×
2024. 04 26.

Bírói részrehajlással vereség Marosvásárhelyen

2013.12.01 - 12:59

Idénybeli második vereségét szenvedte le a Szatmárnémeti ADEP–VSK női röplabdacsapata a másodosztályos bajnokságban.

A papírforma szerint Adrian Pricop vezetőedző tanítványai voltak a favoritok, és ennek fényében hozták az első szettet, azonban a következő két menetben bírók segítségével a házigazdák egyenlítettek és fordítottak. „A lányok le akartak jönni a pályáról, annyira zavaró volt, amit a bírók műveltek” – mondta elkeseredve Pricop. Azonban a negyedik szettet sikerült nyerni, a mindent eldöntő mentet viszont kettővel nyerték a „medikusok”.

Az ADEP–VSK-t az elmúlt fordulóban a széria favoritja, a Kolozsvári U verte 3–1-re a Both Katalin Sportteremben.

Női röplabda, A2–osztály, Nyugati Csoport, 5. forduló

Marosvásárhelyi Medicina CSU CNUE – Szatmárnémeti ADEP–VSK 3–2 (22:25, 25:18, 25:20, 23:25, 15:13)

ADEP–VSK: Angelica Podină, Vaida Beáta, Adriana Matei, Alexandra Mişca, Ács Natália, Adreea Maxim, Denisa Mocar, Ádámcsik Daiana, Molnár Alexandra.