×
2024. 03 29.

Bronzérmeket szerzett Bartincki

2015.10.19 - 15:49

Három kategóriában három bronzérmet szerzett Temesváron a Nagykárolyi Karate Do B.F.K.S. SE sportolója, Bartincki Attila.

A klub legeredményesebb karatékája az Európai Shotokan Karate-szövetség (ESKU) által rendezett Európa-bajnokságon két kata próbán (felnőttek és 21 éven aluliak), illetve egy kumite versenyszámban (felnőttek, -60 kg) állt a dobogóra.

A sensei Gheorghe Dărăban edző, sensei Engber Ingrid oktató és Bartincki Lajos alelnök által vezetett nagykárolyi küldöttség ugyanakkor részt vett Temesváron a Román Karate-szövetség (FRK) által rendezett nemzetközi tornán is, ahol Knecht Patrik a második lett (10–11 évesek, kumite, +45 kg), míg Medvei Edvin két bronzérmet (12–13 évesek, kata; 12–13 évesek, kumite, +55 kg) szerzett.