Ervin
17 °C

Bihari versenyen gazdagították az éremgyűjteményt

2019.03.26 - 16:15

Biharszentandráson táncoltak fel a dobogóra a Szatmárnémeti Loga Dance School sportolói, akik részt vettek a hétvégi Oradea Kupa országos versenyen.

Közel 250 páros lépett a táncparkettre a bihari településen, a szatmári iskola sportolói pedig kilenc döntős helyezést, és öt dobogós érmet szereztek szombaton.

A Rafael Diousi, Alexia Tala kettős (16–34 évesek, open basic standard), a Chris Varga, Polák Hanna páros (12–13 évesek, D-osztály) és az Eduard Pușcaș, Bacutiu-Mák Regina duó (6–11 évesek, E-osztály) szerzett ezüstérmet. A Cristian Smucz, Anacarina Gheorghioi kettős (4–9 évesek, tánciskola, 3 tánc) bronzérmet szerzett, de a harmadik helyen zárt a Luca Cristian, Jessica Pintea duó is, akik a 10–11 évesek hobbi kategóriájában 21 párost felsorakoztató mezőnyben szereztek bronzérmet.

4. hely: Nagy Dominik, Ilonczai Dóra (12–13 évesek, E-osztály).

5. hely: Raul Danci, Nojea Alessia (10–11 évesek, tánciskola, 3 tánc).

6. hely: Raul Danci, Nojea Alessia (10–11 évesek, tánciskola, 2 tánc), Cristian Smucz, Anacarina Gheorghioi (4–9 évesek, tánciskola, 2 tánc).