2024. 04 26.
3 °C

Czerlau Jennifer ezüstérmes

2013.07.01 - 16:51

Hatból csak egy sportoló, Czerlau Jennifer fogott érmet a szatmáriak közül a 13 éven aluliak cselgáncs–bajnokságán, Aradon.

Az Unio SK sportolója az 52 kilogrammosok küzdelmében állhatott az elmúlt hétvégén a dobogó második fokára, majd a 6-os számú eurorégió csapatával harmadik lett.

A Terely Mihály, Ramona Igna–Pal, Czerlau Doina edzőhármas tanítványainak egy másik csoportja ezen a hétvégén Grazban, Közép–Európa egyik legnagyobb tornáján lépett tatamira. Az Unio SK sportolói közül Sámel Lóránd, a felnőttek 100 kg-os versenyében a második helyen zárt, míg a 15 éven aluliak 57 kg-os küzdelmeiben Czerlau Mercédesz lett harmadik. Tróba Albert (U18, 60 kg), Kovács Dóra (U18, 63 kg) és Dominic Stan (U11, 30 kg) az ötödik helyen zártak, a Szatmárnémeti Fuşle SK cselgáncsozója, Marian Halas pedig a felnőttek 81 kilós megmérettetését nyerte meg.

Terely Mihály ezúton is köszöni Pelcz Attilának, hogy támogatta a szatmári küldöttség utazási költségeit.