2 °C
kevés felhő

Bajnoki érmes rádiós tájfutók

2016.07.21 - 14:41

Két versenyszámban, három korosztályban zajlott az elmúlt napokban Déván a rádiós tájfutó országos ifjúsági bajnokság, amelyre az Aranyosmeggyesi Sky Lark SK öt sportolóval nevezett és három érmes helyezést ért el.

Az Oláh Marcell, Loredana Bilan edzőpáros, illetve Kujbus József technikai vezető tanítványai közül Raul Tihai a 3,5 MHz versenyszámban a 14 éves fiúk között zárt a második helyen. Ugyanebben a kategóriában, a 16 éves lányok megmérettetésén Iasmina Ilc szerzett bronzérmet, míg a 14 éves lányok 144 MHz versenyszámában Aura Robaș lett harmadik a bajnokságban.