borús égbolt
1USD = 4.66 RON

Bajnoki ezüstérmes szatmári ökölvívó

2012.06.05 - 13:17

Tíz másodperc alatt vesztette el a bajnoki döntőt a junior ökölvívók +80 kilogrammos súlycsoportjában a Szatmárnémeti Voinţa SE sportolója, Ionuţ Fuşlea, így Liviu Gheţe edző tanítványa meg kellett elégedjen az ezüstéremmel.

A fiatal bokszoló sportolói pályafutása első bajnoki érmét szerezte Brăilán, viszont kissé csalódott, mivel előzőleg három mérkőzést idő előtt, kiütéssel nyert meg. A temesvári Cosmin Joltea elleni döntőben 7–5-re vezetett a szatmári tíz másodperccel az utolsó gongszó előtt, viszont a végére kiengedett, ellenfele pedig letámadta, és három jól irányzott találattal legyőzte Fuşleát.

Ugyanitt, a +80 kg-os súlycsoportban, illetve a 46 kg-osok között Silviu Caita és Koncz Adrián a bronzmeccsen kaptak ki.