Patrick Tempe, 3. Raul Vlaicu és Anzik Vanessa

9–10 évesek: 1. Vászka Dávid, 2. Szász Róbert, 3. Arius Stan és Papp Márk

11–12 évesek: 1. Kocsis Erik, 2. Marius Gherman, 3. Bogdan Crăciun.

Zöld és kék öv

6–8 évesek: 1. Andrei Olosuteanu, 2. Paul Bozintan, 3. Ardelean Andrea és Kovács Máté

10–12 évesek: 1. Carina Nimigean, 2. Magos Róbert Patrick, 3. Király Tamás és Denisa Sabău.

Barna öv

11–12 évesek: 1. Matei Mihali, 2. Ardelean Dáriusz, 3. ifj. Kovács Ottó és Patrick Circiu

13–14 évesek: 1. Lemák Hanna, 2. Raul Bozintan, 3. Gittinger András és Suba Dóra.

15 év felettiek: 1. Vida Ármin, 2. Daniel Bonțidean, 3. Bogdan Trif és Stelian Trif.

A szervezők különdíja: Ardelean Dáriusz (tőle sokkal idősebbekkel versenyzett egy korosztályban).

Az összesített táblázat

1. Szatmárnémeti Samuraiul SK (edző: Magos Róbert)

2. Szatmárnémeti Energy Kardio (Anzik Arnold)

3. Lázári (Filer Iván)

4. Szatmárnémeti Okinawa (Nyesti Csaba).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Te megvetted-e már a 2019/2020-as évadra szóló színházbérletet?
Igen, az osztállyal együtt csoportos bérletet váltunk évről évre.
Bérletet nem vásárolok, mert kiszámíthatatlan a programom, de rendszeresen eljárok az előadásokra.
Nem az én műfajom a színház, sosem vennék bérletet.
Néhány év nem váltok bérletet, hol pénz, hol időhiány miatt.
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. szeptember 23.)


    KONYHA
    Hozzávalók 4–6 pohárhoz: 50 dkg sárgabarack, 25 dkg zabkeksz, 2 dl habtejszín, porcukor, 2 csomag vaníliás cukor, őrölt fahéj. ...