2024. 04 24.
enyhe intenzitású szitálás

Bajnoki érmeket szereztek a meggyesiek Magyarországon

2016.09.03 - 08:25

Érmekkel tértek haza a 2016-os nyílt magyar rádiós tájfutó országos bajnokságról az Aranyosmeggyesi Skylark rádiós sportklub versenyzői.

A megmérettetés a Heves megyei Sirok település környékén volt megrendezve a 3,5 MHz és a 144 MHz frekvenciasávokban, és a magyarországi sportolók mellett szerbiai és romániai rádiós tájfutók is részt vettek benne. Oláh Szabolcs klubvezető és Kujbus József technikai vezető tanítványai közül Oláh Lordana (21 éves korosztály, 3,5 MHz), Nagy Andrea (21 évesek, 144 MHz) és Oláh István (60 évesek, 144 MHz) szereztek aranyérmet. Nagy Andrea a 3,5 MHz, míg Oláh Loredana a 144 MHz frekvenciasáv versenyében ezüstérmet is szerzett, de második lett a 144 MHz 21 éves fiúk versenyében Oláh Marcell is. Oláh István a 3,5 MHz versenyszámban bronzérmet szerzett. 5. hely: Oláh Marcell (21 évesek, 3,5 MHz). 6. hely: Boér Botond (40 évesek, 144 MHz).