×
2024. 04 27.

Döntetlen Nagybányán

2015.07.14 - 13:47

Kétszer is vezetett Nagybányán a Szatmárnémeti FC Olimpia legénysége a másodosztályban újonc FCM elleni barátságos mérkőzésen, viszont a házigazdák mindkét alkalommal egyenlíteni tudtak.

Így 2–2 lett a végeredmény, de Csik Tibor vezetőedző részben elégedetlen, elsősorban néhány játékos hozzáállása miatt.

Kedden Simon góljával szerzett vezetést Nagybányán az FC Olimpia, majd a szünet után Arnăutu egyenlített. Bâgiu egy kontra után a 60. percben ismét vezetéshez juttatta a szatmáriakat, a hajrában pedig Şter 11-esből egyenlített.

Szerdán 17.30 órától az FC Olimpia II a Román Kupa-selejtező 1. fordulójában a bihari negyedosztályos Belényesi Bihorul otthonában játszik.

Felkészülési mérkőzésen

Nagybányai FCM – Szatmárnémeti FC Olimpia 2–2 (0–1).

FC Olimpia, 1. félidő: Şuta – Ciul, Simon, Heil, Ionescu, Rus, Villand, Roghină, Faur, Mărkuş, Sălageanu. 2. félidő: Cherecheş – Gîţ (próbajátékon), Bălau (a 60. perctől), Muntean, Opriş (próbajátékon), Ştef, Selagea, Lukacs, Cădar, Pop P., Bâgiu, Tóth (próbajátékon).