×
2024. 04 20.

Borossebesen nyert az Olimpia FC legénysége

2014.02.16 - 16:41

Meggyőző játékkal, Bujor góljaival 2–1-re győzte le a Szatmárnémeti Olimpia FC a harmadosztály 5-ös Csoportjának éllovasát, a Borossebesi Naţionalt.

Az Arad megyei településen rendezett szombati felkészülési mérkőzésen Csik Tibor vezetőedző legénysége már a 8. percben vezetést szerzett, Bujor 11-est értékesített. A második félidő elején az Olimpia FC csatára ismét betalált (2–0), majd a hajrában a hazaiak szépítettek, de az egyenlítés már nem sikerült. A szatmári másodosztályos legénység szombaton 11 órától a Besztercei Gloria ellen játssza majd utolsó felkészülési mérkőzését, vélhetően a szatmárnémeti Olimpia Stadionban.

Felkészülési mérkőzésen

Borossebesi Naţional – Szatmárnémeti Olimpia FC 1–2 (Coţan 82. perc, illetve Bujor 8., 53. – az elsőt 11-esből).

Olimpia FC: Anca – Muntean, Bălău, Ene, Iuhas, Gavrilescu, Villand, Svarczkopf, Bujor, Roghină, Feier. Játszottak még: Miron – Micaş, Lemac, Prodan, Boştină, Faur.

Fotó: sportarad.ro