szórványos felhőzet
1USD = 4.66 RON

Döntetlen a kolozsváriakkal

2018.10.22 - 11:52

Kisebb szerencsével, és nem részrehajló bíráskodással megszerezhette volna idénybeli harmadik győzelmét a Szatmárnémeti Atletik SK női kézilabdacsapata a junior III korosztályos bajnokság H-csoportjának a 6. fordulójában.

Kibédi Albert edző tanítványai az elmúlt hétvégén idehaza a Kolozsvári Viitorullal játszottak 30–30-as (13–13 a szünetben) döntetlent egy olyan meccsen, ahol a nagybányai bírópárosnak, Cosmának és Sechelnek volt néhány döntése, amely a szatmáriakat hátráltatta. Az Atletik így marad a csoport 5. helyén, a kolozsváriak pedig a 7. pozícióban maradnak, mindketten 9 ponttal.

Az Atletik góldobói: Anamaria Gridjac (12 gól), Denisa Pop (7), Kibédi Sara (6), Andreea Andreicuț (3), Vajda Alexandra (2).