2024. 03 29.
közepes eső

Désen táncoltak a Loga Dance School sportolói

2017.06.06 - 09:38

Tizenhárom sporttáncossal utazott a Szatmárnémeti Loga Dance School a dési Latino Angels Kupa országos megmérettetésre, ahol mintegy négyszáz sportoló mutatta meg a tudása legjavát.

A szatmáriak közül négy páros és egy egyéni táncos jutott be a versenyszáma döntőjébe, és hárman dobogóra is állhattak. Vékony Viktor és Loga Hajnalka (képünkön) (16–34 évesek, sztenderd nyíltverseny) az első, Luca Șimon és Amalia Simion (12–15 évesek, D–osztály) a második, Daniel Pop és Alexandra Mihali (12–15 évesek, E–osztály) a harmadik helyen zártak. Ioana Tătpruca a 10–11 évesek lányok egyéni versenyében a 4. lett, míg az Eduard Pușcaș, Bacutiu-Mák Regina kettős (6–9 évesek, hobbi kategória) az 5. pozícióban zárta a dési versenyt.