erős felhőzet
1USD = 4.66 RON

Bemelegítettek a röplabdázó lányok

2013.09.29 - 16:06

A Stejvaspataki CSS elleni hazai meccsel kezdte meg a kadett korosztályos bajnokságot a Szatmárnémeti ADEP–VSK női röplabdacsapata, amely ebben a felállásban idén a felnőttek A–osztályos bajnokságában is rajthoz áll.

Adrian Pricop edző tanítványai nagyobb erőfeszítés nélkül hozták a kötelezőt vasárnap délben: 3–0 arányban győztek. A Hunyad megyei ellenfél csak a második szettben szorongatta meg a szatmári lányokat, ekkor ugyanis az ADEP–VSK szakvezetője többnyire a tartalékoknak adott több játéklehetőséget. Így is 25–17-re hozták a szettet.

„Jó edző meccs volt a felnőtt bajnoki rajra, mivel az összes játékosomat pályára tudtam küldeni. Szerintem valamennyien jól játszottak, senkinek a teljesítményét nem szeretném most kiemelni” – nyilatkozta a bajnoki találkozó után Pricop, aki a következő hétvégén Nagyváradra utazik a 14 éven aluliak csapatával egy nemzetközi tornára. Ezt követően Nagybányán kezdődik a 12 éven aluliak bajnoksága, ahol a vendéglátó 2-es Számú ISK, a Máramarosszigeti ISK és a Szatmárnémeti LPS lesznek az ellenfelek az első bajnoki tornán.

Az A–osztály első fordulóját november 26-án rendezik.