9 °C
erős felhőzet

Besztercén a Loga Dance School sporttáncosai

2016.04.12 - 11:12

Bronzérmet szerzett a Szatmárnémeti Loga Dance School sporttáncpárosa, Vékony Viktor és Loga Hajnalka a Besztercén rendezett Floris Kupa 16–34 évesek standard nyiltversenyében.

A mintegy 200 sporttáncduót felsorakoztató megmérettetésen a szatmári tánciskola hat párost nevezett, közülük négyen állhattak dobogóra. Aranyérem is jutott a szatmári egyesületnek, mégpedig a Luca Simon, Amalia Simion kettős révén, akik a 14-15 évesek E-osztályos versenyében zártak az első helyen. Ugyanitt a Rafael Diousi, Alexia Tala duó bronzérmet szerzett, míg a Kengye Ádám, Illés Tamara páros a 12–13 évesek E-osztályos megmérettetésén lett a második. A 12-13 évesek hobbi kategóriájában a Daniel Pop, Alexandra Mihali páros a negyedik helyen zárt.