×
2024. 04 19.

Bajnoki résztvevő a Loga Dance School legjobbjai között

2017.12.27 - 11:32

Százharminchárom éremmel zárta az évet a Szatmárnémeti Loga Dance School, amelyet a tánciskola sportolói összesen huszonegy hazai és magyarországi versenyeken szereztek be — olvasható az egyesület évértékelő beszámolójában.

A Loga Lóránt klubvezető által készített mérleg szerint 13 arany-, 19 ezüst és 29 bronzérmet szereztek idén a sportolóik, továbbá 72 érmet valamely versenyszám döntőbe való szerepléséért (4., 5., 6., 7., 8. hely) járt. Loga Lóránt már korábban elmondta, ez egy új klubrekord.

Ugyanakkor előrelépés történt a versenyszinteken való szereplést illetően is, hiszen 2017-ben már nem csak hobbi, E- és D-osztályos résztvevői voltak a Loga Dance Schoolnak, hanem a több páros C-osztályos fokozatra lépett, és itt mutathatta meg tudása legjavát. Ugyanakkor a klub „gazdagodott” egy rutinos, tehetséges párossal is, így a B-osztály sztenderd kategóriában a Vékony Viktor, Loga Hajnalka edzőpáros mellett a Vonház Erik, Vonhaz Ingrid kettős is a Loga Dance Schoolt képviseli.

Az eredményeket illetően, kimagasló teljesítményt nyújtott a Rafael Diousi, Alexia Tala kettős, amely az osztálybajnokságon 37 páros közül a 4. helyen zárt.

Loga Lóránt végül közölte, hogy 2018-ban több, még csak 7 éves gyerek fog debütálni versenyeken.

A Loga Dance School legjobb 41 sporttáncosa, akik 2017-ben valamely versenyszám döntőjében képviselte az egyesületet: Rafael Diousi és Alexia Tala, Hornyák Dániel és Nagy Júlia, Kengye Ádám és Illés Tamara, Makara Dániel és Iulia Pușcaș, Nagy Dominik és Ilonczai Dóra, Daniel Pop és Alexandra Mihali, Eduard Pușcaș és Bacutiu Mák Regina, Daniel Rus és Medgyesi Hanna, Luca Silaghi Fartan és Lara Mihai, Luca Șimon és Amalia Simion, Tamás Norbert és Carla Barar, Tóth Krisztián és Larisa Lohan, Andrei Varga és Pauliuc Rita, Vékony Viktor és Loga Hajnalka, Vonház Erik és Vonház Ingrid, Maria Bocian, Burjan Jennifer, Finta Fekete Tekla, Gázsa Csenge, Katona Dalma, Melissa Macioca, Ariana Pap, Ariana Petrenciu, Sánta Mic Viktória, Takács Klára, Ioana Tătăruca.

Fotó: Barna Antal