Bajnoki bronzérmes szatmári sporttáncpáros
Utoljára módositva: 2014-03-05 18:16:01

Latin táncban bajnoki bronzérmet szerzett Iaşi-ban a szatmárnémeti Kiss Bertalan Krisztián, Illyés Dalma Mária sporttáncpáros.

Illyés Dalma Mária és Kiss Bertalan Krisztián

A sportág legfontosabb hazai megmérettetésére 626 páros nevezett, a szatmári duó pedig a 35 év felettieknél, a szenior korosztályában versenyzett. Standard és latin táncprogramjait is bemutatták a szatmáriak, mindkét kategóriában döntősök lett. Standarben a hatodik helyen zártak, de a latin táncuk dobogók ért. A dicsőség természetesen a szatmári táncosoké, viszont az eredményt a Nagybányai Rus Team tudhatja magáénak, ugyanis a Kiss, Illyés kettős a máramarosi klubot képviselték az országos bajnokságon.