Dobogón a Loga Dance School táncosai
Utoljára módositva: 2014-06-11 18:43:33

A Szatmárnémeti Loga Dance School hat táncpárosa mutathatta be műsorát a Szatmár Kupa országos verseny döntőjébe, közülük hárman állhattak dobogóra – értesített a szatmárnémeti tánciskola vezetője, Loga Lóránt.

A szatmárnémeti tánciskola sportolói edzőik, Loga Lóránd és Loga Hajnalka társaságában

Mint ismeretes, az elmúlt hétvégén a szatmárnémeti Both Katalin Sportteremben zajlott a torna negyedik kiírása. A 12–15 évesek Hobby kategóriájában a Genaro Dragoş, Daiana Nemet páros a második helyen zárt, akárcsak korosztályos klubtársai, Simon Luca és Maria Mureşan, akik a tánciskola kategória cha–cha–versenyében léptek a táncparkettre.

A 12–15 évesek Hobby kategóriájában a dobogó harmadik fokára is a Loga Dance School párosa állhatott fel: Rafael Diousi és Alexia Tala bronzérmet szereztek. A Kengye Ádám, Illés Tamara (10–11 évesek, tánciskola, cha–cha) kettős a 4., a Raul Handrău, Gloria Mihai (10–11 évesek, tánciskola, cha–cha) páros és a Matei Pop, Larisa Lohan (10–11 évesek, tánciskola, cha–cha, angol kerigő) duó pedig az 5. helyen zártak.