13 °C
erős felhőzet

Aranyérmes a Diousi, Tala sporttáncpáros

2018.04.16 - 10:01

A Szatmárnémeti Loga Dance School öt résztvevő párosa közül hárman szerepeltek versenyszámuk döntőjében az elmúlt hétvégén, a Szászsebesen rendezett Muhlbach Kupa országos sporttánc megmérettetésen.

A Fehér megyei településen egyébként több mint százhetven páros lépett a táncparkettre, a 16–34 évesek open basic versenyszámában pedig a Rafael Diousi, Alexia Tala duó (képünkön a dobogó legfelső fokán) bizonyult a legjobbnak.

A szatmári kettősnek egyébként ez volt a harmadik versenye C-osztályos fokozatban, ráadásul Alexia Tala még csak 14 éves, és a 16 éven felüliekkel versenyzett.

A korosztály sztenderd nyílt versenyében a Vonház-testvérek, Erik és Ingrid az 5. helyen zártak.

A 12–13 évesek hobbi kategóriájában a Janis Varga, Mihaela Goraș ezüstérmet szerzett.

A Loga Dance School sporttáncosai legközelebb április 28-án Besztercén, a Floris Kupa országos versenyen fognak részt venni.